תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    כולם בורחים מהשרת של טומר בגלל המודים הדפוקים אצלו והדיקטטורה.... ועכשיו בבצל יש דיקטטור חדש? תורידו כבר תאדמין מדניאל קריפ ... הוא עושה לי פורסים כל המשחק למודים מעפנים
    ועכשיו דפק בי קיק..
    גם אם הוא שילם... חבל להרוס תשרת הזה...

ועוד משו... ערן, תוריד תמודים האלו של ה200 חיים... זה מגעיל לדפוק במישו אירוקס מדהים ולראות שהוא עדיין חי.

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    JJ אתה חתיכת בן **** שקרן...אתה חטפת קיק כי התחלת לקלל אותי כי לא עשיתי פורס ל DM...
    אדי עשה פורס בשבילך ל DM אז אני ועוד כמה אנשים הצבענו...תפסיק לשקר...וזה שאני לא עושה מה שאתה אומר לי לא אומר שאני צריך לאכול ממך חרא...אז קיבלת קיק...
    אני לא עושה שטויות בשרת לפחות שיש עוד אנשים שהם לא מבצל...אבל יש גבול מה שאני יכול לסבול...אם אתה חושב שאתה יכול לסובב אותי איך שאתה רוצה...אז אתה טועה.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    על מה אתה מדבר יטמבל? אני קיללתי אותך ??? ואחר כך אתה אומר שאני משקר..

היו 6 אנשים בשרת... ואני בטוח שאף אחד מהם לא ראה אותי מקלל... אם ה FS הזה פגע בך, אז תמיד במשחקים שלנו אנחנו אמרים אפס אחד לשני וזה בצחוק... אז עכשיו אתה נפגע ודופק בי קיק כי "קיללתי אותך".. עזוב את זה..
    לא עשית פורס... אה נכון... עשית POUSE ולא נתת לנו לשחק עד שכולם הצביעו, כי אתה לא יכול לשחק DM....

GhostCow says:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אני לא מבין איך שני אנשים שמסמלים בשבילי את כל מה שנורמלי וטוב בקהילה יכולים לריב ככה...
    עזבו את זה... דניאל לא דיקטטור. היום הוא פשוט היה בעצבים, ועדיין אפשר לחשוב מה הוא כבר עשה...
    JJ, פשוט תענוג לשחק איתך, סתם שתדע.

קיצר הכי דפוק זה המריבות האלה שהם על כלום, שבעוד יומיים לא תזכרו על מה רבתם בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Discord
    אני לא מבין איך שני אנשים שמסמלים בשבילי את כל מה שנורמלי וטוב בקהילה יכולים לריב ככה...
    עזבו את זה... דניאל לא דיקטטור. היום הוא פשוט היה בעצבים, ועדיין אפשר לחשוב מה הוא כבר עשה...
    JJ, פשוט תענוג לשחק איתך, סתם שתדע.

קיצר הכי דפוק זה המריבות האלה שהם על כלום, שבעוד יומיים לא תזכרו על מה רבתם בכלל.
    מהי משמעות החיים? למה אלוהים אוהב את היהודים ולמה בעצם כלבים משתינים על ברזי כיבוי? כל אלה שאלות שמטרידות את המין האנושי אך בעת ובעונה אחת מלטפים לאדי את הטוסיק.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    בטכלס אני אוהב את דניאל.... אבל רק שלא יפרוק תעצבים שלו עליי עם האדמין שלו..
    ותלמד לשחק DM-TDM כבר ינאב... אתה משחק שנים ואתה רק טוב ב FREON

GhostCow says:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Purity
    מהי משמעות החיים? למה אלוהים אוהב את היהודים ולמה בעצם כלבים משתינים על ברזי כיבוי? כל אלה שאלות שמטרידות את המין האנושי אך בעת ובעונה אחת מלטפים לאדי את הטוסיק.
    אתה כאילו בכוח רוצה להיכנס לחתימה שלי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    You really added him to use signature very nice.
    As you can see I'm talking to windows and it just typing everything that I'm saying.
    What I don't understand is why I'm still talking to my PC I feel pretty retarded.
    Can even tell my PC to press it and buttons and to move the mouse all using voice recognition.
    I'm pretty happy this was one of the first text messages I have made with no errors that all.

