תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    1) מי זכה בתואר מלך הזירה פעמיים בטווח של שלוש שנים?
    2) מי הם חברי ה"קליק"?

שאלת הבונוס (שווה שני נקודות):
    מי הפסיד את התואר הבין יבשתי והתואר האירופי שלו בקרב אחד בלי להיות מוצמד ונגד מי הוא היה באותו הקרב?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    שני השאלות הראשונות קלות ביותר:
    1) ברט ארט בשנים 1993 ו1991.
    2) HHH, שון מייקלס, רייזור רמון ודיזל (קווין נאש) השאלה השלישית אין לי מושג!
    יאללה שני נקודות חחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    1) מי זכה בתואר מלך הזירה פעמיים בטווח של שלוש שנים?
    2) מי הם חברי ה"קליק"?

שאלת הבונוס (שווה שני נקודות):
    מי הפסיד את התואר הבין יבשתי והתואר האירופי שלו בקרב אחד בלי להיות מוצמד ונגד מי הוא היה באותו הקרב?
    1.שאלה ראשונה אני לא בטוח אבל אני חושב שבראט הארט.
    2.אין לי מושג
    שאלת בונוס-קורט אנגל נגד כריס ג'ריקו וכריס בנואה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    יפה תשובות זריזות טי בון מקבל שני נקודות על התשובות הראשונות (בהפרש של כמה שניות מטרמיניטור בשאלה הראשונה) וטרימניטור שני נקודות על הפגנת הידע בשאלת הבונוס שלא היתה כל כך פשוטה יום שישי-שבת אין חידון. שבוע הבא כל יום (לא כולל שישי ושבת) בין השעות 4-6 יופיעו שני שאלות חדשות, תששארו מעודכנים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    יפה תשובות זריזות טי בון מקבל שני נקודות על התשובות הראשונות (בהפרש של כמה שניות מטרמיניטור בשאלה הראשונה) וטרימניטור שני נקודות על הפגנת הידע בשאלת הבונוס שלא היתה כל כך פשוטה יום שישי-שבת אין חידון. שבוע הבא כל יום (לא כולל שישי ושבת) בין השעות 4-6 יופיעו שני שאלות חדשות, תששארו מעודכנים.
    רגע, רגע, רגע... אני לא מבין... למה אני מקבל רק שתי נקודות?
    על השאלה של מי זכה במל הזירה פעמיים בהפרש של שלוש שנים אני עניתי גם כן נכון!
    למה אני לא מקבל עליה ניקוד? אומנם טי בון ענה עליה לפני אבל אני לא העתקתי אותה ממנו, אם הייתי מעתיק ממנו את התשובות אז הייתי מעתיק גם את התשובה השנייה וכמו שראית לא ידעת את התשובה אליה! חשבתי שאני הראשון שמגיב ופתאום אני רואה תגובה של טי בון לפני.
    זה לא פייר שאני לא אקבל ניקוד עליה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    זה שאלה של זריזות המחשב לא מרמה לפי המסך טי בון ענה ראשון אז הוא מקבל את הניקוד. זה ברור שלא העתקת אבל אלו החוקים גם הפרש של כמה שניות משנה.

שתף ב-Google+

הרשמה