תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    זוכרים את הפרק הראשון בגיימר רופלמו ...

תקשיבו כרמליסטים אתם ילדים מכוערים ומסכנים לכו תמצאו לכם כבר חיים ותפסיקו להוציא את העצבים שלכם עלי ייתכן מצב שכל פעם שאני נכנס למשחק אתם תתעללו בי תעשו הכל כפי רצונכם כדי שאני יקבל קיקים בין אם זה להפליל אותי ולהאשים אותי במשהו עלוב שלא ביצעתי לשקר לכולם לגביי לקלל אותי בלי סוף ולהטריד אותי בפלאפון אין סוף לא שיחקתי 6 שבועות בערך אני חוזר לשחק היום ולא משנה מה קורה אני הורג אתכם ואתם מתחילים להאשים אותי שאני מרמה שאני נוב אתם פשוט לא יודעים לשחק אז תסתמו כבר תפה שלכם תנסו להשתפר בידיוק כמוני ואני לא עושה שום דבר רע לכם חוץ מלדבר קצת כמו שכולם עושים לקלל אולי מידי פעם כאשר אתם מתחילים לקלל אותי ואפשר לחשוב מה אני אומר לכם אני אומר לכם אפסים וכדומה כי אתם יורים עלי כשאני מדבר ועוד מפסידים ולמה אני מתחיל לדבר סתם ככה בלי סיבה לדעתכם זה כי אתם גורמים לי להתחיל לדבר אני משחק לפי מטרת המשחק ולא עובר על שום חוק לעומתכם עלובי נפש וגל תמחוק תמספר שלי מהראש שלך אני לא מבין אין לך מה לעשות בבית בלימודים חברים חוץ מלהיות בפורום כל היום ולהתקשר אלי להקליט אותי ולנסות לגרום לכולם לשנוא אותי בגלל שאתה מוציא בי את הצד הרע שבי לא השתנם בכלל ובגלל ילדים כמותכם הקהילה הזאת נראת ככה ולאט לאט כולם יעזבו מה אני לא מבין כלכך קשה לכם לשחק בשקט ללמוד להסתדר אחד עם השני ופשוט תשחקו תמשחק ותתעלמו מכל השאר אתם אומרים שאני הורס את המשחק איך אני בידיוק הורס אותו גם שאני מתחיל לשחק בלי לעשות שום דבר חוץ מלהרוג את הקבוצה האוייבת הרי זאת המטרה אני פשוט המום כמה שנאה יכולה להיות בנערים בגיל 16 חנונים " להיות או לא להיות - זאת השאלה " תפסיקו לריב במשחק ולתת תחושה רעה כי זה לא כיף לשחק ככה אם אתם מתנהגים בחרפה - בושה ! ולגבי השאלה שלך גל: אם היה לי את הזמן הייתי מכין סרט ומראה לכם את כל הדמויים שיש לי ואם אתה רוצים להוכיח שאתם יותר טובים או משהו בואו נשחק משחק אחד ביחד ותראו בעצמכם אני לא טוען שאני הכי טוב אבל אתם פשוט גרועים סוריי

אדמינים מצטער אבל אתם מצפים ממני להתעלם ולא להגיב יש גבול לכל תעלול שלהם ונימאס לי להיות האיש הרע בכל הסיפור הזה כי אני לא

לא שיחקתי חודשים שלמים אני קונה את המשחק מחדש ומתקין אותו ולא עושה שום דבר וישר מתחילים לתת לי קיקים ובאנים אני מצטער שדיברתי פשוט התרגשתי כי מלא זמן לא הייתי במשחק אבל אחרי זה הפסקתי לדבר למה אתם כאלו מגעילים אלי אפשר בבקשה להוריד לי את הבאן אוף התגעגעתי אליכם ואני רוצה לשחק קצת אתכם :sad1:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    קצרין
    כן סיסי, וזה יגרום לכולם לאהוב אותך.
    תעשה טובה...תרד מתחת לאדמה לבונקר שלך שוב...היה נחמד בלעדיך..
    אול מייטי צביקי! |:|
    IAF.101~Pizza-טייס סדיר בטייסת 101 הוירטואלית.
    http://www.101vfs.2ya.co.il
    Mr.Redeemer - The Legend
    Member of-First Robotics Competition-2nd Place of 2006
    LighTeam #1957
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    סיסי, 2 טיפים בשבילך:

