תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אוקיי, אחרי הרבה דיון ומחשבה הגענו למסקנה שלא יהיה פרויקט קהילתי במתכונת הרגילה. ובמתכונת הרגילה אני מתכוון לשלושה-ארבעה אנשים שחורשים את התחת במשך שנה בשביל קהילה שרק מתלוננת שזה לוקח מלא זמן.

מה כן הולך להיות? משהו מטורף שבחיים לא חשבתם עליו: אתם הולכים ממש לעשות משהו. הרעיון שיש לנו כרגע הוא של עולם כאוטי לגמרי. את הפרטים נשחרר לפי הענות. מה אתם הולכים לעשות? טוב, הרעיון הוא שבגלל שזה עולם כאוטי לא צריך שהאזורים יהיו מתואמים ו\או הגיוניים. לכן, כל פעם שמשעמם לכם, שסתם בא לכם לשחק בטולסט או שיש לכם רעיון מגניב לאיזה אזור שלא קשור לכלום תכינו אותו ותשלחו לנו. לא כל האזורים חייבים להיות גמורים ואתם יכולים להתפרע עם הencounters. מעבר למה שאתם שולחים כמובן שיהיה צוות קטן שיכין אזורים עיקריים וככל הנראה גם את רוב שאר האזורים, אבל תזכרו: זה לא יקרה בלעדיכם, פשוט אין לנו את הכוח אדם להרים את זה בלי שכל הקהילה תעזור.

חוקים לבניית אזורים:
    * כמו שאמרתי, תתפרעו עם הencounters כמה שבא לכם, זה לא צריך להיות הגיוני לשאר העולם, כי שאר העולם לא הגיוני.
    * אפשר כל סקריפט שאתם רוצים, כל עוד הוא לא מצריך הורדה של כלום מצד השחקנים.
    * כדי להוסיף תוכן שדורש הורדה מצד השחקנים צריך לשלוח לפחות 3 אזורים (טובים) בלי תוכן כזה ורק אז לשלוח לי אימייל לאישור. שימו לב שלא בטוח ואפילו לא סביר שתוכן שדורש הורדה יאושר. אנחנו לא רוצים ששחקנים יצתרכו להתחיל להוריד מיליון דברים שכל אחד מהם עובד רק בשביל אזור אחד או שניים.
    * כדי לעשות אזור גדול יותר מ-medium צריך לבקש אישור.
    * אתם -לא- מוסיפים אוצרות, אייטמים או שלל לשום אזור, encounter, יצור או כל דבר אחר. כל דבר כזה שימצא באזור ימחק מיד ויש סיכוי טוב שלא נסכים לקבל יותר אזורים מאותו אדם בגלל חשד לMG (מטא-גיימינג).
    * אל תטרחו להתעסק עם הXP של מפלצות, את זה אנחנו נחליט.
    * אזורים לא גמורים אפשר לשלוח עם תיאור (בגוף האימייל) של איך הם אמורים להיות. אם לא תשלחו, אנחנו נחליט אם לסיים או לא לסיים לבנות אותם כאוות נפשינו לפי החזון שלנו. מה שזה אומר זה שגם אנשים חסרי כישרון בטולסט יכולים בהחלט לעשות אזורים ולשלוח אותם, אנחנו נסיים את מה שהם לא יכלו במידה ונחשוב שזה שווה את המאמץ.

אזורים יש לשלוח לאימייל הבא: [email protected]
    בקשות לאישורים של דברים אפשר לבקש פה ו\או לדבר איתי במסן [email protected]. שאלות נא לשים בדיון הזה כדי שגם אנשים אחרים יוכלו לראות ולדעת.

טוב, בדיון הזה כעיקרון אנחנו מצפים ממכם לתת את דעתכם על העניין. את הפרטים על העולם נשחרר בקרוב מאוד (אולי אפילו מאוחר יותר היום או מחר), אבל יש לכם פה מספיק מידע בשביל להתחיל לעבוד על כל מה שבא לכם. תתפרעו כאוות נפשיכם.

יש לכם עד סוף החודש להראות הענות ולהתחיל לשלוח אזורים. אם לא נקבל מספיק אזורים עד סוף החודש הפרויקט יבוטל. ולשלוח אזור 1X1 עם גבעה ושלושה גובלינים לא נחשב, אל תתחילו להתחכם, אנחנו לא רוצים לראות אזורים של חמש דקות שעשיתם רק כדי שנראה שמישהו עושה משהו ואז נעשה את כל העבודה בעצמינו. אם לא נקבל אזורים לכל אורך הפרויקט לא יהיה פרויקט, אני רוצה שזה יהיה מאוד מאוד ברור.

