תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    KK
    שלום לקהילה,

שמחתי לראות שיש פה גרעין מגובש של שחקנים בוגרים יותר, וזה דבר שכל קהילה צריכה לעצמה. רק כדי להציג את עצמי אני שיחקתי באופן מקצועי call of duty 1/2 מאז יציאת המשחק ו-counter strike קרוב כבר ל-3 שנים אז אני למוד מספיק קרבות, מה שהוביל אותי לכמה תהיות כשבחנתי את המשחק היום בשרתים שלכם.

לשאלות, קודם כל שמתי לב שאין פה console למשחק, לעריכת פקודות netcode, גרפיקה וכ'ו, האם זה ככה רק ב-default או שאי אפשר להשתמש בזה בכלל?

אם אין console, אני אשמח לדעת באילו הגדרות אתם משחקים, ז"א, בלי eye-candy למינהם, האם יש רזולוציה מסויימת שהיא אופטימלית, וכ'ו.

שנית רציתי לדעת באיזה פורמט אתם משחקים בקבוצות...5 נגד 5 וכ'ו.

ושמתי לב גם בבחינה זריזה של תיקיית המשחק שאין קבצי config, אם מישהו יוכל לתת קצת הסבר באיזו צורה המשחק עובד ואיך אפשר לקנפג אותו, אני אשמח.

כנראה יעלו לי עוד כמה לראש בהמשך היום, בנתיים המשחק נראה נחמד...למרות שיש לו כמה נחיתויות מבחינת ההתאמה ל-gameplay מקצועי או- פורמט משחק מקצועי בהשוואה ל-cs או cod.

אשמח לקבל תשובות, תודה מראש :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    לגבי הקינפוג אני אתן לאחרים שמבינים יותר ממני לענות בנושא.
    אני אענה לך בנוגע לפורמט. בד"כ בשרתים פומביים משחקים החל מ-4 על 4 (כמו למשל ב-CW) עד ל- 8 על שמונה. אצלנו בשרתים אנחנו משחקים 8 על 8. יש לציין שזהו רק בקבוצות.
    McShpoochen לפנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    KK
    אני שאלתי על משחקים בקבוצות, ז"א clans - למשל CRi נגד BlaZe או מה שלא יהיה, באיזה מוד של המשחק משחקים, כמה על כמה וכ'ו...

כמו שלמשל ב-call of duty משחקים search & destroy, ו-5 נגד 5. ב-cs משחקים גם 5 נגד 5....וכ'ו וכ'ו.

לכל משחק יש פורמט מקצועי מסויים למשחקים בתחרות, רציתי לדעת איך זה פה ב-fc.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    למיטב ידיעתי (לקחת בערבון מוגבל) אין מצב אחד בלבד לתחרויות בקבוצות.
    באירופה ישנם כמה טורנירים גדולים ב-TDM (טורניר מדינות וטורניר קלאנים), טורניר CTF וגם טורניר 1 על 1 DM. מעבר לזה, ראיתי CW ששוחקו גם ב-Control.
    אין מפה אחת לכל מצב משחק שנחשבת 'תחרותית', אלא משתמשים בכל המפות של המשחק בהסכמה מראש של כל הצדדים.
    מה שכן יש הוא קינפוג שנחשב 'תחרותי' לשרתים- אם אני לא טועה בלי נשקי-על, עם הגדרת מהירות מסויימת, הגדרות מחסנית מסוימות וכולי.

