תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    15.01.2007

http://img81.imageshack.us/img81/6661/comparingid9.jpg
    (תגדילו תתמונה )

שימו לב .
    360 עם האביזרים החיונים ללא כונן HD עולה 579 דולר. ללא כונן HD !
    הPS3 באה עם כול האביזרים ב600 דולר כולל כונן בלוריי.

ועוד הPS3 רק יצאה ומחירה נחשב עדיין יקר.

עם תוסיפו כונן HD ל360 תראו שהיא יוצאת יקרה יותר.

אז עכשיו היא גם יקרה יותר וגם חלשה יותר.
    שסוני תתחיל לצבור משחקים ה360 תיפול לריצפה.

ושימו לב שמיקרוסופט מכרה בערך 12 מיליון קונסולות(תקנו אותי אם אני טועה) ביותר משנה
    שה360 בשוק.

הווי בחודשיים הגיע ל3-4 מיליון. סוני מגיע עד אפריל לבערך 6 מיליון.
    ושימו לב זה חצי מהזמן של ה360.
    הפס2 מכרה בשנה מעל 30 מיליון.
    זה אומר משהו על מיקרוספט.

תחשבו על הדברים האלו...

עשיתי טעות שהשגיתי לעצמי 360..גם ככה לפני חודש וחצי הוא נהרס לי ..הוא מת..
    גם אז זאת הייתה קונסולה סתומה . PS2 עדיף בה-ר-ב-ה !

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אני לא חושב שיש מישהו שמפקפק בערך של הקונסולה, לפי דיווחים סוני מפסידה 300$ (מחיר של קונסולה בדןר הקודם) על כל PS3 שהיא מוכרת, הטיעון של אנשים הוא שהם לא צרכים את כל זה, לי אישית יש TV שתומכת בHD אז אניכן רוצה PS3, אולי כרגע יותר טוב לקנות XBOXמ אבל קונסולה לא קונים לשנה-שנתיים (לפחות אני לא) עם הזמן ההבדלים יהיו הרבה יותר מורגשים, ברור מי מהקונסולות תחיה יותר זמן - תסתכלו על XBOX וPS2 איזה משחקים מדהימים יוצאם עכשיו לPS2 ומתי בפעם האחרונה יצא איזה משחק לXBOX??

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נו באמת. האביזר הנחוץ היחיד ל-360 הוא מנוי ללייב (וגם על זה יהיו אנשים שיחלקו), שעולה 50$ לשנה. כל שאר השטויות שנמצאות ב"השוואה" שלך הן זוטות. לשם העניין, בגירסת ה-20 ג"ב של הפלייסטיישן 3 אין כלל Wi-Fi, ואים שום דרך להחליף את הסוללה הפנימית של השלט, מה שאומר שברגע שהיא מאבדת את כוחה, כמו שקורה לסוללות נטענות, צריך לקנות שלט חדש לגמרי. לעומת השלט של הבוקס, שם אפשר פשוט להכניס זוג סוללות AA רגילות, או מקסימום לרכוש סוללה נטענת ב-10$.

ההשוואות האלה מטופשות. גם כל אלה שטוענים שהפלייסטיישן חזקה יותר קצת לא מובנים לי. אמנם יש סיכוי סביר שזה נכון, אבל כרגע אין שום דבר לבסס את הטענה הזאת עליו, במיוחד כשמתחשבים בהסטוריה המפוקפקת של סוני בלפזר שקרים לגבי היכולות הטכניות של הקונסולות שלה.

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    נו באמת. האביזר הנחוץ היחיד ל-360 הוא מנוי ללייב (וגם על זה יהיו אנשים שיחלקו), שעולה 50$ לשנה. כל שאר השטויות שנמצאות ב"השוואה" שלך הן זוטות. לשם העניין, בגירסת ה-20 ג"ב של הפלייסטיישן 3 אין כלל Wi-Fi, ואים שום דרך להחליף את הסוללה הפנימית של השלט, מה שאומר שברגע שהיא מאבדת את כוחה, כמו שקורה לסוללות נטענות, צריך לקנות שלט חדש לגמרי. לעומת השלט של הבוקס, שם אפשר פשוט להכניס זוג סוללות AA רגילות, או מקסימום לרכוש סוללה נטענת ב-10$.

