תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    אז כזה יש לי human warrior בקרארזן לבל32,

עשיתי 2 משימות בsuthshore , סיימתי את duskwood, לאן אני צריך ללכת עכשיו !!@!???
    אמרו לי שdesolace זה מקום טוב אז סבבה הלכתי לשם, איזה 10 הורדים הרגו אותי ובכלל אין שם משימות לאזאזל ורוב המפלצות שם הם 37....
    בכלל כל מקום שאני הולך יש הורדים... אי אפשר לשחק

לאן ללכת !@!????
    ובבקשה אל תכתבו מקומות עם קיצורים כי אני לא יבין

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    תלך ל- Stranglethorn Vale, יש שם מספיק קווסטים כדי להביא אותך לרמה 40.. המקום נמצא דרומית ל- Duskwood. אבל יש שם המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון Horde.

ראה הוזהרת..

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי Brin
    תלך ל- Stranglethorn Vale, יש שם מספיק קווסטים כדי להביא אותך לרמה 40.. המקום נמצא דרומית ל- Duskwood. אבל יש שם המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון, המון Horde.

ראה הוזהרת..

הלכתי לשם פעם מתוך סקרנות וראיתי שיש שם מפלצות לבל 36 S: שאני לא יכול להרוג...

אני עכשיו בדרך למשהו עם needls בקלימדור, זה מקום טוב ??

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    יש שם מספיק מפלצות ברמה שלך

עיקר באזור הצפון, והרבה קווסטים לרמה שלך , ב STV זאת אומרת , אז אל תדאג יהיה טוב

חוץ מזה שכמו שברין אמר יש שם המממממממממממממממממממממממממממממממממממוווווווווווווו וווווווווווווווווון הורד.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    וזה אמור להיות טוב?.........כן! אבל יש בעיה קטנה א ח ת בשם הורד זפלין...ומשם באים המון הורד דרגות גבוהות. אבל סה"כ אפשרי לנצח אותם הם סה"כ איזה 2-4 דרגות גבוהות ממך (לא התפלצות עם האפיק מאונט...)

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    "אלף המחטים" זה רישמית המקום הכי משעמם בWOW אבל למי שיש leatherworking וskining זה גן עדן, יש שם את המישור המשעמם הזה עם המיליון צבים

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אחי, זה אחד המקומות הכי טובים... מישור מלח שבו גובלינים ונומים מתחרים...
    מה יכול להיות יותר טוב???? (חוץ מ target dummy בצורה של neithy)
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    לפי ששמעתי יש שם דברים אדירים אבל אני לא חושב שיש שם משימות.
    (אפשר להיתרסק בDummy Target?)

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    נכתב במקור על ידי Barak The Mighty
    לפי ששמעתי יש שם דברים אדירים אבל אני לא חושב שיש שם משימות.
    (אפשר להיתרסק בDummy Target?)
    *sigh*...........
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    מה חיללתי עכשיו...

הרשמה