תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    שלום,
    אני רוצה לקנות תאקסבוקס 360 .. וראיתי שדיי משתלם לקנות אותו מEBAY .
    עכשיו יש לי כמה שאלות למי שקנה משמה כבר תקונסולה ..
    מאיזה אתר עדיף לקנות ??
    EBAY COM
    או
    EBAY UK
    וכמה יוצא בערך המשלוח לארץ ??
    והאם צריך לשלם גם מכס כאשר הוא יגיע לפה ???

ועוד דבר קטן, אם למישהו יש אתר רציני בעולם שעושה משלוחים לארץ ומוכר תקונסולה אז שירשום תאתר פה.

תודה לכל העוזרים .

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    אני לא יודע מה יותר טוב אבל אני חושב שבאתר השני מוכרים פאל אבל זה יוניטד קינגדום אז אמור להימכר בשטרלינג שהשער שלו הוא 8ומשהו שקל על כל לירה. ואתה תשלם מכס שזה 30% בטוח ומעמ בטוח שזה 15.5 .אבל אם מישהו מביא לך את זה ההורים או מישהו הם לא משלמים מכס ולא מעמ ותלוי כמה אנשים טסים כל בן אדם שטס יכול לעבור בלי מכס ומעמ עד 200$ זה אומר אם טסים שני אנשים אז הם יכולים להביא עד 400$ בלי שלם מכס ומעמ

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    נכתב במקור על ידי alphap81
    אני לא יודע מה יותר טוב אבל אני חושב שבאתר השני מוכרים פאל אבל זה יוניטד קינגדום אז אמור להימכר בשטרלינג שהשער שלו הוא 8ומשהו שקל על כל לירה. ואתה תשלם מכס שזה 30% בטוח ומעמ בטוח שזה 15.5 .אבל אם מישהו מביא לך את זה ההורים או מישהו הם לא משלמים מכס ולא מעמ ותלוי כמה אנשים טסים כל בן אדם שטס יכול לעבור בלי מכס ומעמ עד 200$ זה אומר אם טסים שני אנשים אז הם יכולים להביא עד 400$ בלי שלם מכס ומעמ
    אחי אתה טועה זה 200 לבן אדם..אי אפשרות לצבור...זה מוצר של 200 לבן אדם..לא הבאת..אז לא הבאת..
    אבל למה לשלם מכס בשדה..שאפשר פשוט ללכת באלגנטיות ולצאת החוצה...?

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    אני יכול להגיד לך כמה עלה לי.
    קניתי 360 מארה"ב (NTSC - המשחקים יוצאים מהר יותר) מאיביי ב300$ הפרימיום כולל משלוח
    שילמתי מכס 450 ש"ח שזה כולל מכס+מע"מ
    קניתי לעצמי ספק כח אירופי למכשיר (דגם חדש ולא מקורי של מיקרוסופט אבל מצויין) ב80$ כולל משלוח.
    חפש באיביי מוכרים עם הרבה מכירות ופידבק גבוה...

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    איך שלחתם?

הרשמה