תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    עברתי כרגע על התוכנית האחרונה של TNA והיא לא רעה בכלל, אמנם היא לא מתקרבת לWWE כי לפי דעתי אם במין אייבנט יש לך את כריסטיאן טיסון טומקו (הבחור הגדול עם הקעקועים שהיה המנהל של כריסטאין) וגף גארט המאוס שיצא מכל החורים אז יש מקום לשיפור.
    בכל מקרה, הנקודה שלי היא שיש שם כישרונות האיבקות כמו קורט אנגל סטינג סמואה גו וסקוט סטיינר מתאבקים ברמה גבוהה מאוד אז אם יהיה דרישה מצד הקהילה אני מוכן בכייף לסקר את IMPACT כל שבוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי t bone
    עברתי כרגע על התוכנית האחרונה של TNA והיא לא רעה בכלל, אמנם היא לא מתקרבת לWWE כי לפי דעתי אם במין אייבנט יש לך את כריסטיאן טיסון טומקו (הבחור הגדול עם הקעקועים שהיה המנהל של כריסטאין) וגף גארט המאוס שיצא מכל החורים אז יש מקום לשיפור.
    בכל מקרה, הנקודה שלי היא שיש שם כישרונות האיבקות כמו קורט אנגל סטינג סמואה גו וסקוט סטיינר מתאבקים ברמה גבוהה מאוד אז אם יהיה דרישה מצד הקהילה אני מוכן בכייף לסקר את IMPACT כל שבוע.
    אני אומר ככה: לא צריך לסקר את כל TNA אלא רק לעשות מעקב אחרי קורט אנגל שמה כי הוא באמת המתאבק ברמה הכי גבוהה שמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אני אומר ככה: לא צריך לסקר את כל TNA אלא רק לעשות מעקב אחרי קורט אנגל שמה כי הוא באמת המתאבק ברמה הכי גבוהה שמה.
    קורט הוא המתאבק ברמה הכי גבוהה בכלל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SLeDGeHAmmER
    קורט הוא המתאבק ברמה הכי גבוהה בכלל...
    זה נתון לשיקול דעת. לדעתי טריפל אייץ' וסינה הם המתאבקים הכי גדולים שיש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    כל המתאבקים בTNA הם ברמה גבוהה מאוד..סמואה ג'ו,קורט אנגל,איי ג'י סטיילס,כריס סייבן,כריסטופר דניאלס..ויש עוד המון..למרות שקורט אנגל כבר לא בשיאו,הוא עדיין מצליח להוציא קרבות טובים שמה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    כל המתאבקים בTNA הם ברמה גבוהה מאוד..סמואה ג'ו,קורט אנגל,איי ג'י סטיילס,כריס סייבן,כריסטופר דניאלס..ויש עוד המון..למרות שקורט אנגל כבר לא בשיאו,הוא עדיין מצליח להוציא קרבות טובים שמה..
    אני לא יודע אם אני צודק בשם אבל יש שם גם אחד שקוראים לו Ron "The Truth" Simmons נכון?
    הוא אתלט מצויין! הכי טוב ב-TNA אחרי קורט אנגל.
    הוא יתחמק לך בין הרגליים עם שפגט. הוא גמיש בטירוף. אם טעיתי בשם תקן אותי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    אני לא יודע אם אני צודק בשם אבל יש שם גם אחד שקוראים לו Ron "The Truth" Simmons נכון?
    הוא אתלט מצויין! הכי טוב ב-TNA אחרי קורט אנגל.
    הוא יתחמק לך בין הרגליים עם שפגט. הוא גמיש בטירוף. אם טעיתי בשם תקן אותי.
    באמת אתלט מצוין..היה אלוף,אבל הם הפסיקו לו את הפוש..אז הוא עושה כל מיני פרומואים של הוליווד ופריסטייל..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    מה קורה עם אי גי סטיילס? לפי הקרבות שלו הוא אחד המלהבים שראיתי שם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי y2pach
    מה קורה עם אי גי סטיילס? לפי הקרבות שלו הוא אחד המלהבים שראיתי שם.
    עכשיו הוא נהיה היל,הוא בפיוד נגד ריינו ולפעמים משתף פעולה עם כריסטיאן קייג'..עדיין אתלט מדהים..מקווה שייזכה בX דיוויז'יון עוד הפעם..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עכשיו הוא נהיה היל,הוא בפיוד נגד ריינו ולפעמים משתף פעולה עם כריסטיאן קייג'..עדיין אתלט מדהים..מקווה שייזכה בX דיוויז'יון עוד הפעם..
    אני רואה שמכולם פה אתה הכי מבין ב-TNA וצופה בה קבוע אז למה שלא תעשה את הסקירות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    אני רואה שמכולם פה אתה הכי מבין ב-TNA וצופה בה קבוע אז למה שלא תעשה את הסקירות?
    א.אני עצלן מדי.
    ב.אני לא טוב בלעשות סקירות.
    ג.יפית..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אתה לא חייב סקירה מפורטת כי לא כולם מתעניניים בנעשה אלא בכללי את כיוון התוכנית והעלילה..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    א.אני עצלן מדי.
    ב.אני לא טוב בלעשות סקירות.
    ג.יפית..
    אתה יכול גם רק לכתוב מה היו התותאות של הקרבות טרק אם היה משהו מיוחד אז לפרט עליו בקצרה. לדוגמה: איי ג'יי סטיילס ניצח את כריסטופר דניאלס ובקרב התערב בלה בלה...
    שתף ב-Google+

הרשמה