תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    סיבה להתרגשות מצד חובבי ICO והקולוסוסים

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    שמועה הייתה שהם לא מפתחים, אבל ברור שסוני עכשיו משקיעה את כל משאבי התוכנה של בPS3 כדי להוכיח עליונות על ה-360, תהיו בטוחים שכבר עכשיו עובדים חזק על god of war 3 לPS3

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Vgames
    סיבה להתרגשות מצד חובבי ICO והקולוסוסים

לכתבה המלאה לחץ כאן!
    אני בשוק. יש גם שמועות שנינטנדו עובדת על זלדה הבא...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    די, למה להגיד סתם דברים?
    אני שונא שמועות לא מבוססות

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    רוב הצוות שמאחורי GOW2 רק סיים את המשחק לפני פחות משבוע והם בטח יצאו לחופשות עוד מעט.
    אולי הם לפעמים במשרד (והטסטרים, אלה שבודקים את האיכות) אבל רק בשביל הפינישים.
    על God Of War 3 תהיה בטוח שלא עובדים חזק, ואני גם בטוח שעוד לא התחילו לתכנן אותו.
    ד"א, דיוויד ג'אפי (הבמאי של GOW המקורי. עכשיו הוא לא אחראי ישירות על המשחק, אלא קורי בארלוג, אבל הוא עדיין חלק מהצוות האחראי שם בסטודיו סנטה מוניקה של סוני) אמר באיזה ריאיון ל-GameTrailers.com (כשהוא היה ממש שיכור. חחח הוא גם התווכח עם איש יחסי הציבור של סוני, זה היה מצחיק) שהוא רק התחיל להעלות רעיונות עם קורי בארלוג ועשה כמה שירטוטים על הדף, אבל אמר שאין שום כוונות מסוני ליצור את המשחק ואין שום תקציב שהם נתנו להם, אז בינתיים זה רק באוויר.
    * הריאיון כבר לא קיים באתר, הורידו אותו משום מה (דיברנו על זה בפורומים מתישהו).
    בלוג של קורי בארלוג:
    http://corybarlog.blogspot.com/
    ושל דיוויד ג'אפי:
    http://www.davidjaffe.biz/

וואי, רציתי לכתוב עוד משהו, זה מעצבן.
    shonon>moonjib

-true friends stab you in the front-

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    תאמין לי שברגעים אלו הם עובדים על המשחק, לא יודע באיזה שלב הם וממתי הם התחילו אבל זה בטוח כמו שהשמש זורחת, למה שסוני לא תיתן לאולפן שלה לפתח לקונסולה החדשה שלה פרנצ'ייז שהוא אולי הכי חזק שיש לה כיום באמריקה?

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי sagioto
    תאמין לי שברדעים אלו הם עובדים על המשחק, לא יודע באיזה שלב הם וממתי הם התחילו אבל זה בטוח כמו שהשמש זורחת, למה שסוני לא תיתן לאולפן שלה לפתח לקונסולה החדשה שלה פרנצ'ייז שהוא אולי הכי חזק שיש כיום באמריקה?
    הא?! איזה פרנצ'ייז חזק באמריקה?! זה שהגיימרים מדברים על GOW לא אומר שהוא כזה מותג חזק. למעשה, לפי נתוני ה-NPD הוא מכר פחות משני מיליון יחידות בארה"ב... הרבה פחות מ-GeoW או HALO, או GTA... מותג איכותי, אבל רחוק מלהיות הכי חזק...

הרשמה