תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    שלום לכוווולם!

בידוע לכם, משחק התפקידים במגניב ביותר בבריאה נמצא בימים אלו ממש בדפוס, ותיכף ירד עלינו בלווי ברכת השמש הבלתי מנוצח.

עד אז, אנו בכוכבי כסף גאים ושמחים להציג בפניכם 2 דוגמות תוכן מהספר זמינות להורדה חינם באתר (www.silverstars.co.il) - א. פרק ההקדמה !
    ב. מפת הבריאה בתרגומה העברי, גם כן זמינה להורדה. (שתי הדוגמאות בקובץ PDF).

בנוסף אנו שמחים לבשר לכם כי החל משבוע הבא נעלה לאתר אפשרויות (כן, ברבים) לרכישת הספר, בכל מיני חבילות וצורות. כדאי לחכות!

מעבר לכך, בשבועות הקרובים ביותר נעלה בפורום שלנו לפחות 2 תחרויות "הנשגבים" נושאות פרסים!

וכן נפתח את הקווים לראיון אישי עם צוות הפיתוח של המשחק בחברת white wolf.

הנשגבים - הבריאה נפרשת לרגליך, והעולם עוצר את נשימתו!
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    רצף? תעצומות? לא הייתם יכולים להשאיר צ'ארמים וקומבואים?

אבל חוץ מזה התרגום נראה בסדר גמור, הדוגמית תוכן מאוד טובה, למרות שהמפה לא כל כך שימושית להדפסה בגלל שהיא בעלת שני חלקים.
    אני לא בטוח שאני יקנה, יש לי כבר הרבה זמן את הגרסא האנגלית ונראה לי שאני ישאר איתה, אבל נראה...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    זה ממש יפה,חבלל שלא אמרתי לעצמי בביגור האחרון "נחכה לעברית,זה רק עוד שנה".

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    קדומים
    היה שווה לחכות.
    לדעתי התרגום נאמן למקור ומעברת את הדברים בצורה יפה ונכונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    idansh, אני אנסה לטפל בעניין המפה, לעשות גרסה של עמוד אחד כדי שיהיה באמת יותר נוח.

tde, קנית את מהדורה 2? הנשגבים בעברית הוא תרגום של המהדורה החדשה, לא האקזלטד הישן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    אקסלטד באמת המשחק הכי טוב שיצא לי לשחק.
    כולי תקווה שהתרגום לעברית יגדיל את הקהילה של המשחק בארץ.
    למרות שאני אשאר כנראה עם העותק באנגלית במיוחד כי הוא שייך לST שלי וכבר יש לו את רוב מה שיצא באנגלית.
    Peace is our profession, killing is just a hobbyדיפלומטיה: האומנות הפטריוטית של לשקר בשביל המדינה שלך
    The more you complain, the longer God makes you live
    להיות בטוח: לטעות בקולי קולות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    רצף? תעצומות? לא הייתם יכולים להשאיר צ'ארמים וקומבואים?

אז זהו, שלא. בעיקר כי אנחנו מדברים על תרגום. ושלא תחשוב שלא היו לנו על זה מלחמות אכזריות, עם פצועים ופינוי למיון. היו גם היו.
    צ'ארם כמעט נכנס לספר כצ'ארם, אבל למזלנו אישתו של המתרגם הציעה את "תעצומה", שזו מילה עברית נהדרת, מילה מלאת עוצמה, מיסתורין, והכי חשוב - עוצמה (כן, אני יודע שאמרתי פעמיים עוצמה, אבל זו בדיוק הנקודה!).
    קומבו, ובמיוחד "קומבואים", ברבים, ממש נראה ונקרא בצורה מכוערת. חשבנו על "תשליב", אבל לשמחתי (בדיעבד) ירדנו מזה. רצף זה נהדר.

