תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    כפי שאנחנו יודעים שני המיין איבנטים לרסלמניה כבר נסגרו, טייקר-באטיסטה ומייקלס- סינה.

מה שרציתי לדון עליו באשכול הזה הוא לגבי הצעד הנדיר הזה של ה-WWE, של הצבת 4 פייסים במיין איבנט, ללא היל אחד לרפואה, נכון לעכשיו. אני חושב שיש מחסור משווע בהילים דומיננטיים בדרגת המיין איבנט, אבל עדיין, זהו מהלך נדיר.
    להזכירכם שכרגע כל התארים מוחזקים ע"י פייסים פרט לגרגורי הלמס.

1. האם אתם חושבים שמהלך שכזה הוא בעצם הצבעת אי אמון של ה-WWE בהילים הקיימים?
    ההילים המובילים כרגע להזכירכם הם רנדי אורטון, אדג', וקנדי, זה הכל. במידקארד יש הילים לא רעים אבל כנראה שה-WWE חושבים שהם לא בשלים להחזיק מיין איבנט לפרק זמן ארוך כרגע, אני מדבר על ג'וני נייטרו, אומאגה, MVP, פינלי (הייתי מכניס גם את בוקר אבל הראן שלו במיין איבנט נגמר נכון לעכשיו).

2. האם אתם חושבים שאי שיבוצו של רנדי אורטון לקרב אליפות (אני לא מדבר על רסלמניה אלא בכלל) בעצם עלול ללמד אותנו משהו על המשך דרכו ב-WWE?

3. מדוע כבר המון המון זמן לא היה לנו היל טרן? (ההיל טרן האחרון שאני זוכר הוא של צ'אבו, טרן שלא הזיז הרבה לאף אחד) האם אתם חושבים שה-WWE מפחדים להפוך סופרסטארים מובילים להילים בגלל שהם ייאבדו פופולאריות, מה שאומר שה-WWE יפסידו כסף?

4. שימו לב- ההילים כבר בקושי מנצחים פיודים. מהפיודים העיקריים האחרונים שהיו כמעט כל ההילים הפסידו- באטיסטה-קנדי, טייקר-קנדי, DX-RKO (האמת שכאן אין ניצחון לאף צד אם אתם שואלים אותי), ועוד פיודים אחרים- קשה לי לזכור מתי היל ניצח פיוד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי dxxx
    כפי שאנחנו יודעים שני המיין איבנטים לרסלמניה כבר נסגרו, טייקר-באטיסטה ומייקלס- סינה.

מה שרציתי לדון עליו באשכול הזה הוא לגבי הצעד הנדיר הזה של ה-WWE, של הצבת 4 פייסים במיין איבנט, ללא היל אחד לרפואה, נכון לעכשיו. אני חושב שיש מחסור משווע בהילים דומיננטיים בדרגת המיין איבנט, אבל עדיין, זהו מהלך נדיר.
    להזכירכם שכרגע כל התארים מוחזקים ע"י פייסים פרט לגרגורי הלמס.

