תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    טריילר לגירסת ה-PS3 של המשחק.

לפרטי ההורדה המלאים לחץ כאן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    אז ככה נראה FEAR עם הגדרות גרפיות גבוהות. מעניין, אני עדיין תקוע עם הגדרות שמזכירות את דום 2. טוב נו, ככה זה כשכרטיס המסך הוא GeForce 6200 (עם turbo cache ).

אגב, אם לא הייתי צריך למשכן כליה בשביל זה אולי הייתי קונה PS3. אולי.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    אתה "תקוע" עם geforce 6200
    אני תקוע עם geforce 5200 128mb
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    לא ידעתי שהמשחק בכלל מסוגל לרוץ על כרטיס כזה. לחבר שלי יש כזה והוא אומר שהמשחק לא רץ אצלו, חד וחלק.
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    הוא עובד חלק דווקא. אבל הייתי צריך להוריד את כל האפקטים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    גם לי יש GeForce 5200, הייתי צריך להוריד את כל האפשרויות למינימום(חוץ מ Double Pixeling, שגורם לי לכאב עיניים ). המשחק עובד דיי חלק חוץ ממקומות "עמוסים", כמו נקודה שתיים ב Refinery או הספון של הפרוקסימיטי בהיי-טק :sad1:.
    "Democracy is founded on one simple rule: get out there and vote or i'll motherf*cking kill you", puff daddy, southpark
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אצלי יש Radeon 9600 והמשחק עובד בסדר עם הגדרות נמוכות, מלבד טקסטורות, אם אני לא טועה. ומראה-דום לא מופעל.
    בכל מקרה, ציפיתי למשהו יותר מדהים. בכל זאת, מדברים על משחק ל-PS3. זה גם נורא קצר (יאיר, אתה יודע מה עוד קצר?). אני הייתי עושה טריילר ארוך עם יותר קטעי משחקיות... למה הם מראים רק קטעים שאויבים עושים דברים (כמו לזוז) והשחקן זז אחורה ומסתכל מסביב? ולמה אין קטעי SlowMo?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אצלי פועל על מקסימום, 7600GT
    הסרטון נראה נחמד, אבל באמת ציפיתי ליותר..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא ברור לי מה מיוחד בגרסה הזו לעומת הגרסה למחשב Oם זה נראה כמעט אותו דבר אפילו (יש לי חבר מניאק, שמריץ את FEAR על ההגדרות הכי גבוהות )

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    היום 7600GT זה די סטנדרט. הוא משתייך למשפחת כרטיסים שיצאה לפני יותר משנה (וכולם כאן יודעים שזה נחשב המון בעולם המחשבים). בהתחלה קצת הפתיע שזה עובד אצלך על מקסימום אבל עכשיו שאני חושב על זה, המשחק באמת כבר מתחיל מראה סימני התיישנות (בהשוואה למשחקים חדשים וכאלו שעוד יגיעו בקרוב). כיום כרטיס המסך החזק ביותר זה GF8800, אך עוד מעט תצא הכרטיס של AMD\ATI ושוק כרטיסי המסך יתהפך שוב :|

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי Fexor
    היום 7600GT זה די סטנדרט. הוא משתייך למשפחת כרטיסים שיצאה לפני יותר משנה (וכולם כאן יודעים שזה נחשב המון בעולם המחשבים). בהתחלה קצת הפתיע שזה עובד אצלך על מקסימום אבל עכשיו שאני חושב על זה, המשחק באמת כבר מתחיל מראה סימני התיישנות (בהשוואה למשחקים חדשים וכאלו שעוד יגיעו בקרוב). כיום כרטיס המסך החזק ביותר זה GF8800, אך עוד מעט תצא הכרטיס של AMD\ATI ושוק כרטיסי המסך יתהפך שוב :|
    ומה אתה רוצה להגיד בזה?
    שיש לך ידע בסיסי בחומרה?
    טוב נו.

כן, המשחק נראה אותו דבר. לא מבין מה הקטע של הסרטון הזה
    חוץ מזה שהוא עשה לי חשק להכנס לשרת ולחרוש. להתראות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    מה אתם אומרים הFEAR על הPS3 ניראת הרבה יותר טוב מי FEAR של ה360?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    זה לא דיון על חומרה, תחזרו לנושא.
    McShpoochen לפנים
    שתף ב-Google+

הרשמה