כמובן, זה רק לפי ידיעתי והבנתי, ויכול להיות בהחלט שאני טועה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    מה דרישות המערכת של המשחק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    מנסיוני דרישות המינימום של המשחק (בלי הפעלת Pixel Doubling) הן פנטיום 4 2.3GHZ ומעלה, לפחות ג'יגה זכרון ולפחות Geforce 6600 או Radeon X600. וזה ממש המינימום.
    אני ממליץ לא לשחק עם פחות מ3GHZ במעבד או פחות מ-Geforce 7300/7600 או Radeon X1600.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    לי יהיה מכונת משחק
    e6300
    1GB DD2
    GEFORCE 8800GTS 640MB ירוץ לי במהירות חזקה ביותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא בדיוק הבנתי את העניין של ה-Console, אז אני אוותר על הנסיון המועד לכשלון שלי לענות על זה...
    אין רזולוציה אופטימלית או הגדרות מיוחדות. אם יש לך כרטיס מסך גרוע (כמו של יאיר) אז אתה תוכל לראות פחות עשן... ההמלצה היא לשחק עם גרפיקה גבוהה עד כמה שאפשר בלי לפגוע בביצועים של המשחק, אבל זה די ברור מאליו.
    על שאלת הקבוצות ענו. ה-CW שאני ראיתי שוחקו ע"פ הגדרות שתואמו בין שני הקלאנים, במפות שהוסכמו ע"י שני הצדדים. מספר השחקנים בכל צד הוא שווה. ב-CW שלנו נגד CRi, למשל, שיחקנו שלושה נגד שלושה במפות של Control.
    קונפיג - יש אפשרות לקנפג את ההגדרות של השרת שאתה פותח בעזרת קובץ בשם MPCustomizations. הוא נמצא בקיצור הדרך שנמצא בתיקיה בה מותקן המשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    FEAR לא היה משחק חביב במיוחד על מודרים במשך זמן מה אז כמות החומר המיוצר על ידי משתמשים הייתה נמוכה עד כאב. החברה ניסתה לתקן את זה בעזרת הוצאת חבילת פיתוח תוכן משחקי לאינטרנט אבל החגיגה האמיתית התחילה רק לאחר שהוציאו את FEAR Combat, בעיקר בגלל שסוף סוף התחיל להיות קהל שחקנים של ממש.
    ככה שלמרות שהמשחק יצא כבר לפני שנה (תקנו אותי אם אני טועה) אין לו הרבה מודים ותוכן שנוצר על ידי משתמשים כמו שיכול היה להיות לו.

החדשות הטובות הן שהתחום הזה מתחיל לפרוח במהירות מדהימה. כבר עכשיו אפשר להשיג את המוד Coop Warfare בגירסה יציבה שיצאה עוד לפני חודש.
    אני מניח שעכשיו זה זמן הולם לפנות בתחנונים לויגיימס. 'בקשה תנו לנו שרת warfare, 'בקשה 'בקשה!

back to topic
    עד כמה שידוע לי אין לשחקנים כל אפשרות להפעיל קונסול. כל מה שיש זה אפשרויות לקרוא להצבעה בשביל לעבור מפה/לבעוט מהמשחק/לתת באן למישהו והשתקת שחקנים מעצבנים (ואפילו זה רק דרך תפריט במשחק). מעצבן כמה שזה מוגבל, אבל אין אף משחק מושלם.

לאדמינים יש גישה לפקודות scmd שמאפשרות שינוי של מאפייני שרת, אבל גם זה מאוד מוגבל.

מה שכן, מי שמריץ שרת dedicated מקבל קונסול של ממש. לי אישית אין ניסיון כמעט בתחום הזה, אבל הבנתי ממספר אנשים שזה לא ממש יותר טוב מפקודות אדמין.

הדבר האחרון שנשאר זה מה שדני ציין לפני- הקובץ MPCustomizations שמאפשר למי שמריץ שרתים להתפרע וליצור שרתים מופרכים לגמרי (כל מי שהיה אי פעם בשרת של דני יודע על מה אני מדבר ). הבעיה היא שצריך לגשת ולערוך את הקובץ הזה ידנית ממש, אין שום תמיכה מצד תוכנה כלשהי מעבר ל-notepad :un1:. דני אמר כבר כמה פעמים על גבי הפורום הזה שהוא מתכנן להוציא מדריך להתעסקות עם הקובץ הזה. עד שהוא יעשה את זה, נצטרך ללמוד דברים בדרך הקשה.