1. האם אתם חושבים שמהלך שכזה הוא בעצם הצבעת אי אמון של ה-WWE בהילים הקיימים?
    ההילים המובילים כרגע להזכירכם הם רנדי אורטון, אדג', וקנדי, זה הכל. במידקארד יש הילים לא רעים אבל כנראה שה-WWE חושבים שהם לא בשלים להחזיק מיין איבנט לפרק זמן ארוך כרגע, אני מדבר על ג'וני נייטרו, אומאגה, MVP, פינלי (הייתי מכניס גם את בוקר אבל הראן שלו במיין איבנט נגמר נכון לעכשיו).
    2. האם אתם חושבים שאי שיבוצו של רנדי אורטון לקרב אליפות (אני לא מדבר על רסלמניה אלא בכלל) בעצם עלול ללמד אותנו משהו על המשך דרכו ב-WWE?
    3. מדוע כבר המון המון זמן לא היה לנו היל טרן? (ההיל טרן האחרון שאני זוכר הוא של צ'אבו, טרן שלא הזיז הרבה לאף אחד) האם אתם חושבים שה-WWE מפחדים להפוך סופרסטארים מובילים להילים בגלל שהם ייאבדו פופולאריות, מה שאומר שה-WWE יפסידו כסף?
    4. שימו לב- ההילים כבר בקושי מנצחים פיודים. מהפיודים העיקריים האחרונים שהיו כמעט כל ההילים הפסידו- באטיסטה-קנדי, טייקר-קנדי, DX-RKO (האמת שכאן אין ניצחון לאף צד אם אתם שואלים אותי), ועוד פיודים אחרים- קשה לי לזכור מתי היל ניצח פיוד.
    1. כל דבר והזמן שלו. אני בטוח שיגיע זמן בו תהיה תקופה שהילים ינצחו בפיוד.
    טריפל אייץ' ניצח בהרבה כשהיה היל ורנדי די מככב במופעים ראשיים והוא היל שמחזיק קרבות טובים. כל דבר בעיתו.
    2. אני חושב שרנדי ימשיך לעבוד בחברה כרגיל מכיוון שגם ישר אחרי רסלמניה הוא קיבל טייטל שוט אצל ריי בערב שאחרי רסלמניה והוא ניצח את ריי בנו וואי אאוט 2006 כדי לזכות בשוט של ריי, אז אני בטוח שעוד נשמע ממנו עוד הרבה עד שהוא יפרוש.
    3. כמו שאמרתי כל דבר בעיתו, יהיו עוד היל טרנים.
    4. הרבה הילים לא מנצחים בפיודים משום שכשאתה מציב בחור כמו קנדי נגד מפלצת כמו טייקר או שחיף בוקר מול סטרואיד בטיסטה אז די ברור מי ינצח לא? וחוץ מזה להזכירך שאדג' שהיה היריב של ג'ון סינה זכה ממנו במשך הפיוד פעמיים בחגורה? זה ממש כמו לנצח בפיוד אם אתה שואל אותי.
    רעיון טוב לדיון.:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ביום ראשון אמור לקחת חלק הppv
    NOW WAY OUT..
    לפי הערכתי כבר ביום ראשון הרבה היל טרנס ייקרו כיוון שרסטלמניה עם 4 מיין איבנטרים פייסים זה פשוט לא יעלה הדעת...

ההערכה שלי לגבי nwo היא כזו:
    טייקר ומייקלס עושים היל טרן בנו וואי אווט..
    אחרי שמייקלס וסינה מנצחים את טייקר ובטיסטה.... מייקלס יקלוט שהוא בעמדת מפתח ויפנה את זעמו כלפי סינה שלא יהיה מוכן לזה... ובאותה הזדמנות טייקר יאשים את באטיסטה בהפסד ויעשה איזה צו'קסלאם\טומבסטון.

עד רסטלמניה יתקשרו את שתי הפיודים הנל וככה יווצר מצב של 2 הילים נגד 2 פייסים.
    :X

אגב זה רק ניחוש אז לא לקחת הכל קשה מידיי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Rageous
    NOW WAY OUT..
    לפי הערכתי כבר ביום ראשון הרבה היל טרנס ייקרו כיוון שרסטלמניה עם 4 מיין איבנטרים פייסים זה פשוט לא יעלה הדעת...

אחרי שמייקלס וסינה מנצחים את טייקר ובטיסטה.... מייקלס יקלוט שהוא בעמדת מפתח ויפנה את זעמו כלפי סינה שלא יהיה מוכן לזה... ובאותה הזדמנות טייקר יאשים את באטיסטה בהפסד ויעשה איזה צו'קסלאם\טומבסטון.

אתה יודע מה? אני מה זה מסכים איתך!
    כל כך הייתי רוצה שמייקלס וטייקר יעשו היל טרן רשמי ואז בטיסטה יפסיק את רצף הנצחונות הבלתי מובס של טייקר ברסלמניה וסינה יחסל את שון הבוגד הזה שכמעט תקף אותו מאחורה עם sweet chin music.
    (Cena Will Prevail! (I hope so
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Rageous
    NOW WAY OUT..

you right
    אני מקווה שטייקר יעשה היל טרן ויחזור לבאד אס..וירסק את בטיסטה וכל הסטרואידים שלו..
    כנ"ל לגבי מייקלס..שיגמור את סינה,כדי שאני לא ייצטרך לשמוע את הראפ הצולע שלו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    you right
    אני מקווה שטייקר יעשה היל טרן ויחזור לבאד אס..וירסק את בטיסטה וכל הסטרואידים שלו..
    כנ"ל לגבי מייקלס..שיגמור את סינה,כדי שאני לא ייצטרך לשמוע את הראפ הצולע שלו..
    אחחח! כמה שאתה צודק!
    מגיע לטייקר לחסל את באטיסטה כחלק מהרצף, ובנוגע לסינה (שדרך אגב 0-4 בWM) אני כבר מת שמייקלס יצליח לעשות את מה שאחרים (כולל HHH ) לא הצליחו לעשות...
    !!GO MICHAELS
    !!!!!!!!! BATISTA WILL REST IN PEACE
    שתף ב-Google+

הרשמה