תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    ישיבת החירום נקבעה לשעה 4 בצהריים, וינס יצא מהלימוזינה ונכנס ישר לחדר הישיבות כשאגלי הזיעה מופיעים במצחו. המצב החמיר TNA בעלייה והפיודים החדשים לא מושכים את הקהל. וינס החליט שהוא מאבד את זה הוא חייב חופשה. "מה לעזאזל חשבתי לעצמי דונלאד טראמפ את מי לעזאזל זה מעניין, דווארי בסמקדאון!? הייתי צריך להשאיר אותו כמנהל של קאלי שם הוא תפקד מעולה, וECW קוף שמוריד קוקוסים מהעצים יביא יותר רייטניג". "אין ברירה צריך לעשות מעשה קריטי, מאחר ששיין וסטפני עסוקים עם הנכדים". "אחד הסופרסטארים שלי יצטרך לגלות מנהיגות לכהן כגנרל מנגר של ראו ללילה אחד ". "שיהיה לי בהצלחה אני אזדקק לה".
    "אוקיי רבותי כולכם יודעים לשם מה התכנסו היום!!?, אני רוצה לשמוע הצעות למה אתם צריכים להיות הגנרל מנגר ליום אחד בראו!".
    ריק פלייר ורודי פייפר ישר התנדבו להציע את עצמם. "קודם כל ואוווווווו אני והוט רוד הכי מבוגרים אז יש לנו נסיון מוכח, אני אישית הייתי הגנרל מנגר של ראו למשך תקופה וכולם יודעים שהייתי דאם גוד ואוווווו". "כן אחוקי שנינו נעשה אחלה ראו, נעשה תחרות של ואווווווו בשבילך ותחרות של ניגון בחמת חלילים בשבילי יהיה סופר מגניב, ואז בסוף הערב נרקוד דיסקו כמו בשנות ה60 העליזות" הוסיף פייפר בחיוך. וינס חייך חיוך ממזרי וחשב לעצמו "אני אולי מאבד את זה אבל הם איבדו את זה כבר מזמן". "ווואווווו יאללה פייפר בוא נזוז שמעתי שהכינו לנו מחית תפוחי אדמה בבית אבות ואתה יודע שזה המאכל האהוב עליי ואווווווו". הם עזבו את החדר וקרליטו מיד זרק הערה לאוויר "הבחורים האלה זה לא קול".
    "כן אח" הוסיף HHH, לי ולשון יש תוכנית מעולה לראו, תן להם בראש שובר הלבבות". "אז ככה קודם כל נשחק תופסת עכברים ואז מבוכים ודרקונים", כן וגם מחבואים ושוטרים וגנבים". "מה לעזאזל עובר עליכם פעם הייתם שני המוחות הגדולים של התעשייה" צעק וינס. "אנחנו לא צריכים לשמוע את זה טריפל בוא נלך". "כן שון בוא נלך להשתין על אנשים מהגשר". "רגע אחד" צעק באטיסטה, וכולם הפנו אליו את הראש. "אני יכול גם לבוא טריפל?, בבקשה" ופרץ בבכי. "בוא אבל רק בתנאי שאתה עושה לנו שק קמח", ענה HHH. הם נטשו את החדר בטריקה, וקרליטו סינן שוב "הבחורים האלה זה לא קול".
    וינס נע באי נוחות בכיסא הוא חשש לפתיחה כזאתי, הוא התחיל להריץ שמות של מתאבקי עבר שאולי יוכלו להציל את המצב שלפתע.
    "עזוב אותך מכל המתחזים האלה רק קינג בוקר יציל את המצב". וינס איבד את קו המחשבה אבל התעשת מהר "מה יש לך להציע?". "לפי דעתו של קינג בוקר, תבנה לי באולם קולסיאום כמו ברומא הצופים ישבו בקולסיאום וקינג בוקר יישב מעל כולם כיאה למלך". "הגלדיאטורים ילחמו קרבות אחד על אחד עם נשקים ולאחר שאחד מהם יוכרע קינג בוקר יסמן אם להרוג אותו או לא". "בוקר חתיכת מופרע אנחנו מעשנים פה גאנגה ואתה הורס לנו את הסוטול עם הרעיונות המטורפים שלך" התפרצו ההארדיז סאבו ורוב ואן דאם.