בשורה התחתונה, כל מי שרק רוצה לשחק קצת ולא להעלות שרתים כל היום מאוד נדפק. האם יהיה בעתיד עדכון שישנה את זה? לסייארה הפתרונים.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אפשר לשנות כמה הגדרות דרך המשחק עצמו, כשפותחים שרת (הגדרות שאפשר לשנות רק שם, כמו הגבלת נשקים, זמן, סיבובים, מהירות ריצה וכו'), אבל זה לא מתוחכם יותר מדי.
    מערכת ה-SCMD מאפשרת לעשות דברים שלא דורשים הפעלה מחדש של השרת, כמו בעיטת שחקנים, באנים ושינוי מפות. אפשר גם לשנות חלק מההגדרות של השרת - מהירות ריצה, גבול הנקודות, הגבלת הזמן, מספר הסיבובים, מספר השניות שבהן המפה עדיין רצה אחרי שהסיבוב נגמר ומספר השניות שבהן רואים את לוח הניקוד.
    אני אכן עובד על מדריך, והוא יהיה מוכן מתישהו... נשאר לי רק החלק הקשה, שבו אני רושם את כל סוגי ההגדרות שיש ומנסה להסביר בצורה ברורה מה הן משנות ואיך משנים אותן למה. עם קצת מזל, זה יהיה מובן קצת יותר מהמשפט הקודם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    תמיד נחמד לראות שחקנים רציניים ומבוגרים, אם יש משהו שמייחד את FEAR לעומת משחקי רשת אחרים הוא האיכות האנשים הגבוהה בו, לא תמצא ילדים קטנים ועילגים כמו ב-CS. בקלאן אליו אני שייך (CRi) כמעט כל השחקנים הם מעל גיל 18, אני בן 21 - והלידר Lithium הוא בן 24.

לגבי העניין הטכני, אתה צודק - יש המון בעיות בהקשר הזה ב-FEAR, בגלל שאין קונסולה ואין Binds, שלא לדבר על העבודה הקשה שצריכים לעשות אדמינים של שרתים שצריכים להקליד פקודות SCMD ארוכות רק כדי לבעוט מישהו או להחליף מפה. אבל הגיימפליי המצויין של המשחק מחפה על זה.

לגבי CW, המודים הכי נפוצים הם TDM ו-CTF, כשהרוב המוחלט של המשחקים הוא 4v4/3v3/2v2. לעיתים גם יש CW של קונטרול, זה התפשט יותר בזמן האחרון ועכשיו נפתח Ladder של קונטרול בקלאן בייס. קונפיגורציות לקלאן (קלאן בייס ו-ESL):
    אין נשקי על, מהירות ריצה 1.3, ונשיאה של עד 2 medkits בלבד. אותן קונפיגרוציות משמשות אגב את השרתים של מולטיפלייר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    תאמת פגשתי רק פעמיים מיסכנים בפיר :ם
    ובמישחק אחד בCS
    כל שניה איזה ילד אם קול של בן 10 חופר בשכל במיקרופון וכשאומרים לו שישתוק הוא מתחיל לקלל אותו אם קללות מפגרות כמו ילד מבחנה |:
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    KK
    נכתב במקור על ידי SilenTao
    תמיד נחמד לראות שחקנים רציניים ומבוגרים, אם יש משהו שמייחד את FEAR לעומת משחקי רשת אחרים הוא האיכות האנשים הגבוהה בו, לא תמצא ילדים קטנים ועילגים כמו ב-CS. בקלאן אליו אני שייך (CRi) כמעט כל השחקנים הם מעל גיל 18, אני בן 21 - והלידר Lithium הוא בן 24.

לגבי העניין הטכני, אתה צודק - יש המון בעיות בהקשר הזה ב-FEAR, בגלל שאין קונסולה ואין Binds, שלא לדבר על העבודה הקשה שצריכים לעשות אדמינים של שרתים שצריכים להקליד פקודות SCMD ארוכות רק כדי לבעוט מישהו או להחליף מפה. אבל הגיימפליי המצויין של המשחק מחפה על זה.