ההשוואות האלה מטופשות. גם כל אלה שטוענים שהפלייסטיישן חזקה יותר קצת לא מובנים לי. אמנם יש סיכוי סביר שזה נכון, אבל כרגע אין שום דבר לבסס את הטענה הזאת עליו, במיוחד כשמתחשבים בהסטוריה המפוקפקת של סוני בלפזר שקרים לגבי היכולות הטכניות של הקונסולות שלה.
    כל שאר "השטויות", אולי שטויות בשבילך, דבר בשם עצמך. אני צריך אותן, ואני אשתמש בכולן, ואני בטוח שעוד רבים כמוני, במיוחד עם הבלו ריי HDMI וטלויזיית הLCD העתידית שלי. אם כבר מדברים על שטויות, אז הסוללה של הפד זה שטויות, סוני הצהירה שאם הסוללה נשחקת היא תיתן שירות להחלפה של הסוללה, וזה גם בטוח דבר שיהיה ניתן להחלפה בכל מעבדה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי keysman
    כל שאר "השטויות", אולי שטויות בשבילך, דבר בשם עצמך. אני צריך אותן, ואני אשתמש בכולן, ואני בטוח שעוד רבים כמוני, במיוחד עם הבלו ריי HDMI וטלויזיית הLCD העתידית שלי. אם כבר מדברים על שטויות, אז הסוללה של הפד זה שטויות, סוני הצהירה שאם הסוללה נשחקת היא תיתן שירות להחלפה של הסוללה, וזה גם בטוח דבר שיהיה ניתן להחלפה בכל מעבדה.
    סוני אומרת הרבה דברים. אחד מבכיריה אפילו אמר בימים האחרונים שהוא יתן אישית 1,200 דולר לכל איש שיוכיח לו שיש קונסולות פלייסטיישן 3 זמינות לקנייה בחנויות בארה"ב. אתה חושב שהוא יקיים? אני בספק.

לא שזה אומר שסוני לא תחליף את סוללות השלט, אבל עד שאני לא אראה את זה קורה אני לא מאמין להם כל כך בקלות. מה גם שליצור כזו טעות בעיצוב המוצר בתקופה כזאת זה עניין כואב כשלעצמו. סוללה פנימית שאפשר להחליף רק במעבדה? מי שמע על זה? ועוד אחרי שאפל חוטפים על החלטה זהה ריקושטים עד היום מכל כיוון.

לגבי השטויות - דברתי לגבי התוספים של ה-Xbox 360. ההשוואה הנ"ל שהוצגה בצמרת הט'ראד היא לא יותר מדמגוגיה זולה. באותה דרך נוכל להוסיף למחיר הפלייסטיישן 3 את הפרש המחירים של כרטיסי המסך (הרי ל-360 יש כרטיס מסך טוב ויקר יותר), את הפרשי הזכרון הפנימי ועוד.

מדובר בקונסולות שונות. כל אחת מציעה משהו אחר ומתאימה לאנשים אחרים. אני מכבד אנשים שאומרים שהם מעדיפים לקנות עכשיו פס3, ושהם משערים שהיא תשרוד יותר. אבל את כל אלה שממציאים סיבות בכח למה הפס3 עדיפה על כל דבר אחר ומנבאים בלי בושה ובלי הסתייגות את העתיד כבר מתחילים לעלות לי על העצבים (כנרא שאני צריך לקרוא פחות תגובות בקוטאקו וג'ויסטיק).

