תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    למי שלא מכיר 'דרקון ירוק' הוא אתר שיש בו משחקי קונסולות למכירה. ניתן להיכנס אליו פה.

ראיתי שיש פה כמה אנשים שמזמינים דרכו ורציתי לשאול אתכם מה אתם חושבי על הבעיה שלי.
    אז ככה, אני לקוח די קבוע באתר, בשנתיים האחרונות הזמנתי את רוב המשחקים שלי משם.
    ב-30.12.06 הזמנתי 3 משחקים לדיאס, אחד מהם היה כתוב שיגיע רק בעוד שבועיים, השני גם בעוד שבועיים והשלישי היה אמור להגיע תוך 24 שעות. ההזמנה אושרה במייל.
    לאחר שלושה שבועות כלום לא קורה! המשחקים עדיין לא נשלחו ואין סימן שיש בעיות עם ההזמנה.
    ניסיתי ליצור קשר עם מנהל האתר באייסיקיו ובאי-מייל אבל אין תשובה. מה-30.12.06 עד עכשיו ההזמנה לא נשלחה. אז רציתי לדעת אם מישהו גם נתקל בבעיות בהזמנות שלו?
    מה קרה? הוא פשט רגל? למה הוא לא עונה? אין לי גם שום דרך לבטל את ההזמנה(מה שהייתי עושה ממזמן).

תודה לכל העוזרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    פתח תקווה
    לפי מה שהבנתי מפורום אחר, עידו (המנהל) כרגע עסוק מאוד ומלא בעבודה ואין לו זמן לשלוח את ההזמנות
    הוא מחפש עובד שיעשה את זה בשבילו אבל הוא עוד לא שכר אף אחד.
    מקווה שההזמנה שלך תישלח בקרוב אבל תנסה להבין את עידו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    זה לא היה כל כך מפריע לי אם לפחות הייתי יכול ליצור קשר איתו. ההתנתקות המוחלטת שלו מהלקוחות שלו אינה אחראית בכלל, ומאוד מרגיזה. הוא אומנם מאוד עסוק, ואת זה אני מקבל, אבל לפחות שייצור קשר או יודיע באתר שלו שיש בעיה וההזמנות יתעכבו.
    אני מקווה שאתה צודר וזו אכן הבעיה. בכל מקרה, קרוב לחודשיים זה קצת יותר מדי בשביל שני משחקים שציפיתי להם זמן רב כל כך. אם זה היה תלוי בי הייתי כבר מבטל את ההזמנה ומזמין מאתר אחר, אבל רגע... אי אפשר לעשות גם את זה כי אי אפשר ליצור קשר עם מנהל האתר. אז מה נותר לי לעשות? לחכות חודשיים שלושה בשביל כמה משחקים שהזמנתי?(וזה לא הפעם הראשונה שזה קורה, אך לא בטווח זמן כזה ארוך). פשוט לא מקובל על הדעת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בהחלט חובבני לגמרי. אני שלחתי כמה מיילים ולא קבלתי אפילו תשובה אחת.
    כנראה שהפיתרון היחיד הוא פשוט לא לקנות שם יותר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    הייתי מבטל את ההזמנה, אם הייתי יכול... חבל, דווקא מאוד אהבתי את האתר ובעל האתר נחמד ומתמצא במשחקים. הפחד העיקרי שלי זה שינסו לגנוב אותי. יש לו את כרטיס האשראי שלי ואת ההזמנה אני לא יכול לבטל. מאוד מדאיג ומעצבן.
    שתף ב-Google+

הרשמה