תשמע, מדובר כאן בתרגום. תרגום מלא, לא תרגום פונטי. אפשר היה גם לכתוב דרגון-בלודד, אביסלים, סולארים, לונארים וכו'. אבל המטרה היא תרגום. תרגום שנובע מהשפה העברית מחד, ותורם חזרה לשפה העברית מאידך. אין לי ספק שהתרגומים שלנו מעשירים את שפת המשחק בארץ, שנאלצת לסמוך על "עיברות חסר" (כמו קומבואים, אביסלים וכו'). התרגום נותן חזרה לשפה העברית בכלל, ולקהל השחקנים בפרט.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    מה יהיה המחיר של הספר? עקב גילי תקציבי נמוך אבל אני ממש רוצה לשחק במשחק...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    בין 180 ל-190 ש"ח. כנראה 185 ש"ח.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אוקי, הבנתי אבל על האמגוש אני עדיין לא סולח (מה הבעיה עם כושף?!)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נכתב במקור על ידי כוכבי כסף
    למזלנו אישתו של המתרגם הציעה את "תעצומה"
    רק תיקון לטעות היסטורית:
    זאת לא היתה אישתו של המתרגם, אלא רועי געש, שחקן אקזלטד ותיק שהשתתף בקבוצת הביקורת והעריכה של התרגום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    למיטב זכרוני, שניהם הציעו זאת, אלא שבהתחלה ההצעה נחדתה, כי מישהו כאן (ואני לא אנקוב בשמות...) ממש רצה את צ'ארם.
    ויחד עם זאת, אם זכרוני מטעני אז התשואות לרועי, שגם ככה כמה מההברקות של התרגום הן בהחלט שלו.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    לא אשכח את אותו יום שישי, היה זה יום חם, וחזרתי מדרכי הארוכה הביתה. יצאתי עם אישתי לקניות אחרונות לפני שבת והתלוננתי לפניה על כך שהולכים להכניס צ'ארם לספר. היא הציעה לי מספר רעיונות, כאשר אחד מהם, אכן היה "תעצומה". שלחתי SMS בהול עם כל הרעיונות האחרונים. מתברר כי באותו הרגע, רועי הציע גם את השם הזה. למרות כל זה, עברו שבועיים שלמים עד שהתקבל השם הרשמי של הצ'ארם.

זה היה נחמד מאוד מצידם לספר לי את זה לפני שסיימתי לתרגם את כל פרק 5 והייתי צריך לשנות את כל הפרק הזה מההתחלה

הי, אני רוצה להציג את עצמי, שמי צפריר ואני אחד מהמתרגמים של הנשגבים. אני מרגיש שזאת היתה מלאכה של כל העוסקים בדבר, ואי אפשר להעניק לי את כל הקרדיט על התרגום, על אף שהקלדתי את כולו.

אני מקווה להשתלב בפורום ולהתחיל להציק לחבר'ה פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    תברחו!!!! צפריר מגיע!!!!

צפריר הוא המתרגם הראשי של הנשגבים. ערן אבירם ורועי געש הם העורכים הראשיים של הנשגבים.
    אבל מאחר ואני קניתי את הזכויות לנשגבים - העפתי את כולם מרשימת הקרדיטים, והשארתי רק את עצמי!!!!!

אגב, כנראה השבוע מסיימים סוף סוך להדפיס את הספר (אולי, כי גילינו עוד 5 עמודים דפוקים. אל תשאלו), ואז הוא יעבור לכריכה (שזה עניין של שבועיים לפחות). בקיצור מה שרציתי לומר - ככל הנראה הספר יהיה זמין לביגור, אם כי באופן גבולי. אם לא ביגור, הוא יהיה שבוע אחרי זה בעולמות.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נשמע מעניין - אבל איך לעזאזל אני אמור לשלב את זה עם מוד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    אתה לא אמור, זה משחק בפני עצמו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    עידנש אם כבר וורלוק במקום כושף ו/או אמגוש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי idansh
    אתה לא אמור, זה משחק בפני עצמו
    לא הבנת אותי- איך אני אמור לשלב את זה במוד מבחינת זמן. זאת אומרת אם אני משחק גם מוד וגם הנשגים , איך בדרך כלל קבוצה ממוצעת מחלקת את זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    "הנשגבים" הוא משחק תפקידים שאינו מו"ד. לא במכניקה שלו, לא בעולם שלו, לא בבניית הדמויות, ולא בשום דבר אחר.
    אתה לא אמור לשלב אותו עם מו"ד. אתה אמור לשחק בו בנפרד לגמרי, ולהכיר דבר שהואשונה מהותית ממו"ד. אם זה טוב או רע - זה אנחנו משאירים לשיקולך.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    קבוצה בדרך כלל משחקת או זה או זה

שתף ב-Google+

הרשמה