לגבי CW, המודים הכי נפוצים הם TDM ו-CTF, כשהרוב המוחלט של המשחקים הוא 4v4/3v3/2v2. לעיתים גם יש CW של קונטרול, זה התפשט יותר בזמן האחרון ועכשיו נפתח Ladder של קונטרול בקלאן בייס. קונפיגורציות לקלאן (קלאן בייס ו-ESL):
    אין נשקי על, מהירות ריצה 1.3, ונשיאה של עד 2 medkits בלבד. אותן קונפיגרוציות משמשות אגב את השרתים של מולטיפלייר.
    הראשון שענה לעניין, ותודה. אני חייב להודות שאכן זה דבר שמייחד יותר את המשחק הזה, למרות שב-cod הייתי מקפיד, לפחות בגרעין המרכזי יותר של הקהילה, לטפח בגרות ורצינות כמנהל קהילה. כיום אני עוד מעט בן 20 בעצמי, ואני עייפתי מלהתמודד עם ילדים קטנים, אז זה באמת מפנה יותר מקום להנאה במשחק.

ובגלל הדברים הטכניים שאני ציינתי וגם אלו שאתה התייחסת אליהם, אני חושש שהמשחק הזה לא יצליח כל כך בזירה המקצועית הבינלאומית, למרות שאכן יש לו משחקיות מצויינת.

דברים פשוטים כמו console, config, העובדה שאתה עוצר כדי לכתוב, ודברים אחרים.. ממש חסרים לי כמישהו שמגיע מהרמה היותר מקצועית במשחקים אחרים כמו שציינתי בהודעה הראשונה.

אבל זה בהחלט לא הולך למנוע ממני להמשיך לשחק פה, המשחק ממש מהנה.. ובנתיים הולך לי מצויין בשרתים :] (מחכה לאתגר ממכם).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי phobus
    הראשון שענה לעניין, ותודה. אני חייב להודות שאכן זה דבר שמייחד יותר את המשחק הזה, למרות שב-cod הייתי מקפיד, לפחות בגרעין המרכזי יותר של הקהילה, לטפח בגרות ורצינות כמנהל קהילה. כיום אני עוד מעט בן 20 בעצמי, ואני עייפתי מלהתמודד עם ילדים קטנים, אז זה באמת מפנה יותר מקום להנאה במשחק.

ובגלל הדברים הטכניים שאני ציינתי וגם אלו שאתה התייחסת אליהם, אני חושש שהמשחק הזה לא יצליח כל כך בזירה המקצועית הבינלאומית, למרות שאכן יש לו משחקיות מצויינת.

דברים פשוטים כמו console, config, העובדה שאתה עוצר כדי לכתוב, ודברים אחרים.. ממש חסרים לי כמישהו שמגיע מהרמה היותר מקצועית במשחקים אחרים כמו שציינתי בהודעה הראשונה.

אבל זה בהחלט לא הולך למנוע ממני להמשיך לשחק פה, המשחק ממש מהנה.. ובנתיים הולך לי מצויין בשרתים :] (מחכה לאתגר ממכם).
    אם אתה רוצה אתגר אתה מוזמן לדבר איתנו ב-mIRC,
    #criclan
    בשרת: Quakenet.

שכחתי לענות לך אגב לגבי קונפיגורציות:
    בהגדרות הגרפיקה:
    Low
    Low
    ו- 800X600. רואים הכי טוב ומכביד הכי פחות על המחשב.

לגבי כפתורים, פרסמתי לפני כמה זמן ת'רד על זה:
    http://forum.vgames.co.il/showthread...FA%E5%F8%E9%ED

אם כי יש כמה שינויים שעשיתי מאז : Medkit ב-F, קפיצה בקונטרול (!) והתכופפות ב-Space.
    שתף ב-Google+

הרשמה