תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    שרת הקהילה:
    השרת הנבחר הוא Jaedenar, שרת PvP. לאחר דיונים רבים הוחלט כי Karazhan הוא אמנם שרת חדש, אך הוא לא יציב והוא בהחלט לא ריק, שהם שני המאפיינים שאנו מחפשים בשרת שלנו. במקום זאת, בחרנו את Jaedenar, שהוא שרת ותיק ויציב, עם ירידה חדה באוכלוסיה שלו. למרות אי הנוחות שנגרמה עקב החלפת השרת, אנו סמוכים ובטוחים כי זהו הפתרון הטוב ביותר לעתיד הרחוק.

שמות הגילדות:
    הקהילה הצביעה ובחרה שמות לשתי הגילדות - Zion Crusade לגילדת ה- Alliance, ו- Ruin לגילדת ה- Horde. שאו שמות אלו בגאווה!
    בכדי להצטרף לאחת הגילדות, ניתן לרשום בשורת הטקסט who Zion Crusade/ (לגילדת ה- Alliance) או who Ruin/ (לגילדת ה- Horde). פקודה זו תציג לכם רשימה של כל שחקני הגילדה שמחוברים באותו רגע. כל שנותר לעשות הוא לשלוח Whisper לאחד השחקנים ולבקש הזמנה.

דרגות בגילדות (Alliance):
    Peasant - הדרגה הראשונית של שחקנים חדשים בגילדה
    Pilgrim - משתמשים חדשים שהוסיפו את הכינוי בפורום להערות של הדמות יקבלו דרגה זו.
    Herald - משתמשים שהראו פעילות בגילדה, ותרמו לבנק באופן קבוע יקבלו דרגה זו.
    Crusader - משתמשים שהראו נוכחות בפורום ובגידלה, עזרו לשחקנים, ותרמו לבנק באופן קבוע, יקבלו דרגה זו.
    Officer - שחקנים בדרגת Crusader שהראו נכונות להיות קצין, ומראים אחריות ושליטה בדמות שלהם, יקבלו דרגה זו.
    Profession Lead - מנהיג Profession. משתמשים בדרגה זו הם אחראי בנק. פרטי הבנקים והאחראים עליהם רשומים בהמשך הדיון.

דרגות בגילדות (Horde):
    פרטים בקרוב

חוקי הגילדות:
    1) אין לקלל בשום צורה או אופן.
    2) אין להציף את צ'אט הגילדה, לא משנה כמה אתם חושבים שהנושא חשוב.
    3) אין לרמות בשום צורה. זה כולל האקים, שימוש בבאגים במשחק לרווח אישי ושימוש בחלון ה- Trade על מנת לגנוב חפצים בלי לשלם. שחקנים שיעברו על החוק הזה יגורשו מהגילדה וידווחו ל- Blizzard.
    4) אין לננג'ס(?), אמנם התרגום לעברית לא נשמע טוב, אבל שחקנים שעושים Ninja באופן מודע יגורשו מהגילדה.
    5) Grouping\Raiding - כאשר בקבוצה\רייד עם שחקנים אחרים, נא להעביר את המנהיגות לשחקן הוותיק ביותר, או בעל הדרגה הגבוהה ביותר. יש להקשיב למנהיג הקבוצה, ולציית לכל החלטותיו.

בנק הגילדה (Alliance):
    בכדי לספק לשחקני הגילדה חווית משחק מהנה יותר, נפתחו מספר Guild Banks על מנת להכניס קצת סדר. בנוסף לבנק הראשי, נפתח בנק לכל Profession שמטרתו היא לאסוף חומרים. כלומר, Professions שבהם יוצרים חפצים (Blacksmithing, Engineering וכדומה) לא יקבלו בנק, למעט Tailoring ו- Enchanting, מאחר והרכיבים בהם משתמשים לא דורשים Profession נפרד.
    שחקנים המעוניינים להגיש מועמדות לאחד ה- Profession ללא מנהל, מוזמנים לשלוח דואל לכתובת [email protected].
    רשומים מטה שמות הבנקים, שם האחראי, ותיאורים לגבי שימוש נכון בבנק.
    *אין לשלוח חפצים לבנקים שעדיין לא נבחר להם אחראי!*
    *אין לשלוח חפצים למנהל\קצין, אלא רק לבנק אליו החפץ קשור. חפצים שיישלחו לא למנהיג המקצוע, יישלחו בחזרה ולא יועברו לבנק.*