1) פיסוק הוא חברו הטוב של האדם. לא התחלתי אפילו לקרוא את מה שמחוסר מילה טובה יותר אקרא לו פיסקה מודגשת...

2) פתיחת נושא חדש כאשר כבר יש שלושה כאלה באותו העמוד, מפתה ומעניין ככל שאתה עושה אותו, אינה תורמת להשגת המטרה שלך. אתה רוצה באן גם מהפורומים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    בהתחלה אמרת שלא שיחקת חודש.
    אחרי זה אמרתי לי ולדניאל שלא שיחקת 5 שבועות.
    פה אתה אומר שלא שיחקת 6 שבועות, ואז באותה נשימה אומר שלא שיחקת חודשים.

אני יכול לעזור לך - 07.02 הודעה אחרונה שלך פה - אפילו לא 10 ימים.

קיצר - מה אתה רוצה יא מסכן אחד בא כותב לי פה נאומים, אפשר להגיד את זה מאוד מאוד פשוט. במקום שכולם יפרשו לאט לאט, אתה פשוט צריך לעוף מפה או לפחות לשנות כינוי ולא להתנהג כמו אדיוט (אנחנו כבר מכירים את Gyro Click ו-Game)

ותכין סרט, מה אכפת לי, אתה מנצח אותי.
    וכל עוד אתה מדבר ככה, אני לפחות אדבר אליך ככה גם ויתעלל בך כמה שבא לי כי אין לך מה לעשות.

ביי.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    נכתב במקור על ידי Sissy
    נערים בגיל 16 חנונים " להיות או לא להיות - זאת השאלה " תפסיקו לריב במשחק ולתת תחושה רעה כי זה לא כיף לשחק ככה אם אתם מתנהגים בחרפה - בושה !

האירוניה.... מצטט לי משייקספיר וקורא לנו חנונים... טוב... תבוא למפגש נראה מי חנון.

אה ואם אתה כל כך טוב ומנצח אותנו אז למה אתה מפחד לעשות נגדי 1על1?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    תקשיבו כרמליסטים אתם ילדים מכוערים ומסכנים לכו תמצאו לכם כבר חיים ותפסיקו להוציא את העצבים שלכם עלי ייתכן מצב שכל פעם שאני נכנס למשחק אתם תתעללו בי תעשו הכל כפי רצונכם כדי שאני יקבל קיקים בין אם זה להפליל אותי ולהאשים אותי במשהו עלוב שלא ביצעתי לשקר לכולם לגביי לקלל אותי בלי סוף ולהטריד אותי בפלאפון אין סוף
    נניח שהבנתי מה שרשמת, אתה האדם האחרון בעל-זכות שיפוט לגבי אופי או יופי של בן-אדם.
    כנ"ל לגבי החיים הפרטיים שלו.

לא שיחקתי 6 שבועות בערך אני חוזר לשחק היום ולא משנה מה קורה אני הורג אתכם ואתם מתחילים להאשים אותי שאני מרמה שאני נוב אתם פשוט לא יודעים לשחק אז תסתמו כבר תפה שלכם תנסו להשתפר בידיוק כמוני
    נתחיל מזה, אולי שבועיים לא שיחקת. וזה לא שמאשימים אותך שאתה מרמה (אני לא הייתי ספציפית במשחק), אלא פשוט אתה מעצבן. זה לא השיטת משחק שלך, זה אתה.
    ואתה לא השתפרת מהרגע שהגעת לקהילה הזו, לא רועים שום שיפור או חידוש.

