תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    הקרבות ב Arena בעיצומם !
    החל מה 16 לחודש (לפני שלושה ימים) שחקנים רבים התאגדו לקבוצות של חמישה על מנת להלחם!
    חמש על חמש, עד שלא נשאר אף אחד..

התחרות עדיין רצה ובסופה (חודש אפריל) הקבוצות המנצחות יועברו לשרתים מיוחדים שבהם יתנהלו קרבות אחד על אחד כדי שבחודש מאי בליזארד יוכלו להכתיר את האחד היחיד...

איזו דמות לדעתכם תזכה בתואר הנכסף של אלוף ה Arena - שחקן ה PVP הטוב ביותר?
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    לדעתי זה יהיה Warlock כלשהו... אני מציע שנתאחד ונדרוש nerf..

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    יש מצב שאיזה Warlock אחד רמה 70 ינצח (כי Warlock הוא IMBA רמה) אבל הוא צריך המון המון המון זמן כדי לעשות נזק משמעותי

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    ההימור שלי נע לכיוון הדרואיד יותר, לפחות עכשיו.

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    אני דווקה חושב שיהיה קרב שקול בין השאמאנים החדשים (והחרשנים. אילה לפחות שהיגיעו לרמה 70) לבין הדרואידים. כי מצד אחד לשאמאנים יכולים ללבוש Mail ומצד שני והדרואידים הם פשוט דרואידים...

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    D: לא סתם יש לי דרואיד בצוות

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    אז למה לבחור בכלל MAGE או WARRIOR, להשקיע בשחקן כל כך הרבה שבעצם דרואיד או WARLOCK הרבה יותר חזקים?
    ד.א- הרבה אומרים שWarlock הוא בכלל לא חזק.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי ON
    אז למה לבחור בכלל MAGE או WARRIOR, להשקיע בשחקן כל כך הרבה שבעצם דרואיד או WARLOCK הרבה יותר חזקים?
    ד.א- הרבה אומרים שWarlock הוא בכלל לא חזק.
    אם אתה יודע לשחק אתה יכול לנצח כל דבר. נכון שלקלאסים מסוימים קשה נגד קלאסים מסוימים, אבל זה לא שולל את האפשרות שכל קלאס יכול לנצח כל קלאס.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    חוץ מזה לא כולם משחקים בשביל לעשות את הדמג' הכי גבוה והדמות שעושה הכי הרבה דמג' לא בהכרח הכי כיפית

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    מה אני אומר? warlock לא ינצח. מי שינצח הוא כנראה druid, שהוא ה imba בטלאי הנוכחי... עם לא, אז mage, או shaman.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    נכתב במקור על ידי Brin
    לדעתי זה יהיה Warlock כלשהו... אני מציע שנתאחד ונדרוש nerf..

אני בעד, בליזרד עסה את הWarlock קצת יותר מדי חזק צריך להחליש את הWarlock
    אבל בכול מקרה צריך שיהיו הרבה מאוד אבל הרבה מאוד תלונות בישביל שבליזרד יסקימו להחליש
    את הWarlock ועדין לא בטוח שבליזרד יחלישו את הWarlock :un1:

אבל אפשר לנסות
    XD

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    אני רואה אנשים פה מזלזלים בפאלאדינים אני שם את ההימור שלי עליהם משבנוגע לרוגס ולוורירס ומג'יס אין להם סיכוי בגלל שאין קלאדים מסוים כשאין גורם הפתעה הסיכו די שואף לאפס אם השחקן השני לעומת זו פאךאדין יכו להיות מוכן בכול מקרה אני בתור ווריר67 אין קלאס שלא לקחתי גם גבוהים ממני אבל זה לא אומר כלום כי יש ויש והקלאס היחיד שיכול לנצח שאדופריסט טוב או פאלא או וורלק ככה שאני שם עליהם

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    הסיבה היחידה שאני חושב ש- Warlock ינצח היא ה- Succubus. הדבר הזה קונה ל- Warlock מספיק זמן כדי להטיל כמה קסמים הרסניים במיוחד. הדרך היחידה לשרוד דבר כזה היא להיכנס עם ציוד של Shadow Resistance גבוה. היחידים שיש להם סיכוי נגד Warlock הם ה- Mage. מה לעשות, Polymorph + counterspell = באסה

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    אל תישכח את הFelhunter
    A Mage Worst Nightmare

וצריך ציוד גם נגד אש כי נכון שרוב הלחשים של Warlock הם Shedow אבל יש בערך 15% לחשי אש שהם לא פחות הרסניים

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    לפי דעתי, איזה Warlock אמריקאי חרשן...
    ככה זה איתם, משוגעים על כל הראש האמריקאים האלו (מדברים לי על ציפורים נודדות בהרצאות בשיעורי אנגלית :\ )
    נשבר הזין.

הרשמה