בנק ראשי -
    שם בנק: ZCGen
    מנהל: Brin
    כינוי בפורום: Brin
    תיאור: לבנק זה יישלחו חפצים כלליים, לדוגמא – ציוד (נשקים, שריונות, טבעות וכדומה), חפצי Quest (חפצים שצריך להשיג בכדי להשלים Quest מסוים, לדוגמא – Mithril Casing) וכו'.
    אם שחקן מעוניין לשלוח כסף לבנק, עליו לפרט את הסיבה להפקדה. כלומר, אם שחקן מעוניין לתרום כסף לגילדה, עליו לציין זאת בעת שליחת הכסף, מאחר ושחקנים שיתרמו כסף, לא תמיד יוכלו לקבל את כספם חזרה במידה ושינו את דעתם.
    אם שחקן מעוניין להפקיד כסף בבנק כדי לחסוך, עליו לציין זאת. לשחקן תהיה אפשרות לבצע משיכה לכמות הכסף אותו הפקיד בכל זמן נתון.

בנק Mining -
    שם בנק: ZCMin
    מנהל: Yoavenzru
    כינוי בפורום: YoAvOn
    תיאור: לבנק זה יישלחו כל החפצים הקשורים למקצוע ה- Mining. ה- Bars וה- Ores יאוחסנו בבנק ללא קשר לרמתם או כמותם. אין לשלוח חפצים שהם לא Ore או Bars

בנק Tailoring -
    שם בנק: ZCTail
    מנהל: Gwyffin
    כינוי בפורום: Mask
    תיאור: לבנק זה יישלחו כל החפצים הקשורים למקצוע ה- Tailoring. הבדים יאוחסנו בבנק ללא קשר לרמתם או כמותם. אין לשלוח חפצים שהם לא בדים.

בנק Enchanting -
    שם בנק: ZCEnch
    מנהל: Gwyffin
    כינוי בפורום: Mask
    תיאור: בבנק זה יאוחסנו כל המרכיבים הקשורים למקצוע ה- Enchanting. המרכיבים יווצרו על ידי Gwyffin, ויחולקו ל- Enchanters לפי רמתם. החפצים להם יעשה Disenchant יישלחו לבנק הראשי. לכל חפץ ירוק\כחול\סגול שישלח לבנק הראשי יהיה זמן המתנה של שבוע כדי לוודא שאף שחקן לא מעוניין באותו חפץ. אם אף שחקן לא ביקש את החפץ במשך שבוע, הוא יועבר ל- Gwyffin לצורך Disenchant.

בנק Skinning -
    שם בנק: ZCSkin
    מנהל: Neithy
    כינוי בפורום: Neith
    תיאור: לבנק זה יישלחו כל החפצים הקשורים למקצוע ה- Skinning.

בנק Herbalism -
    שם בנק: ZCHerb
    מנהל: Shinann
    תיאור: לבנק זה יישלחו כל החפצים הקשורים למקצוע ה- Herbalism.

בנק הגילדה (Horde):
    פרטים בקרוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    ואו, סחתיין. בוא ניקרא לעידן זה: "אידן הברזל של Brin" ואני חייב לציין שחוקי הגילדות די נוקשים
    "
    ויש לי שתי שאלות, 1) למה צריך להעביר את המנהיגות לשחקנים הוותיקים. צריך קצת אתגר!
    2) לדעתי אתה קצת מגזים עם החוק של הניג'וס (סילוק מהגילדה?!)
    ואחרון,
    בבקשה אל תסלק אותי מהגילדה בגלל התגובה!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    לא ניג'וס, נינג'וס. זו המילה העברית שמציינת פעולה של Ninja.. הכוונה היא לא לגלגל Need על חפץ שאתה לא באמת צריך, אלא רק רוצה למכור. לדוגמא, חפץ Cloth אם אתה Warrior.

הסיבה שמעבירים מנהיגות לשחקן הוותיק היא בגלל שכשמשחקים בקבוצה, אתה אחראי גם על שחקנים אחרים. ומה לעשות, מבאס למות ולאבד 10% מה- Durability בגלל שמישהו רצה להתנסות לבד. המנהיגים הוותיקים יודעים מה לעשות במצבים של לחץ, ויודעים את הדרך הטובה ביותר להתנהג במבוך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    סבבה,
    רק איך השחקנים החדשים יתנסו בלהנהיג? ואני מתקוון לעשות "RUN" וכול מיני דברים דומים עם אנשים בגילדה. (אני מתקוון לרמות נמוכות כשעדין לא משלמים 1G לכל חפץ שצריך לתקן)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    הייתי מתרגם ninja לחטיפה... לא לחטוף חפצים... אבל החוקים נשמעים טוב, למרות שברק יצטרך לקבל באן בקרוב לפיהם בכל מקרה, אני עובד קשה כדי להגיע ל crusader!!!
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    איזה באן ואיזה בטיח! אם כבר איזה קיק ליום.....יומיים........שבוע..........חודש....שנה!
    ברק,
    להדחיק מחשבות שליליות!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    בנימה חיובית זאת אני רק רוצה לציין שהבנק של הLEATHER מאוד רעב ורוצה שישלחו לו דברים!

