תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    בעקבות כתבה מצויינת של טלי הלוי ביצורי הרשת
    http://www.web-creatures.net/rpg/mod...p=read&aid=266
    נדלקתי על המשחק ומאז אני מחפש אחר קבוצה,
    אני רוצה לשאול אם מישהו מכיר את השיטה המדהימה הזאת, ואם כן האם הוא יסכים לפתוח פה/באתר ממלכות נשכחות, הרפתקה

האסטור( איון לי מה לכתוב פה ):un1:

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    אותי דווקא הכתבה הרחיקה המשחק נשמע לי טיפה מופלץ מעניין כן אבל לא משהו שאני ירוץ לשחק.
    וגם ישבתי באייקון האחרון והתנחלתי באחד מהדוכנים ודפדפתי יחסית לעומק בספר ולא מצאתי אותו כל כך מושך.
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    The more you complain, the longer God makes you live
    להיות בטוח: לטעות בקולי קולות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נוביליס היא שיטה מרתקת בעיני, ובהחלט ראוי להתעכב עליה כמה רגעים. (וטלי ושחר הלוי הם אחלה חבר'ה שבעולם).

בתור התחלה, כמו שקיסר הכלום כותב, יש בה משהו טיפה מופלץ. אפילו ספר השיטה עצמו נראה מוזר: הוא מרובע (במקום מלבן, כנהוג), עם כריכה קשה עבה ולבנה כמעט לגמרי, עמודות מוארכות של טקסט קטן יחסית וצפוף מעט, ומעט תמונות.

אבל איזו שיטה...
    זאת שיטת diceless, כלומר ללא קוביות, אבל אין זה אומר שאין בה חוקים בכלל (היא לא חופשיטה). היא מסודרת והגיונית, ואפשר לעשות דברים מאוד יפים עם החוקים שלה. הרעיון הבסיסי הוא שהשחקנים מגלמים את הנוביליס, בני תמותה שזכו להתעלות בידי מלאכים ושדים, והפכו לרסיסים מנשמתם העליונה. בקיצור, עכשיו הם מהווים חלק ממהות העולם עצמו - כל נוביליס שולט באופן מוחלט בתחום כלשהו של המציאות. יש לדוגמא נוביליס שאחראי על הדרכים - כל הדרכים שבעולם. יש נוביליס של בגידה, ושל יערות, ושל חינוך, ושל נוצרים, וכן הלאה. יש די הרבה מהם, והם טיפוסים מאוד ייחודיים, כל אחד ואחד.
    היקום נמצא במלחמה בלתי פוסקת עם יצורים שמגיעים ממחוץ לו. המלאכים, בשמו של גן העדן, והשדים, בשמו של הגיהנום, וכך גם ישויות האור והחושך, נמצאים כולם באותו צד של המתרס - למול האקסקרושיאנים, תפלצות אדירות ומבריקות שמנסות למחוק את כל מה שקיים.

האווירה של המשחק מאוד... אלוהית, אפשר להגיד. יש לא מעט פילוסופיה, והרבה דברים הזויים. ההקבלה הטובה והמומלצת ביותר היא לסדרת Sandman של ניל גיימן, סדרת קומיקס מופתית ומאוד מאוד מומלצת, שהיוותה השראה ברורה לאופי של השיטה. בגדול, זאת שיטה מאוד מעניינת ויוצאת דופן, ששווה להכיר. עוד לא יצא לי לשחק בה, לצערי.

נ.ב.
    אני פועל כרגע להקמת תת-פורום למשחקי פורום, אני חושב שיהיה מעניין לנסות שם משחק של נוביליס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    כזה משחק(לא יכול להתאפק) שולת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111111111 1111111111111111111111111אחדשבעשלמה!
    כזה שולט!
    הדפים עם הידע ההכרחי הם בעצם בגודל של ספרים רגילים,אבל הכי מגניב זה השוליים,מצחיק,משעשע ומעורר מחשבה.
    בשוליים אפשר למוצ כל מיני ציטוטים ותיאורים(לדוג: ליד הסעיף של משחק נוביליס ברשת יש תיאור של האינטרנט כמו שהוא נראה בעולם המיתולוגי)

יש בעצם שני עולמות:
    העולם הרגיל והעולם המיתי:
    בעולם הרגיל יש הסבר מדעי לכל דבר,ממש משעמם,אבל בעולם המיתי,זה האלים עשו,לא איזה כח פיזיקה מטופש ומשעמם,עכשיו תנסו לחשוב איך האינטרנט נראה בעולם המיתי^^

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הרשמה