תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    ברוכים הבאים לדיון הFAQ הרשמי של קהילת World Of Warcraft בקהילות Vgames.co.il.
    כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות, אם ברצונכם לשלוח שאלות ותשובותיהן, נא לעשות זאת תוך כדי פנייה לאחד ממנהלי הקהילה.

שימו לב, זהו אינו דיון תמיכה אלא דיון אוגדן, לכן אין לשאול כאן שאלות

שאלות נפוצות כלליות.

מהו העולם של וורקראפט? העולם של וורקראפט הינו משחק תפקידים המוני (MMORPG). בעולם של וורקראפט, לאלפי שחקנים תהיה האפשרות לצאת להרפתקאות בעולם משחק עצום ועקבי, ליצור חברויות, לטבוח מפלצות, ולהתקל בקווסטים אגדיים שיכולים להתפרס על ימים ועל שבועות.

מהו משחק תפקידים המוני?
    במשחק תפקידים המוני (MMORPG) , אלפי שחקנים קיימים באותו עולם משחק, בו בזמן. מה שיוצר סביבה עשירה ופעילה שבה דברים מעניינים תמיד מתרחשים. משחקי תפקידים המוניים מספקים שעות של משחק, עם מספר כמעט אינסופי ומגוון של מטרות להשיג, ברחבי עולם ענק המכסה ימים ויבשות. בעבור העולם של וורקראפט, יתקיימו גם עדכונים ותוספות על בסיס קבוע, שיבטיחו שתמיד יהיו הרפתקאות חדשות, איזורים חדשים, ויצורים חדשים, וכמובן חפצים חדשים שיש לגלות.

כיצד העולם של וורקראפט שונה ממשחקי תפקידים המוניים אחרים?
    העולם של וורקראפט שונה ממשחקי תפקידים אחרים בדרכים רבות. שחקנים יוכלו להשלים קווסטים בקצב שלהם, בין אם זה יקח מספר שעות פה ושם, או שבועות ארוכים ברצף.
    בנוסף, מערכת הקווסטים מציעה מגוון עצום של קווסטים מאתגרים עם יסדות ואופיינים סיפוריים, אירועים דינאמיים, ומערכות תגמול גמישות. העולם של וורקראפט גם ייצג סגנון משחק מהיר, עם פחות זמן דמימה, וישים דגש על טקטיקות כנגד מספר מרובה של אויבים.

האם יש גבייה של תשלום חודשי על מנת לשחק במשחק?
    כן, לאחר תום החודש החינמי שמקבלים עם המשחק, תהיה גבייה כספית על מנת לשחק במשחק. ישנם דרכים שונות לתשלום על המשחק. המחיר לחודש הוא כ70 שקלים לחודש באשראי, או כמות מסויימת של כסף עבור כרטיסי משחק ל60 יום (ע"פ מחיר החנות), ועוד...

כיצד המשחק יופץ / יימכר?
    שחקנים יכולים לקנות את המשחק בחנויות, באתרי אינטרנט המציעים מכירה (כגון אתרים של חנויות), וישירות מחברת בליזארד יוצרת המשחק. אך יש לציין, על מנת לשחק יש צורך להרשם ולרכוש מנוי חודשי.

האם העולם של וורקראפט עובד על מחשבים מסוג מקינטוש (Mac) והאם יש אנשים המשחקים על מערכת כזו?
    כן.

האם ניתן לבצע Alt-Tab על מנת למזער ולשחזר את המשחק?
    כן.

מהם סוגי הכסף שיש במשחק?
    מטבעות זהב, כסף, ונחושת. ולמקרה שאתם תוהים, ישנם דברים רבים שניתן לרכוש באמצעות הכסף הזה, החל מאימונים ומקצועות, וכלה במקומות נוספים לבנק שלך, כמובן שהאפשרויות רבות!

שאלות נפוצות - מערכת החיוב

בעיות עם חשבון המשחק

כיצד אני יכול לשנות את פרטי חשבון המשחק שלי?
    ביכולתך להכנס ולשנות את פרטי חשבון המשחק שלך על ידי התחברות לתפריט ניהול החשבון (Account Management) שכתובתו (עבור שרתים אירופאים):
    http://www.wow-europe.com/account
    בעמוד זה תוכלו לשנות את פרטי החשבון הבאים:
    סיסמא, מידע מנוי, ומידע קשר.

יש לשים לב שהפרטים הבאים יכולים לעבור שינוי רק ע"י בליזארד ובתננאים יוצאי דופן:
    שם פרטי, שם משפחה

לשינויים הנוגעים בנושא זה יש ללחוץ כאן.

במקרה ושכחתם את הססמא שלכם, נא ללחוץ כאן.

אם שכחתם את שם חשבון המשחק שלכם, או ברצונכם לשנות פרטים אחרים, נא ליצור קשר עם מערכת החיוב של בליזארד כאן.

כיצד ביכולתי להשיג ססמא חדשה?
    במקרה ושכחתם את ססמתכם, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לנסות את מערכת השבת הססמא האוטומטית באתר בליזארד. מה שתצטרכו לעשות הוא להזין את שם המשתמש שלכם, ובעמוד הבא את התשובה הסודית ואת כתובת הדוא"ל שלכם. לאחר שתזינו את הפרטים הנכונים, ססמא חדשה שנוצרה תישלח לכתובת הדוא"ל שלכם.