בכל מקרה, חוקים מצויינים. למה להעיף מהגילדה נינג'ות ? כי הם הרוסים את הרפטיישין של הגילד... וכי אני לא יכנס לקבוצה עם אחד כזה בכל מקרה.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    מה לגבי בנק לשיקויים? אם אלכימאים מקבלים עשבים מהבנק, כדאי שגם ישלחו שיקויים שאחרים צריכים (לאו דווקא לחיזוק הדמות, אלא לקידום מקצועות אחרים).
    מעבר לזה, איך שחקנים יכולים לדעת איזה חפץ נכנס לאחרונה לבנק ואם הם צריכים אותו? האם הרשימה מתעדכנת באופן שוטף? ואם כן - איך נדע מתי היא מתעדכנת ומתי כדאי לבדוק. כמה הצעות: ראשית, יום עדכון קבוע (פעם בשבוע), שכולם יהיו מודעים אליו, ויהיה ברור ששבוע לאחר מכן כל החפצים מתפזרים. שנית, סידור פריטים בקטגוריות בדומה ל AH, או במידה ויש למישהו המון זמן, להוסיף להם לינקים. אפשר למנות אחראי לענין, וכל מנהיגי המקצוע יצטרכו לשלוח אליו את הפרטים בזמן המתאים.
    סוגיית הכסף - שליחה של חפצים מפה לשם עולה כסף. 30 נחושת זה אולי לא הרבה, אבל כאשר אחראי בנק צריך לשנע הרבה חפצים זה מצטבר. לדעתי כדאי שכל דמות מעל דרגה 15 תתרום כמה מטבעות כסף בשבוע למטרות האלו. אני לא מאמינה שברין או מנהלי המקצועות צריכים לשאת בנטל הכלכלי לבד.

ולמי ששאל על נינג'ות - זה ממש פשוט. כל הרעיון מאחורי הגילדה הוא לעזור אחד לשני. זה לא המקום לאנשים חמדנים שרוצים לעזור לעצמם על חשבון אחרים.
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי Elle Driver
    מה לגבי בנק לשיקויים? אם אלכימאים מקבלים עשבים מהבנק, כדאי שגם ישלחו שיקויים שאחרים צריכים (לאו דווקא לחיזוק הדמות, אלא לקידום מקצועות אחרים).
    מעבר לזה, איך שחקנים יכולים לדעת איזה חפץ נכנס לאחרונה לבנק ואם הם צריכים אותו? האם הרשימה מתעדכנת באופן שוטף? ואם כן - איך נדע מתי היא מתעדכנת ומתי כדאי לבדוק. כמה הצעות: ראשית, יום עדכון קבוע (פעם בשבוע), שכולם יהיו מודעים אליו, ויהיה ברור ששבוע לאחר מכן כל החפצים מתפזרים. שנית, סידור פריטים בקטגוריות בדומה ל AH, או במידה ויש למישהו המון זמן, להוסיף להם לינקים. אפשר למנות אחראי לענין, וכל מנהיגי המקצוע יצטרכו לשלוח אליו את הפרטים בזמן המתאים.
    סוגיית הכסף - שליחה של חפצים מפה לשם עולה כסף. 30 נחושת זה אולי לא הרבה, אבל כאשר אחראי בנק צריך לשנע הרבה חפצים זה מצטבר. לדעתי כדאי שכל דמות מעל דרגה 15 תתרום כמה מטבעות כסף בשבוע למטרות האלו. אני לא מאמינה שברין או מנהלי המקצועות צריכים לשאת בנטל הכלכלי לבד.

ולמי ששאל על נינג'ות - זה ממש פשוט. כל הרעיון מאחורי הגילדה הוא לעזור אחד לשני. זה לא המקום לאנשים חמדנים שרוצים לעזור לעצמם על חשבון אחרים.
    1) השיקויים שאלכימאים יוצרים ומעוניינים לתרום יישלחו ל- General Bank. ברגע שיהיו מספיק שחקנים שמעוניינים ומסוגלים לעשות Raid, יפתח גם בנק לריידים, שם יאוחסנו כל השיקויים, התחבושות וחפצים שימושיים לרייד.

