תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אחים שלי תקשיבו לפני 5 ימים קיבלתי את הפיאס 3 ואבא שלי אמר לי להזמין מ- amazon משחקים ושתיים כבר בחרתי אז יש לי שלאה בקשר למשחקים....

1. האם השמחקים - assassins creed , dall of duty 3 כבר יצאו?
    2. מה המשחק השלישי שכדאי לי להזמין?

מי שלא מכיר את המשחק assassins creed אני יצרף סרטון וצבינו על איזה משחק מעולה ברמות אני מדבר הזמשחק בעל גרפיקה מדהימה תהנו....

אל תשימו לב בסירטון המשחק הוא על x360 אבל זה אותו הדבר בשתי המכשירים...
    ?????? ???? ??????? ?????? ???? ??????? להגדלת התמונה, לחץ כאן. 

שם: pix.jpg‏ 
צפיות: 31 
גודל: 7.0 קילובייט 
מק  

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אסאסין לא יצא, COD 3 כן יצא.
    אם אתה אוהב משחקים בגוף ראשון אז תקנה את רזיסטנס, אם אתה אוהב מרוצים תקנה את MOTOR STORM ואם אתה אוהב מכות תקנה את ווירטואה פייטר 5.
    זהו, אין לPS3 עוד משחקים טובים חוץ מזה עד חג המולד.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אסאסין לא יצא, COD 3 כן יצא.

אם אתה אוהב משחקים בגוף ראשון אז תקנה את רזיסטנס, אם אתה אוהב מרוצים תקנה את MOTOR STORM ואם אתה אוהב מכות תקנה את ווירטואה פייטר 5.
    זהו, אין לPS3 עוד משחקים טובים חוץ מזה עד חג המולד.
    תודה אחי עזרתי לי אבל יש לי עוד שתי שאלות

1. האם יש לך מושג מתי הוא יוצא???
    2. מה זאת אומרת עד חג המולד....?

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    חכה לקיץ. עד אז אני אמליץ לך על NBA2K7, Fight Night Round 3, Motor Storm או Rainbow Six Vegas.
    בכל מקרה, בערך באותה תקופה שבא ייצא Assasin's Creed יוצא גם Lair. לפי דעתי שניהם יהיו המשחקים הכי מוצלחים של PS3 השנה

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי ON
    חכה לקיץ. עד אז אני אמליץ לך על NBA2K7, Fight Night Round 3, Motor Storm או Rainbow Six Vegas.
    בכל מקרה, בערך באותה תקופה שבא ייצא Assasin's Creed יוצא גם Lair. לפי דעתי שניהם יהיו המשחקים הכי מוצלחים של PS3 השנה
    אז אתה בעצם אומר לי שבנתיים לכנות משו אחר ולחכות כבר לשני המשחקים האלה...

ודרך אגב LAIR זה באמת אחלה משחק אחי! טוב תודה בכל זאת

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי yuvi77
    אז אתה בעצם אומר לי שבנתיים לכנות משו אחר ולחכות כבר לשני המשחקים האלה...
    נכתב במקור על ידי yuvi77

ודרך אגב LAIR זה באמת אחלה משחק אחי! טוב תודה בכל זאת
    בכלל לא ידוע מתי יוצא LAIR, אפילו לא ידוע אם הוא יצא השנה.
    בקשר לאסאסין, אין לו תאריך יציאה מדוייק, אומרים קיץ. אני מת שהוא יצא כבר, אחד המשחקים שאני הכי מחכה להם ל-360.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    דווקא ידוע, בארה"ב במאי ובגלל שאין הגבלת אזורים מי שרוצה יכול להזמין.
    ובדיוק היום גם שמעתי שהמשחק כבר די מושלם וסוני לא מוציאה אותו בינתיים כי יש לה את VF5 מוטורסטורם וF1 בקרוב אז היא מחכה איתו.

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    מה יש לה לחכות? כולם יורדים על הPS3 שאין לו בכלל משחקים.
    אם הוא היה גמור הם היו מוציאים אותו או לפחות שולחים גרסאות גמורות שלו לכתבים כדי שיכתבו עליו.

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    MotorStorm ו-F1 בהשקה האירופאית (23.3.07), ואני מאמין שיצאו גם בארה"ב באותו יום אז תוכל להזמין מ-Amazon או איזה חנות שאתה רוצה.
    Virtua Fighter 5 יוצא ב-20.2 בארה"ב, וב-23.3 באירופה (השקה. הגיוני שבהשקה, אבל אתה במילא מזמין מארה"ב אז זה לא משנה לך).

