תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    היי לכולם,
    השבוע הקמתי גילדה חדשה לשחקני horde שמשחקים ב-kilrogg realm.
    הגילדה נקראת The Blood Ferrets, ולאט לאט מתווספים עוד ועוד שחקנים. אני מקווה שהרבה ישראלים יצטרפו גם והנכם מוזמנים להצטרף.
    שם הדמות שלי היא Holden מגזע Blood Elf. מי שמעוניין להצטרף שייצור איתי קשר באמצעות המשחק או למייל:
    shai157@gmail.com
    Remember the sunwell!

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    נראה לי אתה קצת מפספס את העניין של הפורום הזה והמקום הזה בכלל
    זה פורום של הגילדה הישראלית שנמצאת בשרת ג'ידנר ואנחנו מנסים לקדם אותה ככה שאם אתה רוצה את מוזמן להצטרך עלינו הגילדה נקראת zion crusade אליאנס babylon crusade הורד

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    האמת שהקהילה היא לא רק לשחקני הגילדות, אלא להפך - הגילדות הן רק למשתמשי הקהילות. אם הם לא רוצים להשתתף בגילדה ולהינות מכל ההטבות והפרסים, זו החלטה שלהם.

הצטרף בתאריך
    06.11.2006
    אני לא חושב שפיספסתי את העניין של הפורום. אני חושב שאתה פיספסת את העניין שלי.
    הגילדה הישראלית יושבת על שרת מסויים. אני יכול לומר לך בוודאות שרב השחקנים בארץ לא משחקים על השרת הזה, אלא מפוזרים על שרתים שונים. מעבר לכך, רובם ככולם לא ששים לשלם 20 יורו כדי לעבור שרת. אי לכך ובהתאם לזאת, מאחר ואני guild master בשרת kilrogg, באתי להציע למי שמשחק בשרת kilrogg בלבד, להצטרף לגילדה. אין זו גילדה ישראלית, שכן יש בה שחקנים מכל אירופה, ובוודאי שאינה קוראת תיגר על הגילדה הישראלית של vgames (שלא תבין אותי לא נכון, אני חושב שהקמת הגילדה הישראלית ב-vgames היא צעד מבורך, רק שלא כולם יכולים להרשות לעצמם לעבור שרת).
    אני מקווה שהבהרתי את עצמי כראוי.
    המשך יום טוב

הרשמה