וגל תמחוק תמספר שלי מהראש שלך אני לא מבין אין לך מה לעשות בבית בלימודים חברים חוץ מלהיות בפורום כל היום ולהתקשר אלי להקליט אותי ולנסות לגרום לכולם לשנוא אותי בגלל שאתה מוציא בי את הצד הרע שבי
    נתחיל מזה - אתה, המכור הגדול ביותר לאנריל שנראה אי פעם, אומר (או שזה שואל, אין לי מושג - חסרים סימני פיסוק) למישהו שאין לו חיים? שאין לו חברים?
    ועוד להוציא בך את הצד הרע שבך? אני עוד לא ראיתי את הצד הטוב שבך. אין מה להוציא את הרע, זה מה שאתה חושף מלכתחילה.

לא השתנם בכלל ובגלל ילדים כמותכם הקהילה הזאת נראת ככה ולאט לאט כולם יעזבו
    לא אמרנו שהשתננו, לא הבטחנו כזה דבר. אתה כן הבטחת, ולא קיימת.
    הקהילה נראית טוב מאוד (עד שאתה מופיע), ועד עכשיו, אף אחד לא עוזב בגלל אנשים אחרים בקהילה, רק מסיבות אחרות (למשל צה"ל או לימודים).

מה אני לא מבין כלכך קשה לכם לשחק בשקט ללמוד להסתדר אחד עם השני ופשוט תשחקו תמשחק ותתעלמו מכל השאר
    אנחנו עושים את זה,

ולגבי השאלה שלך גל: אם היה לי את הזמן הייתי מכין סרט ומראה לכם את כל הדמויים שיש לי ואם אתה רוצים להוכיח שאתם יותר טובים או משהו בואו נשחק משחק אחד ביחד ותראו בעצמכם אני לא טוען שאני הכי טוב אבל אתם פשוט גרועים סוריי
    כן, ואם היה לי זמן, והייתי יודע שזה יכול להגיע לרמה כזו, הייתי מביא דמואים ישנים (כמו-גם חדשים) שמראים מעל לכל ספק כמה אתה שקרן, נאיבי, ודו-פרצופי.

(כל הזכויות שמורות לאדי על הרעיון לבניית ההודעה בשיטה זו XD)

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    dfsdf

כאילו אבו מאזן תופס לו תביצה !!!!! חחחחחחח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נה. זה יאסר מתחבא שם למטה ועושה לו נעים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    נכתב במקור על ידי Sissy
    וגל תמחוק תמספר שלי מהראש שלך אני לא מבין אין לך מה לעשות בבית בלימודים חברים חוץ מלהיות בפורום כל היום

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    סיסי אתה אידיוט לא שפוי.

לילה טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    סיסי
    מי מלך?
    חתימה צונזרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    יוקנעם עילית
    תומר מי יותר מבוגר?

אתה או מספר ההודעות שלך =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    *כאן הייתה הודעה ארוכה שרשמתי אבל מחקתי אותה לפניי פירסום*

סיסי, עזוב אותנו .

זה מה שאני אמרתי, אומר ואמשיך להגיד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Sissy
    אני לא אוהב את זה אבל אני אוהב את המשחק , למה שאני יפרוש בגלל כמה ילדים מסויימים שלא יודעים מהם ערכי האדם ואתה חושב שבגלל שכמעט כולם פה נגדי אז מה שהם רושמים זה באמת נכון בו אני יספר לך בעצם מאיפה הכל באמת התחיל קצר ולעניין:

" הכל התחיל בזה ששיחקתי במשחק סיסי-פייט , התאהבתי בשם סיסי , כמו אהבה ממבט ראשון , לאחר מכן שהכרתי את אנריל-טורנמנט-אלפיים-וארבע , בחרתי להשתמש בשם סיסי ואז התמכרתי לאיי סיי טי אף , ביו היה חברי הטוב ביותר ומשמה כבר , דבר הוביל לדבר ... " נהייתה לקהילה פה אובססייה כמו מין אלרגייה משונה כלפיי מלבד כמה חסידים נאמנים
    איך בiCTF הביו הפך לחברך הטוב ביותר?
    לפני שהגעת לקהילה הזו, וראית את ה"כרמליסטים האפסים" משתמשים בביו, לא נגעת בנשק הזה.
    אני יודע טוב מאוד איך השנאה כלפיך התחילה, כי אני הייתי הראשונים שניסת ליצור איתם קשר.

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Sissy
    אני לא אוהב את זה אבל אני אוהב את המשחק , למה שאני יפרוש בגלל כמה ילדים מסויימים שלא יודעים מהם ערכי האדם ואתה חושב שבגלל שכמעט כולם פה נגדי אז מה שהם רושמים זה באמת נכון בו אני יספר לך בעצם מאיפה הכל באמת התחיל קצר ולעניין:

" הכל התחיל בזה ששיחקתי במשחק סיסי-פייט , התאהבתי בשם סיסי , כמו אהבה ממבט ראשון , לאחר מכן שהכרתי את אנריל-טורנמנט-אלפיים-וארבע , בחרתי להשתמש בשם סיסי ואז התמכרתי לאיי סיי טי אף , ביו היה חברי הטוב ביותר ומשמה כבר , דבר הוביל לדבר ... " נהייתה לקהילה פה אובססייה כמו מין אלרגייה משונה כלפיי מלבד כמה חסידים נאמנים

סיסי די לחפור עם ההודעות הדפוקות האלה שלך..
    אתה רואה כמה פעמים אנשים נתנו לך פטרונות איך להוריד פרופיל ולהשתלב קצת בקהילה... אבל אתה פשוט לא מקשיב
    ואם כבר קנית תמשחק מחדש ( )... אז שים ניק חדש, ואל תחפור עם האנגלית\ג'יבריש הזו שלך במשחק.. ולקרוא לכולם נובים, כי יש אנשים שיש להם אדמין בשרתים השונים.. מה שיוביל לקיק או באן... ועוד פעם אתה תהיה בלי אנריל.
    ודי לצתת משפטים מהתחת כוס אמק זה מעצבן.

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    כולם לזכור להצביע להעיף אותו מהשרת.
    אה, וסיסי, אתה חתיכת נמלה לא חשובה על האדמה.
    לאף אחד לא אכפת ממך.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי Hydro
    (כל הזכויות שמורות לאדי על הרעיון לבניית ההודעה בשיטה זו XD)

רק חבל שאתה מבזבז את זה על סיסי... אתה הרי יודע שהוא לא קורא תגובות...
    עריכה: טעות שלי, הוא ענה :| טוב נו זה רק כי התגובה הייתה בנוייה כל כך יפה D:

ורועים--->רואים P:

נ.ב. חשבתי על יחידה בצבא שמתאימה לך בול. נדבר במסנג'ר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    נכתב במקור על ידי Sissy
    טומי אני אוהב אותך חבר אתה חסר
    YOU ! my lord
    איזה הומו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    כמה חודשים שלמים לא שיחקת?לא שיחקת חודש
    שבט צופי הגבעתי!
    http://zofim.d-p.co.il/IPBNuke/

xtaz says:
    היתה מישי בשכבה שלי

כראו לה רנין

עכשיו אני חושב על זה

לרנין יש תחת מרנין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    סיסי אמא שלך זונה בסדר?
    אני בטוח שאיזה חמור של בדואים זיין אותה לפני 16 שנה
    ואתה נולדת
    אתה שילוב של חמור זונה והומו(שמעתי גם תייש עלה עליה)
    חכה סיסי רק תחכה עוד טיפה
    שתף ב-Google+

הרשמה