    "לי יש רעיון למה שלא נעשה מהדורת שבט ונראה לכולם איך חיו האינדיאנים פעם" אמר טטאנקה.
    "אני מוכן רק אם נספר גם כמה סיפורי בלההה חחחח" הוסיף הבוגימן.
    "תעזבו אותכם משטויות בוא נעשה יום הצעדה למדליה האולימפית שלי, זה נכון! זה נכון!" התפרץ קורט אנגל. "קורט מה בשם השם אתה עושה פה אתה כבר מזמן לא בחברה" ענה וינס. "כן אני יודע אבל אנחנו בTNA מנסים את כל הדרכים השפלות ביותר כדי להעלות את הרייטינג, ומה יותר שפל מלעשות פרק משעמם על המדליה שלי בראו כדי שלTNA יעלה הריטניג".
    " ואחככמ" נשמע קול מוזר לפתע. "וכיוליכגחמ" אמר דווארי, וזכה לשתיקה מביכה.
    וינס ניצל את הערה והרים כמה טלפונים לאגדות העבר שלו.
    "היי בונבוני מה דעתך על תצוגת אופנה סטייל לוס אנגלס" אמרו MNM. "אתם הלבנים זה כל מה שיש לכם בראש, צריכים לעשות נאום שלם על הגזענות כנגד שחורים" זעק שלטון בנגימן.
    "עזבו אותכם משטויות בוא נבטל את ההופעה של ראו ונעשה הצדעה לחיילים בעירק" התפרץ סינה.
    "יש לך הצעות אחרות חוץ מזה!?, נמאס כבר לשמוע את השטות הזאת" זעם וינס.
    "כולכם זה לא קול, אני הולך להביא תפוח".
    קרילטו יצא מהחדר וברגע שהוא פתח את הדלת הופיעו לפתע מי אם לו שני אגדות ההאיבקות רוק וסטון קולד סטיב אוסטין. "היי וינס באנו להציל את המצב, בתוכנית הבא של ראו נקרין את הסרטים שלי דווין "דה רוק" גונסון" אמר הרוק וסטיב אוסטין הוסיף "ונחלק בירה חינם זה ישבור את הרייטניג".
    "אני מוכן לזה רק אם יש בירה אירית" ענה פינלי.
    וינס כבר החל לאבד תקווה אפילו שני אגדות ההאיבקות שלו כבר לא עוזרות נשאר רק בנאדם אחד שיוכל להציל את המצב.
    "וינס חבובני בוא נעשה מכירה פובמית של ציוד גנוב במחירים זולים מובטח" חייכו קריים טיים.
    "מה דעתך אולי תחרות פיתוח גוף" אמר מאסטרס. "או אולי קרבות קנדו סטיק לכל אורך התוכנית" הוסיף סנדמן. "אולי אני ורנדי נזכה בכל התארים כולל של הנשים ונסיים את הערב בסקס בשידור ישיר", "אדג אתה כבר ממש מתחיל להפחיד אותי" ענה רנדי.
    "לי ולקיין יש רעיון" אמר אנדטייקר, וקיין הנהן בחיוך . וינס חייך "סוף סוך אגדת ההאיבקות שלי מה ההצעה?"."נעשה באטל רויאל אבל עם חוקים קצת שונים ברגע שמישהו יוצא קיין תופס אותו וקובר אותו חי בארון קבורה, עד שנשאר המנצח ואז אני וקיין תופסים אותו וקוברים גם אותו חי...."
    "ומה נעשה שבוע הבא אם כולם קבורים!??. "מה איכפת לי אני גנרל מנגר ללילה אחד לא?".
    ראשו של וינס החל להסתחרר הוא איבד תקווה לגמרי שלפתע.
    "מרררררררררר קנדי" הופיע שהוא מריח ריח חריף ומסריח. "קנדי מה לעזאזל קרה לך!?".
    "אתה לא יודע בוס נסעתי באופניים מתחת לגשר ופתאום החל לרדת גשם גופרתי משהו".
    קנדי לך מיד למקלחת אנשים פה מתלעפים!!!".
    "טוב יש פה מישהו עם רעיון רציני או שאני סוגר את הישיבה" צרח וינס.
    "מה דעתך שנעשה קרבות כריות בין הדיוות ואז תחרות הדיווה עם התחפושת הכי שווה ולסיום קרבות בוץ בביקיני" הציע יוגין בחיוך ממזרי. "אני בעד זה יאאאאאאאאאה בייבי" ענה ויסרה.