איזה שניים כבר בחרת?

"דר. בלפן וחתרן שאוהב לרדת על סוני" - 07.05.07.
    ד"א, יש פה סרטון עם הנשיא של Factor 5 (מפתחי Lair). הראשון ברשימה (Developer Feature Series: Julian Eggebrecht ).

נ.ב: דר. הוא מדבר על התאריך יציאה (אני חושב, ראיתי את זה לפני איזה שבוע) בריאיון ואומר שהם מעכבים אותו (או שזה היה במקום אחר).
    בכל מקרה, אני רוצה להגיד לך שאתה צריך לכתוב דברים פחות בנחרצות, אתה מתחיל להשמע כמו עדי, ואני יודע שאתה יותר אממ...לא יודע...לא משנה, מה שהתכוונתי הוא שתבדוק דברים לפני שאתה זורק שטויות. עדיף.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    נ.ב: אני ממליץ לך לחכות להשקה האירופאית, אז יהיה לך הרבה יותר מבחר.
    אתה יכול גם לחכות עד ה-20 לחודש ולהזמין את: Resistance: Fall of Man, Call of Duty 3, ו-Virtua Fighter 5 (שיוצא ב-20 בארה"ב, Amazon במקרה שלך), ואז בהשקה האירופאית להזמין את:
    * MotorStorm
    * Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
    * The Elder Scrolls IV: Oblivion (אם עדיין לא שיחקת על המחשב או על ה-360)
    * יש גם את flOw ו-Tekken 5: Dark Resurrection שאתה יכול לקנות מה-PlayStation Network.

זה מה שנראה לי שווה בינתיים עד ליציאת עוד משחקים (Lair, Assasin's Creed ושאר דברים).

לכמה משחקים אתה מוגבל ד"א, כמה אתה יכול לקנות?
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי moonjib
    בכל מקרה, אני רוצה להגיד לך שאתה צריך לכתוב דברים פחות בנחרצות, אתה מתחיל להשמע כמו עדי, ואני יודע שאתה יותר אממ...לא יודע...לא משנה, מה שהתכוונתי הוא שתבדוק דברים לפני שאתה זורק שטויות. עדיף.
    לא ידעתי את זה. דוגרי אמרתי את זה כי זה מה שידעתי, העובדה שנתנו לו תאריך יציאה חמקה מתחת לרדאר שלי. זה לא שניסיתי להמציא עובדות ואז לצודד בהן או משהו.
    אולי יש בי משהו של יחס מתנשא לכל האנשים האלה שמופיעים בפורום עם 3 פוסטים בפורום שכותבים כל מני "דוד שלי עובד בIBM והוא פיתח את הCELL והוא אמר בלה בלה בלה" שהתחלתי כבר להגיב בחצי עצבנות לכל פוסט שהוא לא מיוזר שאני מכיר כבר.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    בקשר לזה שLAIR מוכן וסוני מחכה איתו לחלון הוצאה, שמעתי את זה בgamescoop השבוע של IGN - אחד האתרים היותר אמינים.

(למרות שהשבוע הוא פירסם ביקורות מקדימות על 300 - סרט כשבועיים לפני שהוא יוצא ונתן לו 5 כוכבים וGOW2 איזה חודש לפני שיוצא ונתן לו 9.7, קצת מריח רע...)

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    בקשר לזה שLAIR מוכן וסוני מחכה איתו לחלון הוצאה, שמעתי את זה בgamescoop השבוע של IGN.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי sagioto
    בקשר לזה שLAIR מוכן וסוני מחכה איתו לחלון הוצאה, שמעתי את זה בgamescoop השבוע של IGN.
    :confused1: אתה צוחק? אתה באמת בולע את השטויות היחצ"ניות האלו?
    למעט המקרה הבודד של תכנון להוצאה בחגים, אין דבר כזה "מחכה לחלון הוצאה" (וגם אז תמיד לוחצים להקדים הוצאת משחק ולא לעכב אותו). פה זו לא תעשיית הקולנוע. פיתוח של משחק עולה הרבה כסף, וכל שניה שהמשחק כבר הזדהב ולא יושב על המדפים, זה כסף שיורד לפח כי מחר הטכנלוגיה כבר תתקדם והמשחק שלך יראה מיושן. אף חברה שפויה לא תעכב הוצאת משחק והעובדה שסוני מאכילים את הצרכנים שלהם בבולשיט כזה משליכה קצת עליהם.

הרשמה