תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אז כמו שאתם בוודאי יודעים, החלטנו לבטל לבינתיים את הפרוייקט לשרת לNWN2.
    למה?
    הגענו למסקנה שכרגע אין טעם להשקיע חודשים שלמים בשביל קהילה שבדוגרי קטנה מאוד ולא פעילה מספיק כדי להחזיק שרת קהילתי. אז אם ככה, למה להשקיע כל כך כשיש כל כך הרבה צוותים שעושים שרתים שבאמת יהיו יותר טובים מכל מה שנעשה, לא משנה מה?

החלטנו להתחיל במספר פרוייקטים קטנים. מי זה אנחנו? קבוצה קטנה שנבחרה בקפידה שעובדת למען הפורום.

אז מה שקורה כרגע הוא שמשקיעים בהלורה, נשארים בNWN1, ונהנים.
    תוך חצי שנה אני כנראה כבר לא אהיה פה, או לפחות לא פעיל כמו שאני היום (עתידי הצבאי עוד לא ברור) ועד אז אין אפשרות לדעת מה יהיה.

בכל מקרה בNWN2 אין טעם לבנות פרוייקטים לבינתיים. אין אפשרות לעשות כלום בתחום הבניה, חוץ מבניית איזורים בעצם... יש כל כך הרבה בלאגן בקטע של ה2DA, אין לכם מושג.. ועוד אינספור בעיות שבתקווה ייפתרו עם העדכונים החדשים שיבואו עלינו לטובה. אבל בינתיים NWN2 פשוט עוד לא בשל לשרתי PW.

בינתיים טולקס מנסה ליזום פרוייקט כלשהו, שאתם יכולים לקרוא עליו כאן.

יש לכם משהו להגיד בנושא? חופשי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אם כבר מצב הקהילה, כנראה שתחרויות כבר לא יהיו בזמן הקרוב.
    למה? אני אפילו מפחד לדבר על כמות המשתתפים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    ממה שראיתי עד כה בפורום הנוכחי וקודמו, יש מספר מועט יחסית של משתמשים.
    לפי דעתי הפורום יכול להיות מאד פורה ע"י פרסום נכון.
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אני שמח לשמוע על הלורה, אבל אני באמת מקווה שיקחו את השרת ברצינות. מבחינת השחקנים, זאת אומרת. שיהיו הוגנים, שלא יהיה favoritism, שדמויות ישפיעו בעקבות ה-RP של השחקנים ולא רק בגלל הכוח שלהם (הבנייה), וכו' וכו'. ווו... נתראה אחרי הבגרות, אני מניח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי GateXKeeper
    ממה שראיתי עד כה בפורום הנוכחי וקודמו, יש מספר מועט יחסית של משתמשים.
    לפי דעתי הפורום יכול להיות מאד פורה ע"י פרסום נכון.
    אם תרשו לי להיות בוטה לרגע (לא שיש לכם משהו לעשות בנידון), פרסום נכון בתחת שלי.
    יש מספיק משתמשים, הם פשוט לא עושים כלום. יש זמנים עם 20+ משתמשים בפורום ואף אחד לא טורח להגיב. אז תסלח לי, פרסום זה לא הבעיה שלנו, אלא הקהילה.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    פרדסיה
    כמו שהגבתי בדיון הקודם.
    אני חושב שההחלטה שלכם או שלך פאו היא בסדר גמור.
    הקהילה לא מספיק גדולה/משקיעה/כל דבר אחר בשביל שיהיה לה שרת ומודל, בסדר גמור.
    גם אני עוד חצי שנה כבר לא יהיה פה.

אם אנשים ירצו להכין מודל פה בקהילה שיעשו את זה עצמי משלהם, שיארגנו לעצמם קבוצה, לא הכל צריך ליהיות "מודל לקהילה!!" "פרוייקט קהילתי!!!", ראינו שזה לא הולך.

בקשר להלורה, זה יכול ליהיות מאוד נחמד אם יהיה צוות קטן שאולי מדי פעם יעדכן את המודל או ישמור על תקינותו, אולי שהמים שמתנדבים לעשות פה ושם אירועים וזהו. בסדר גמור

אני שוב אומר, אל תנדבו לעשות דברים אדירים בשביל הקהילה ואחר כך לבוא בתלונות שהקהילה לא מספיק ככה וככה. מי שרוצה שיתנדב, מי שזה לא טוב לו שלא יתנדב ומה שיהיה יהיה
    ולהפסיק לקחת את זה קשה וזהו.

החלטה נכונה וחכמה.
    Dies irae, dies illa, solvet saeclum in favilla : teste David cum Sibylla. Quantus tremor est futurus, quando judex est venturus, cuncta stricte discussurus !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    אם תרשו לי להיות בוטה לרגע (לא שיש לכם משהו לעשות בנידון), פרסום נכון בתחת שלי.
    יש מספיק משתמשים, הם פשוט לא עושים כלום. יש זמנים עם 20+ משתמשים בפורום ואף אחד לא טורח להגיב. אז תסלח לי, פרסום זה לא הבעיה שלנו, אלא הקהילה.
    בעיה - המשתמשים שקיימים אינם עונים לדרישותיך מסיבות כאלו או אחרות (ככל הנראה מסתכמות במילה "חיים").

הצעה - חפש קהל יעד נוסף שלא רק מעוניין, אך גם יכול לנדב כמה שעות פנויות ביום לטובת שרת/מודול שאתם חפצים לייסד (זה מה שבד"כ עושים).

איך עושים זאת? פרסום.

NWVAULT? - שווה לנסות.
    BIOWARE? - שווה לנסות.
    אתרים נוספים אחרים - שווה לנסות.

נ.ב. 20+ משתמשים זה מספר ירוד למדי, זאת מאחר ואני לוקח בחשבון שיש לפחות כמה מאות שחקנים ישראלים(או דוברי השפה העברית), שאינם מודעים כי קיים פורום NWN ישראלי ב Vgames.
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אין כמה מאות שחקנים ישראלים. פשוט אין. המשחק לא כ"כ פופולארי בארץ. שחקנים רציניים וקבועים שלא סתם מורידים את המשחק, מתאכזבים מהסינגל והולכים יש כמה עשרות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    יש מספיק שחקנים ישראלים. במיוחד של NWN2. ואני באמת מאמין שעם פרסום נכון נוכל להביא לפה הרבה. הבעיה היא שאין כל כך פרסום נכון... אם היינו עוברים חודש קודם, ומפרסמים באריזה של המשחק, כל מי שקנה אותו היה נכנס לפה בתקווה. וזה הרבה...

תהיו בטוחים שבהרחבה הראשונה נכניס פרסום

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אני בספק רציני אם תהיה קהילה לפרסם עד אז. אני אופתע מאוד אם לא יסגרו את הפורום ונאלץ להסתפק בתפקידים ממוחשבים הרבה לפני שההרחבה הראשונה תצא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    תירגע קצת :X

שתף ב-Google+

הרשמה