    "אני חייב להודות שזה הרעיון הכי טוב שקיבלתי היום, בזאת אני מכריז שיום שני הבא יויג.....".
    "רגע אחד" נשמע קול מוכר מעבר לדלת.
    הדמות המרשימה נכנסה לחדר.
    "הבחור הזה הוא קול" סינן קרליטו. הדמות ניגשה לסקוטי טו הוטי שהביט עליה בהערצה והניחה את משקפיה הורודות על עיניו.
    היא הייתה לבושה בזקט העור השחור שלה, כולם הסתכלו עליה בהערצה.
    "וינס באתי להציל את הWWE ולעשות את מה שאני עושה הכי טוב... ,לחסל, את TNA".

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    חחחחחח תודה, תוכל אולי לחשוף מה יהיה במהדורה השלישית?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי t bone
    צריך לנעוץ את הפינה הזאת! המהדורה הראשונה הייתה יותר מצחיקה אבל גם זאת הייתה טובה מאוד!
    לפי התיאור של הדמות המיסתורית בסוף-זה בראט הארט.
    עם ג'קט מעור ומשקפי שמש ורודים, מי זה עוד יכול להיות?ג'ים ניידהארט?חחחח....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    נכתב במקור על ידי t bone
    אולי תסתכל בחתימה שלך?XD
    אחלה מהדורה, מאוד יצירתי- שיחקת אותההה!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תודה. תעלו רעיונות על מה אתם רוצים שאני אכתוב ואני אשתדל לעשות מהדורה שלישית מעניינת

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    תודה. תעלו רעיונות על מה אתם רוצים שאני אכתוב ואני אשתדל לעשות מהדורה שלישית מעניינת
    בראט הארט יציל את ה-WWE מנפילה ויתכנן תוכנית בה DX יישבו את היריבות Ratd RKO אחת ולתמיד וסינה ינצח את אומאגה וקאלי בהנדיקאפ.
    אולי רוק ואוסטים יעשו חזרה לזירה ויכסחו את טייקר ובטיסטה בקרב זוגות בתוך תא הגהינום?
    אני סתם מתפרע, אם אתה רוצה קח איזה מהרעיונות שאתה רוצה.
    אה ושכחתי, המיינאיבנט של הערב יהיה בראט הארט נגד שון מייקלס בקרב הכנעות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    חחח אהבתי,מקורי ביותר..תמשיך כך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    שמעו יש לי רעיון לעלות איזה ליגת פנטזיה כמו שהWWE מציעים באתר שלהם רק שהפעם אני יקבע את העלילות ויעלה רוסטר לסמקדאון וראו לפי הצעות שלכם.
    וככה גם אני יוכל להמשיך לכתוב מהדורות של מתאבקי השולחן העגול כ"חדשות שמאחורי הקלעים".
    כמובן שיהיה גם פרסים שבועיים ניקוד מצטבר ומערכת שתפקח שכל הבחירות יהיו מוגבלות בתקציב ועד שעה מסוימת, בדומה למשחק של הWWE.
    מה דעתכם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    שמעו יש לי רעיון לעלות איזה ליגת פנטזיה כמו שהWWE מציעים באתר שלהם רק שהפעם אני יקבע את העלילות ויעלה רוסטר לסמקדאון וראו לפי הצעות שלכם.
    וככה גם אני יוכל להמשיך לכתוב מהדורות של מתאבקי השולחן העגול כ"חדשות שמאחורי הקלעים".
    כמובן שיהיה גם פרסים שבועיים ניקוד מצטבר ומערכת שתפקח שכל הבחירות יהיו מוגבלות בתקציב ועד שעה מסוימת, בדומה למשחק של הWWE.
    מה דעתכם?
    לא הבנתי שום דבר... אתה יכול להסביר קצת יותר?
    מה זאת אומרת ליגת םנטזיה ומה הקטע עם הניקוד המצטבר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    קבלו קישור לדוגמא של ליגת הפנטזיה של הWWE http://www.wwe.com/play/fantasy.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    קבלו קישור לדוגמא של ליגת הפנטזיה של הWWE http://www.wwe.com/play/fantasy.
    מה זה בדיוק ליגת הפנטזיה הזאת? מה עושים בה?
    שתף ב-Google+

הרשמה