תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    טוב אני מבקש ממך להסיר לאלמוג וטרון את האדמינים שלהם והנה הסיבות:
    1. ילד בן 14 שעושה קולות מוזרים כל שנייה בטים ספיק ומתנהג מוזר שקוראים לו טרון נראה לך מתאים להיות אדמין? ילד בן 13 (טוב על אלמוג אין לי סיבות רעות חוץ מהגיל :S) לדעתך צריך להיות אדמין? (אלמוג אני לא שונא אותך אבל לפעמים אתה מזיק ומניאק)
    2. טוב הסיבה האמיתית שאני רוצה שתסיר להם את הדמין היא שאי אפשר לשחק עם טרון פשוט ילד מפגר כל שנייה מתבכיין ומוציא מריכוז ומכניס אותי לקריזה עד שאני מתעצבן ומרוב שאני מתעצבן אני יוצא לא כיף לשחק ככה הוא מתבכיין כל שנייה תן revive כבר באמצע שאני עם מישהוא face to face ומזיין את השכל ואז שוחטים אותי כי בגלל ההומו הזה הוא מבלבל אותי עד כדי שאני כבר לא יודע מה לעשות קודם!!!!!!! ואז הוא חושב שבגלל שהוא אדמין יכול לעשות מה שהוא רוצה ונתן לי באן רק בגלל שיצאתי בגלל שהוא מעצבן אחושרמוטה אי אפשר לשחק איתו סתם מתבכיין כל הזמן שזה מוציא אותי מדעתי. אחרי שיצאתי מהגאטר אלמוג אמר שאני יכול לחזור ולא הוא ולא טרון יתנו לי באן ושאם אני יצא עוד פעם אחת מגאטר אני יקבל באן הסכמתי איתו נכנסתי כשהוא אלמוג ניפל גרווי וטרון נמצאים שם ומה קורה טרון נותן לי באן ואלמוג לא עושה גבר למרות שהבטיח לי שרק אם זה יקרה עוד פעם שאני יצא אז אני יקבל באן יענו הוא סתם שיקר לי כדי שאני אכנס ואני יכול לחטוף באן וזהו זה הסיבות שלי

אני בטוח שגם אתם לא הייתם מצליחים לשחק כמו שצריך אם היה מישהוא שהיה בוכה לכם כל שנייה ואז אתם פשוט לא יודעים מה לעשות מתעצבנים לגמרי שאתם לא יכולים לשחק ויוצאים אותו הדבר קרה לאבי איתו בגאטר ואבי יסכים איתי שטרון חתיכת ילד הומו מציק שמתנהג כמו ילד בן 9
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    רק טרון אני מבקש שתוריד לו... חסר לו בגרות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    צריך להוריד את האדמין לזה שנתן לו אדמין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אריאל, אני מבקש ממך לשחק רציני לעשות רבייבים וזה, ואתה מתעצבן ומתבכיין ויוצא, וזה לא פעם ראשונה שככה דפקת גאטר שארגנתי, אז זה מגיע לך.
    ונועם, מה אתה קשור אה יא בן זונה? אה מה עשיתי לך הצקתי לך? לא, אז כדאי שתרגיע ואל תתערב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי TRoN
    אריאל, אני מבקש ממך לשחק רציני לעשות רבייבים וזה, ואתה מתעצבן ומתבכיין ויוצא, וזה לא פעם ראשונה שככה דפקת גאטר שארגנתי, אז זה מגיע לך.
    ונועם, מה אתה קשור אה יא בן זונה? אה מה עשיתי לך הצקתי לך? לא, אז כדאי שתרגיע ואל תתערב
    אבל אפילו כשאתה רואה אותי face to face זה מעצבן שאתה מבלבל אותי תן לי להחליט אם זה טעות אני אודה בזה אבל דיי לבלבל את השכל
    טרון אם אתה מארגן או נכנס לגאטר רק תוודע שאתה רגוע בסדר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    אם יש לך בעיה עם אחד האדמינים אתה מוזמן לפנות
    אל אחד האחראים באופן אישי.
    פתיחת נושא בפורום איננה דרך מקובלת.
    שתף ב-Google+

הרשמה