2)כן, יש את האפשרות להראות את תכולת הבנק, ואני מתכנן לעשות זאת על בסיס יומיומי (או לפחות פעם ביומיים) ברגע שהלאג שלי יתן לי להיות מחובר למשך יותר משלוש דקות. נכון לעכשיו, תכולת הבנק תהיה מוצגת בטקסט בלבד (כמו רשימת מלאי), אבל אני עובד על צירוף לינקים לכל חפץ עם מידע על התכונות שלו

3) מרגע פתיחת אחד הבנקים, אני שולח למנהיג הבנק 10 זהב. נכון לעכשיו כל הבנקים קיבלו את התקציב הזה למעט Skinning ו- Herbalism מהסיבה הפשוטה שאני לא מצליח להיות מחובר מספיק זמן כדי לשלוח את זה. ברגע שהלאג ירד, אתם תקבלו את ה- 10 זהב, ואני מאמין שזה יספיק לזמן רב (אני מקווה שלא, כי אז זה מראה על פעילות )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    הרצליה
    היי
    אתמול הצטרפתי לגילדה של ההורד... אבל יש שם רק 10 אנשים.
    למרות זאת ברשימת קשרת שנמצאת בפורום אפשר לראות עוד הרבה הורדים... תצטרפו לגילדה!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    עיר
    בת ים
    הבנק של enchanting חוגג... הוא מרוויח מלא ברכיבים להקסמה וגם מרוויח כסף.. הוא התחיל כמו שאר הבנקים עם 10 זהב ועכשיו עומד על 13.. לא רע יחסית לבנק ב LVL 5...

הבנק של ה tailoring לעומת זאת.. לו אין הרבה כסף אבל רבים החברים שקיבלו יחס חם אוהב ונדיב מהבנק ..

ד"א : לכל החברים הפעילים שלא מפסיקים לשלוח חפצים ובדים ועוד וממלאים את הבנקים לטובת הכלל.. יישר כח! פרו ורבו!
    I'm a poor soldier (Like many others...)!
    And its getting worst every month by another 13$...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    יש לי שאלה בקשר ל horde guild האם אני יכל להיצטרף סתם ככה אוו שאני צריך לשלם וכל מיני שטויות ?? ( אני רמה 21 druid :smiling: :inlove: )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אתה יכול להצטרף בכל רגע נתון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    מה הקטע של הפורמליות ועליית דרגות, הכנסת פרטים וכל הבאנים כל הקטע של גילדה זה כיף זה הצ'אט אם אנשים שנהנים לדבר אית זה הראידים ולא כל החרא הזה תביאו את זה לפה וכסף תשימו פה תכניסו את הפטים שלכם או שתעופו וכל מיני כאלה גילדה בשלוש מילים אמורה להיות כיף כיף וכיף
    My life for Aiur...I mean for Ner'zhul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אתה שוכח שהגילדות הן לא סתם גילדות אקראיות, אלא הן הגילדות הרשמיות של Vgames. אני לא מבין מה כל כך קשה בלהירשם לפורום ולשים את הכינוי בפרטים של הדמות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    למה אני מחפש ורושם 0 people found??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    באר שבע
    שלום לכולם,אני חדש באתר וגם בפורום ....החלטתי להצתטרף לקהילה המתפתחת שלכם.
    אני בצד של ההורד(הצד השולט!!!) ומעוניין להצטרף לגלידה .
    הפרטים של הדמות:

שם: Durion
    גזע: Blood Elve
    מקצוע: Rogue
    דרגה: 16
    מקצועות ייצור: Mining,Jewelcrafting
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    כמו הבחור שמעליי גם אני החדש והחלתי גם להיצטרף אליכם =]

אני בצד של האליינס !

שם: Bageta
    גזע: Gnom(מית)
    מקצוע: Warlok(קית)
    דרגה: רק פתחתי אבל אני עולה מהר
    מקצועות ייצור:כל דבר שיש בו צורך כי אני אוהב את כל המקצועות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    1) אם אני לא תואה יש מאת מאוד קורים וצורפים(אנישים שמכינים תכשיתים)אז אני ממליץ לך.
    2)אני חושב יש מקום לגיתימי לידרוש דמי כניסה סימליים ודמי חברות סימליים (קצת בכל חודש +הרבה שחקנים =הרבה כסף).
    הכסף יממן את הבנקים ויוכל לתת ביתוח ועזרה לשחקנים במצבים קשים.
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    שמע, תשלום חודשי לגילדה זה חרא, בעיקר בגלל העובדה שכרגע אנחנו לא עושים שום דבר... אז אל מה משלמים בדיוק? על ערוץ הצ'אט הנוסף?
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.
    שתף ב-Google+

הרשמה