תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    23.01.2007

שלום .

אני מבקש ממכם עזרה לגבי הגרפיקה המצוייה על המחשב שלי , לכן אני משחק במשחק כלשהו כמו Counter-Strike Source או Counter-Strike 1 Anthology או במשחקים אחרים , אני מנסה לסדר את הגרפיקה על הגדרות של LOW-MED , אחרי זה , אני מנסה להיכנס לשרת על מנת להתאמן ולבדוק מה קורה שם , ומד הFPS הראה לי שהFPS בסורס הוא בין 5-20 , ובקאונטר 1.5 1.6 הוא 40-50 FPS . אז מה שקורה שהגרפיקה שלי כל פעם שאני משחק במשחקים חשובים היא פשוט מקרטעת לי ואני לא מסוגל להינות ממשחקים נורמליים בזכות הגרפיקה המגעילה שיש לי במחשב שלי , בגלל זה אני ממש מבואס מכל החרא הזה שהורס לי את כל המשחקים שלי בלי שום שאני יראה שהגרפיקה שלי בהלף לייף 1 ובמשחקים אחרים ממש גרועה איך שהדמויות מוצגות ממש לא יפה וזה לא מה שרציתי . חוץ מזה אני פונה לעזרתכם בנוגע להחלפת כ.מסך ולוח-אם וגם מעבד מחשב .

אגב המחשב שלי :

Intel Celeron 3.06
    512mb RAM
    32mb Shared VGA Card [S3 Graphics] 0

פשוט אני לא מאמין עד כמה החברה של S3 חרא של חברה שלא יודעת לפתח כרטיסי מסך נורמליים ורציניים פשוט בושה מה שS3 מייצרים לי בכמויות .

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אחי פשוט יש לך כרטיס מסך ישן, זה לא קשור לאיכות של החברה שייצרה אותו, בזמנו הוא עלול היה להיות טוב מאוד. חוץ מזה, אל תחזיק יותר מדי ציפיות מגרפיקה, כי אתה תתאכזב. מה שחשוב זה המשחקיות, ואתה תהנה מCS1.6 בדיוק כמו שתהנה מCSS.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    בהחלט אי אפשר לעשות כלום עם הכרטיס הזה.
    חדש, דחוף

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    כמו שאמרו לפניי, תחליף כרטיס מסך. אבל אם חיכית עד עכשיו, תחכה לסוף מרץ כשכרטיסי הDX10 לשוק הבינוני ייצאו לשוק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נכתב במקור על ידי ON
    כמו שאמרו לפניי, תחליף כרטיס מסך. אבל אם חיכית עד עכשיו, תחכה לסוף מרץ כשכרטיסי הDX10 לשוק הבינוני ייצאו לשוק
    תפנה לפורום מפרטים ב-HWzone.co.il, תפתח דיון חדש שבו יעזרו לך לבחור חלקים חדשים (או שאם תחליט, לקנות מחשב מחדש. תצטרך לקבוע תקציב ושימושיים ויעזרו לך שם).
    יש שם אנשים מקצועיים ונחמדים שעוזרים מכל הלב, תנסה, אני מבטיח שלא תתאכז.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    למה אתה מקלל את החברה? זה בעיה שלך שיש לך כרטיס מסך כזה מעפן.
    אם היה לך כרטיס מסך עם אותו MEMORY של Nvidia גם היית מקלל אותה?
    שתף ב-Google+

הרשמה