מאוד מאוד חשוב שתגיבו. אם לא תתנו את דעתכם, אפילו אם זה רק "אני בפנים" או "שכחו מזה." אחרת כל מה שאנחנו רואים זה שזה לא מספיק חשוב לכם אפילו בשביל להגיב ואין טעם להוציא את זה לפועל.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    מצטער שלא הודעתי בצורה יותר רשמית על ביטול הפרוייקט הקהילתי לשרת PW רגיל. הגענו למסקנה שכרגע אין טעם להשקיע חודשים שלמים בשביל קהילה שבדוגרי קטנה מאוד ולא פעילה מספיק כדי להחזיק שרת קהילתי. אז אם ככה, למה להשקיע כל כך כשיש כל כך הרבה צוותים שעושים שרתים שבאמת יהיו יותר טובים מכל מה שנעשה, לא משנה מה?

אז בואו נעשה פרוייקטים קטנים יותר, כיפיים.
    את הפרוייקט הזה בן ינהל, ונקווה שייצא מזה משהו.

נגמר העידן שקבוצה קטנה (אפילו פצפונת) של אנשים משקיעים את כל הזמן שלהם. רוצים משהו? תעבדו בשבילו, כמו שצריך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    נשמע ממש מאגניב
    בנתיים כל ניסיון שלי בטול סט הראשון נגמר בכישלון ממש חרוץ
    ניראה אולי אחרי שיהיה נוור2 (שזזה עוד איזה שנה שנתיים) יהיה יותר טוב
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    עוד שנה שנתיים לא עוזר לנו מאוד... עוד שנה שנתיים אני כבר בצבא... =X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    זה היה בצחוק
    הכוונה שיש לי עוד זמן עד שאני משיג את המשחק בצורה חוקית לפחות
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    אין לי נוור2, אבל הרעיון נשמע ממש טוב
    להסתובב בעולם שאין לך מושג לאן תגיע באיזור הבא יכול ליהיות מגניב ביותר
    אבל כאוטיות מוחלטת לגמרי לא יהיה ממש טוב לדעתי
    צריך איזשהו קו עלילתי כללי מאד, לפחות שיהיה אחד כזה, ולא סתם רצף של איזורים לא קשורים (אני מניח שזה מובן מאליו, אבל אמרתי בכל מקרה)
    לא חושב שאתם צריכים לוותר על הרעיון, אפילו אם לא משתפים איתכם פעולה כאן אפשר לקחת את זה למקומות אחרים. אין יותר מידי פרויקטים גדולים של נוור2 בעולם כרגע (שאני שאני טועה?) ופרויקט כזה יכול למשוך לצמות לב לווא דווקא מישראל
    בהצלחה בכל מקרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    אההה!!!
    אדיר! אהבתי את הרעיון! אני אתחיל לעבוד על משהו, אבל ייקח לי זמן א. להשתלט על הטולסט כדי להכין משהו לשביעות רצוני ב. למצוא זמן בין המבחנים.

אז בקרוב D:
    ורועי, דבר איתי במסנ בקשר לטבע האזורים כי יש לי כמה שאלות קטנות.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    כמו שאמרתי, אני לא מנהל את זה, אלא טולקס. אני אולי אעזור, אבל בתור משתמש רגיל ולא אקח שום חלק רציני בזה.

עמית, עם כל הכבוד לנו, אף אחד לא ישים עלינו. אין לנו פה כוח אדם ובעצם אף אחד שבאמת מבין מספיק כדי לקחת חלק מפרוייקט נורמלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    Sounds like an odd idea, but original.
    Just, what's the world supposed to be? A PW RP?
    'Cause, a random chaotic world is kinda odd for that purpose.
    AKA §, if you remember me.
    Summoned from the shadows beneath the stones,
    because where there is light, there is a shadow.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    כן, זה PW RP. אל תדאג, תאמין לי שאני יודע מה אני עושה. ארור אהיה אם אני לא הופך את זה לשרת RP תותח. בהנחה שמספיק ממכם יסכימו לבזבז קצת מזמן הבהייה בקיר שלכם כדי לבנות טיפה, כמובן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    זה יכול להצליח.
    רק שאני לא צופה שזה יצליח.
    למה? כי יש לנו קהילה עצלנית.
    ואם זה תלוי בקהילה, זה לא ייצא לפועל לעולם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    הוד השרון
    די להכפיש את שמנו רועי. עכשיו דווקא אני אשקיע

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    זה יכול להצליח.
    רק שאני לא צופה שזה יצליח.
    למה? כי יש לנו קהילה עצלנית.
    ואם זה תלוי בקהילה, זה לא ייצא לפועל לעולם.

יש, תקווה ^( ' , ' )^
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    (שששש בדרך כלל זה מצליח ואז מתחילים לבוא כמה אנשים פתאום ונעלמים אחרי שלושה ימים)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.11.2006
    נשמע מעניין...אם אני לא טועה, רעיון שכזה היה גם ב NWN1, אבל לא החזיק מעמד לאורך זמן. אני מקווה שלכם ילך טוב יותר.

דרך אגב, אם כל כך חסר לכם כוח אדם...למה שלא תגייסו עזרה "מבחוץ"?

