תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    בראיון נדיר ובלעדי מספר סגן נשיא בליזארד על World of Warcaft, עתיד משחקי החברה, מספר הישראלים שמשחקים ועוד!

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אני רוצה תשובה לגבי הGC, אין שום סיבה שהדרך היחידה לקנות כזה היא דרך פריק (גנבים), מדיה גיים (גנבים קצת פחות) או שני חבר'ה שמוכרים ברווח אפסי (הכי משתלם אבל גם מסובך).
    כמו שהם דואגים להביא את המשחק לכל חנות (משחקים, מוזיקה וכו') הם גם יכולים לדאוג להביא את הGC, אני כסטודנט שלא מרוויח הרבה כסף מעדיף לפעמים לקנות GC במקום דרך האינטרנט חודשיים בנפרד (אני משחק בחופשות וכמעט ולא בזמן הלימודים).

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אין לאגים יוצאי דופן,נכון שיש אנשים מאירופה שמקבלים MS של 70 ובישראל 200MS זה פחות או יותר הכי טוב שאפשר לקבל,אבל להאשים את בליזארד בזה זה פשוט מגוחך,ברור שזה בגלל ספקי האינטרנט בישראל ואולי גם בגלל שאנחנו במזרח התיכון ולא באירופה..
    בקשר לזה שאין תמיכה בעברית או שרתים בעברית,זה באמת מגוחך לבקש דבר כזה...
    והמחיר של המשחק,הוא סביר ועולה כמו כל משחק PC בישראל,אתם באמת חושבים שלבזיארד יש קשר למס כאן??

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    נהנתי לקרוא, זרם ממש טוב. טוב לדעת שאיציק משלנו!
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    16.02.2007
    ראיון נחמד אבל טיפוסי בשביל ראיון עם מישהו מבליזארד.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי zekit
    אין לאגים יוצאי דופן,נכון שיש אנשים מאירופה שמקבלים MS של 70 ובישראל 200MS זה פחות או יותר הכי טוב שאפשר לקבל,אבל להאשים את בליזארד בזה זה פשוט מגוחך,ברור שזה בגלל ספקי האינטרנט בישראל ואולי גם בגלל שאנחנו במזרח התיכון ולא באירופה..
    בקשר לזה שאין תמיכה בעברית או שרתים בעברית,זה באמת מגוחך לבקש דבר כזה...
    והמחיר של המשחק,הוא סביר ועולה כמו כל משחק PC בישראל,אתם באמת חושבים שלבזיארד יש קשר למס כאן??
    הלאגים זה באמת בעיה בתשתית בארץ אבל אם השרתים איכותיים אז לפחות הבעיה היא רק פה ולא גם פה וגם שם. ויאמר לבליז שהשרתים שלהם באמת איכותיים.

לגבי המחירים, הGC יקרים בארץ מהסיבה שהחנויות שמביאות אותם מביאות אותם באופן אישי וכמו כל דבר שמביאים באופן אישי יש יותר מכס וכו'.
    אבל אם בליז תדבר עם הד-ארצי (או מי שלא מביא את WOW לארץ) ותציע להם גם ליבא את הGC המחירים ירדו ויהיה יותר הגיוני לקנות כאלו מאשר לבזבז תוספת של לפחות 70 שקל (שזה חודש משחק מלא) בלקנות מפריק למשל.

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    לא סיפק שום מידע מעניין לדעתי... אבל עדיין הישג יפה, כל הכבוד.

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    זה לא שאנחנו לא יכולים לכתוב באנגלית, זאת העובדה שאין נציג ישראלי. התייחסות הראשונה לישראל שראיתי הייתה התמונות מההשקה. לדעתי לא הרבה ישתנה בעתיד אולי רק אם תתרחש רעידת אדמה שתזיז את רצועת הארץ שלנו ותחבר אותה לאירופה.

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    סוף סוף קמצוץ של תקווה בעולם. אחלה יוזמה כל הכבוד VGAMES

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    בתור אחד שלא מתעסק במידע הזה יותר מידי, למדתי הרבה. אבל איך בכלל הגעתם אליו? ויגיימס הוא לא אתר כזה גדול, עד כמה שידוע לי...

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    באמת ראיון טוב ומועיל, רק חבל ששום דבר לא ישתנה ויזוז לטובת הקהילה הישראלית ..

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    ראיון טוב. מגניב.
    נחמד לראות שיש מישהו בדרג כזה בכיר בבליזארד משלנו. עד כמה שהוא משלנו.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חולון
    respect על ההישג ;)

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    עיר
    תקוע
    מדבריו נשמע לי שיש מספיק מנויים להצדיק זאת.
    שאלה: למה זומבים לא מוכנים לבוא לישראל?
    תשובה: בגלל בריחת המוחות

הצטרף בתאריך
    18.10.2006
    עיר
    ירושלים
    כן!!
    The enrichment center is required to remind you that you will be baked,
    and then there will be cake

הרשמה