אם אין ביכולתכם להשיב את ססמתכם בשיטה זו מכל סיבה שהיא, תוכלו ליצור קשר עם מערכת החיוב של המשחק בין אם ע"י שליחת דוא"ל למערכת או שימוש בדף הקשר האינטרנטי, או להתקשר לאחד ממרכזי השירות המוצגים כאן. בבקשה שימו לב שבידכם כל הפרטים הדרושים לפני שאתם מתקשרים, על מנת שבליזארד יוכלו לעזור לכם בזמן הקצר ביותר.

כיצד אני יכול להקפיא את התשלומים על המנוי שלי?
    אם ברצונכם להפסיק את התשלומים לחודש או שניים, יש להכנס לדף ניהול החשבון כאן (האירופאי). ולבחור ב"שינוי המנוי" (Change Subsciption) ואז "ביטול חיוב תוכנית המנוי" (Cancel Recurring Subscription Plan). מה שיביא לביטול תשלומים עתידיים, ויסיר את פרטי כרטיס האשראי ממסד הנתונים.
    המנוי הנוכחי שלכם ימשיך עד לסיום זמן התשלום, ואז יוקפא החשבון. כאשר תהיו מוכנים לשחק שוב, כל שתצטרכו הוא רק להפעיל מחדש את החשבון ע"י הוספת מספר האשראי שלכם או כרטיס המשחק מחדש.

כמה זמן תשמרו את הדמויות ואת החפצים שלי לאחר הקפאת המנוי?
    התקנון הנוכחי שלנו הוא שכרגע נשמור חשבונות ודמויות מוקפאות לפחות שישה (6) חודשים. סביר להניח שהדמויות יישמרו לזמן רב יותר, אך כרגע מובטחים רק שישה חודשים.

לפני הסרת פרטים או חשבונות כלשהם תשלח אזהרה לבעלי החשבון, ותאפשר הפעלה מחדש של החשבון במידה והם רוצים לשמור את דמויותיהם.

אני חווה קשיים ביצירת החשבון שלי, מה ביכולתי לעשות?
    תוכן ליצור קשר טלפוני עם מערכת החיוב של המשחק, והם יוכלו ליצור את החשבון בשבילך.
    בבקשה שים לב שבידך כל הפרטים הנחוצים (שם משתמש, ססמא, מספר סידורי בלתי משומש ופרטי תשלום) לפני שאתה מתקשר.

איני יכול לרכוש חשבון מפני שאין ברשותי כרטיס אשראי או כרטיס חיוב, מה אני יכול לעשות?
    אם אין ברשותך לרכוש מנוי מפני שאין ברשותך כרטיס הנתמך ע"י שיטות התשלום האפשריות של בליזארד, יש בידך האפשרות לקנות כרטיסי משחק ברוב החנויות שמוכרות את המשחק. אם תיצור חשבון ע"י שימוש בכרטיס משחק, יהיו ברשותך 90 ימי משחק (30 ימים המקבלים חינם עם המשחק ועוד 60 ימים בזכות כרטיס המשחק).

פג תוקף חשבון האורח שלי לעשרה (10) ימים ואני רוצה להמשיך לשחק בחשבון שלי, מה אני יכול לעשות?
    כדי להמשיך לשחק בחשבון הניסיון שלך, עליך לשדרג אותו למנוי. על מנת לעשות זאת אתה צריך מספר סידורי בלתי משומש, שמקבלים יחד עם המשחק.
    כאשר תשיג את המספר הסידורי למנוי, יש להתחבר לעמוד ניהול החשבון שלך, ולהזין את המספר הסידורי החדש. כאשר תלחץ על שידרוג חשבון (Upgrade Account) כ תזוכה ב30 ימי משחק חינם.

ברצוני לראות מידע על החשבון שלי, מה עליי לעשות?
    בשביל לראות מידע על החשבון שלך, לדוגמא כמה זמן נשאר למנוי שלך, אתה יכול להתחבר לעמוד ניהול החשבון שלך או ליצור קשר עם מערכת החיוב של בליזארד דרך הטלפון או הדוא"ל.

ברצוני לבטל את החשבון שלי, מה עליי לעשות?
    על מנת לבטל את החשבון, יש להכנס לדף ניהול החשבון, ואז ללחוץ על הקישור "בטל את החשבון" (Cancel Account), ואז לעקוב אחר ההוראות המוצגות בעמוד.
    החשבון יפעל עד לסיום הזמן שעליו התבצע תשלום, ועל מנת לשחק מעבר לזמן הזה יש להזין מחדש מספר אשראי / כרטיס משחק חדש. החשבון והדמויות ישארו במסד הנתונים לפחות שישה חודשים לפני שיימחקו.
    שימו לב: אם ברצונכם להפסיק לשחק רק לזמן מסויים עדיף להשתמש באפשרות הקפאת החשבון.

העמוד הנ"ל מתעדכן באופן קבוע.
    העמוד עודכן בתאריך 14/02/07
    העמוד עודכן בתאריך 15/02/07
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    15/02/07, העמוד עודכן עם מידע בנוגע למערכת החיוב - בעיות עם החשבון.
    נשבר הזין.

הרשמה