על כל פנים שיהיה בהצלחה!
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    אני ממש לא רוצה להיות זה שמבאס את האווירה וזה שאנטי ולא תורם, זו אחלה יוזמה. אבל מבחינתי, אני חושב שזה להשקיע את האנרגיות במקום הלא נכון.

אני יודע שאני בעוד חצי שנה כבר בצבא. השרת יקום מקסימום עוד כמה חודשים?

ואני מאמין שאני לא היחיד שאוטוטו מתגייס.

אם תשאלו אותי, אתם עשיתם מודל מעולה, מעולה. אפשר בעיני להשקיע את האנרגיות שם בפיתוח איזורים ועלילה ואני יודע שכבר יש לי רעיונות לדמות (שתכלס הרבה מהם פשוט לקוחים מדמות אחרת ששיחקתי) אבל אני לא יודע אם להשקיע בדמות, מהסיבות האלה - שאני לא הכי בטוח אם לוקחים את הלורה ברצינות, או שזה סתם שרת להעביר זמן עד שיהיה שרת לנוור 2.

אולי לא שמתי לב בזמן האחרון והקהילה באמת רוצה שרת לנוור 2, ואם עד כדי כך רוצים, אז על הכיפאק, תיהנו. אני יודע שאני מעדיף נוור 1, שוב - כי יש שם את הלורה, וכי עד שיצא שרת מוכן לנוור 2 זה יקח יחסית הרבה זמן (יש לי סה"כ 6 חודשים).

מה דעתכם?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    בתור שחקן הרעיון לא מלהיב אותי במיוחד אבל גם ככה אני עוד לא מתכנן לקנות את המשחק בקרוב. מה שכן חבר מביא לי את המשחק בלי KEY וגם ככה תכננתי להתנסות בטולסט, אז עכשיו כשיש לי בשביל מה, זה יהיה הרבה יותר כיף וממריץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    טוב, אני רואה שאין היענות. יש בנאדם אחד שבאמת מוכן להשקיע ולשלוח אזור פעם ב. בסדר.

אני נותן לכם הזדמנות אחרונה: תשכחו כרגע מהRP, כי תאמינו לי שהוא יהיה מעולה. הרצתי כבר משחקי P&P מאוד מוצלחים בעולם הזה. אנשים ששמעו את הסיפור לעומק התלהבו, אני פשוט לא יכול לשחרר אותו כי חצי מהקטע זה לגלות מה לעזאזל הולך שם IG.
    בכל מקרה, אם הנתונים האלה, יש מישהו שבכל זאת רוצה לנסות לתרום טיפה?

אגב, אלי, הלורה היא פרויקט רציני. זה לא סתם מעביר זמן עד שיהיה מודול ל2, כי כרגע לא בטוח בכלל אם יהיה כזה דבר. יש עלילות, יש התפתחויות ודברים בהחלט רצים שם. הפרויקט הזה באמת לא יהיה מוכן לדעתי לפני שתתגייס ואם כן אז רק בקושי, ככה שאני מבין את חוסר הרצון שלך לקחת חלק בו. אבל לא, רוב הקהילה לא עומדת עם רגל אחת בקבר\צבא. רוב האנשים התחלפו והגיל הממוצע בפורום ירד חזרה ל15 ככה, אם אני לא טועה יותר מידי.

עריכה:
    דיברתי עם כמה אנשים ואני חושב שכנראה נוצר רושם מוטעה - הכוונה היא בשום צורה לא שכל הפורום יעבוד מסביב לשעון. הרעיון הוא שכשיש לכם זמן וכוח אתם תעשו אזור ותשלחו. שכל אחד ישלח אזור, שניים, שלושה בחודש ככה. יותר זה תמיד מבורך, אבל עם פחות פשוט לא יקרה כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    יוזמה ברוכה, אחלה רעיון, תנו בראש
    יש זמן ואין חיים אז אפשר להרשות לעצמי להכין פה אזור שם אזור בשביל זה

תנו בראש אאוט
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    אין שום ציניות בהודעה הזו, רק כדי להבהיר את העניין.

נכתב במקור על ידי Tulkas
    אגב, אלי, הלורה היא פרויקט רציני. זה לא סתם מעביר זמן עד שיהיה מודול ל2, כי כרגע לא בטוח בכלל אם יהיה כזה דבר. יש עלילות, יש התפתחויות ודברים בהחלט רצים שם.
    באמת טוב לדעת, לא ידעתי מה להרגיש בקשר לזה.

נכתב במקור על ידי Tulkas
    הפרויקט הזה באמת לא יהיה מוכן לדעתי לפני שתתגייס ואם כן אז רק בקושי, ככה שאני מבין את חוסר הרצון שלך לקחת חלק בו. אבל לא, רוב הקהילה לא עומדת עם רגל אחת בקבר\צבא. רוב האנשים התחלפו והגיל הממוצע בפורום ירד חזרה ל15 ככה, אם אני לא טועה יותר מידי.
    דורש בירור, נהייתי סקרן עכשיו. P:
    שתף ב-Google+

הרשמה