Stop fighting about stupid idiotic things instead go and curse sissy.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    נכתב במקור על ידי UnderDawg
    You really added him to use signature very nice.
    As you can see I'm talking to windows and it just typing everything that I'm saying.
    What I don't understand is why I'm still talking to my PC I feel pretty retarded.
    Can even tell my PC to press it and buttons and to move the mouse all using voice recognition.
    I'm pretty happy this was one of the first text messages I have made with no errors that all.

Stop fighting about stupid idiotic things instead go and curse sissy.
    u are becoming like vengence aka damn russian?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    לא אני פשוט נהנה לדבר במיקרופון ולתת למחשב לכתוב לבד XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    קצרין
    אממ JJ זה לא JonyJ?
    אול מייטי צביקי! |:|
    IAF.101~Pizza-טייס סדיר בטייסת 101 הוירטואלית.
    http://www.101vfs.2ya.co.il
    Mr.Redeemer - The Legend
    Member of-First Robotics Competition-2nd Place of 2006
    LighTeam #1957
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    jj=xtaz נוב :ם

סתם, גם אני לא מבין את הקשר :ם
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    אני לא JONYJ למרות שתמיד חשבו שהוא זה אני

GhostCow says:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי xtAz
    כולם בורחים מהשרת של טומר בגלל המודים הדפוקים אצלו והדיקטטורה.... ועכשיו בבצל יש דיקטטור חדש? תורידו כבר תאדמין מדניאל קריפ ... הוא עושה לי פורסים כל המשחק למודים מעפנים
    ועכשיו דפק בי קיק..
    גם אם הוא שילם... חבל להרוס תשרת הזה...

ועוד משו... ערן, תוריד תמודים האלו של ה200 חיים... זה מגעיל לדפוק במישו אירוקס מדהים ולראות שהוא עדיין חי.

That lame brat loses control when he's angry, whats new here. And knows to play only tam - based mods, which's sux huh
    La vengeance est un plat qui se mange froid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    שמע..אדי עשה פורס ל DM בגללך באמצע משחק...ואני התעצבנתי מזה שגם הוא עשה פורס בגללך גם בגלל שהיינו 6 אנשים בשרת...אז עשיתי פאוז...ונתתי לאנשים לעשות הצבעה למה שהם רוצים...אתה הצבעת ל TDM...גם אני הצבעתי...אבל הרוב רצו FREON...התעצבנת עליי שאני עשיתי את זה...אבל לא עשיתי פורס, והרוב קבע...
    התעצבנת והתחלת להגיד לי שאני הומו כי עשיתי פורס כשי שיעשו FREON...ואז הצפת אותי ב "FS"...אז הבאתי קיק...בסדר...מצטער..אולי לא עשיתי לנכון להביא לך קיק...אבל גם אתה לא התנהגת ביושר כי לא עשיתי פורס לשום דבר ואפילו הצבעתי למה שאתה רצית.
    אז סבבה...שנינו לא בסדר...וזהו...נגמר...אני סולח לך ואני מקווה שאתה סולח לי. כי אתה יודע שאני האדם האחרון שרוצה לעשות לך ABUSE.

וודקה...מה אתה קשור בכלל? אתה תופס עליי פוזה מאז שניצחת משחק אחד של DM...עם 7 אנשים וגם הגעתי באמצע המשחק.

דניאל - דג ערפל מוסמך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    מסקנה: אדי אשם, אז תכעסו עלי במקום לריב...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Kryptonite-
    וודקה...מה אתה קשור בכלל? אתה תופס עליי פוזה מאז שניצחת משחק אחד של DM...עם 7 אנשים וגם הגעתי באמצע המשחק.
    Exactly, i got nothing to do with it, except that itnagut aze mazkir li misheu po: nihnaz le sharat -> frag on some admin -> got kicked. Ring any bells?.. Or just change your nick to tomi-2 maybe... And btw, igata bethilat amishak az
    La vengeance est un plat qui se mange froid
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    נכתב במקור על ידי «VenG3ance»
    That lame brat loses control when he's angry, whats new here. And knows to play only tam - based mods, which's sux huh
    תביא לו באן מהשרת של בצל אני מתחנן, אם יש תכונה שאני לא סובל זה התנשאות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    היי, גם אני שונא ת'תכונה הזאת (למרות שאני חייב להודות שגם אני לא ממש צנוע), אבל זה לא סיבה לבאן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    טוב אדי אני יכול לצחוק על החתימה שלך :ם
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הרשמה