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לי יש 360 שעובדת נהדר ואני משחק עליה את כל המשחקים כמו שצריך. תזכיר לי למה אני צריך להוציא 100$ על רשת אלחוטית שרק תעבוד יותר לאט מרשת חוטית? או לקנות נגן HD DVD כשאין בארץ אפילו דיסק HD אחד והמלחמה עדין בעיצומה ואין מנצח פורמטים עדין?
    ועכשיו בלי קשר:

פלייסטיישן 3 - 600$
    כבל HDMI כי הקונסולה באה עם כבל קומפוזיט (זאת סוג של בדיחה סוני?) - 70$
    לקנות שלט נוסף ברגע שהקודם הולך כי אי אפשר להחליף סוללות בשלט - 45$
    =
    715$

העובדה שאין משחק אחד טוב ל-PS3 ובגלל זה הוא לא שווה גם 100$ - PRICELESS.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בקשר למכירות, אל תנפיץ מספרים.
    סוני מכרו בקושי מליון וחצי יחידות מהPS3 ב-12 שבועות מאז השיגור (וזה כלל את חג המולד) ונשארו רק 6 שבועות לאפריל. אם הם יגיעו ל-2 מליון הם ישמחו.
    להזכיר לך ש-PS3 שוכבים על מדפים בארה"ב? בפוד קאסט של EGM אמרו שיש חנויות עם 20 PS3 במחסן שרק מתחננים שמשהו יקנה אותם כבר.
    360 אי אפשר היה למצא עד אפריל על המדפים ובנתיים גם הWII באותו מצב, מה עם הPS3?

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אבל את כל אלה שממציאים סיבות בכח למה הפס3 עדיפה על כל דבר אחר ומנבאים בלי בושה ובלי הסתייגות את העתיד כבר מתחילים לעלות לי על העצבים (כנרא שאני צריך לקרוא פחות תגובות בקוטאקו וג'ויסטיק).
    במילה אחת: פאנבוים.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    בקשר למכירות, אל תנפיץ מספרים.
    סוני מכרו בקושי מליון וחצי יחידות מהPS3 ב-12 שבועות מאז השיגור (וזה כלל את חג המולד) ונשארו רק 6 שבועות לאפריל. אם הם יגיעו ל-2 מליון הם ישמחו.
    להזכיר לך ש-PS3 שוכבים על מדפים בארה"ב? בפוד קאסט של EGM אמרו שיש חנויות עם 20 PS3 במחסן שרק מתחננים שמשהו יקנה אותם כבר.
    360 אי אפשר היה למצא עד אפריל על המדפים ובנתיים גם הWII באותו מצב, מה עם הPS3?
    אתה מדבר שטויות. סוני אשכרה מצליחים להפיק חומרה מייקרוסופט לא הצליחו. בוא נודה בזה שאם מייקרוסופט היו שולחים מיליון יחידות ליפן, גם הן היו מעלות אבק במדפים.
    אתה לא יכול לדעת מה היה קורה אם מייקרוסופט היו מצליחים לשלוח יותר יחידות כמו סוני (שבסוף 2006 מכרה יותר יחידות מה-360 בהשקה שלה ב-2005).

בתוך 6 שבועות סוני משיקה את הקונסולה באירופה. הם יוכלו להגיע ל-3 מיליון עד אפריל.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    מעניין לראות מה יקרה עם הפורמט המנצח של הבלוריי... זה יהיה באמת מצחיק אם טושיבה תנצח את סוני בסוף. :<
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    מעניין לראות מה יקרה עם הפורמט המנצח של הבלוריי... זה יהיה באמת מצחיק אם טושיבה תנצח את סוני בסוף. :<
    במקסימום יקרה לו מה שקרה ל-UMD. לא יצאו לו סרטים והוא יהפוך לפורמאט למשחקים בלבד.
    בכלל, יש לי הרגשה עמומה שלא בלו-ריי ולא היי-דף יצליחו לצבור פופולאריות גדולה מדי. הקפיצה באיכות לא מורגשת ללא מעט צרכנים (ההורים שלי לא מצליחים להבין מה הביג דיל ברזולוציה גבוהה, אפילו אחרי דוגמאות חיות), והפורמאט עצמו לא מגיש את החידוש שהגיד ה-DVD לעומת ה-VHS.

אני נותן את קולי למחשבי מדיה כאלה או אחרים. הארדיסק גדול, רשת ביטורנט מהירה ותכני VOD. הוריי!

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    קודם כל, לשחק בWIFI במולטיפלייר היום זה כמעט כמו לשחק עם מודם אנלוגי. הסיכון שלך ללאג זמני של אפילו 2 שניות ככשכן מרים את הטלפון האלחוטי בבית, הוא קריטי במשחקים.
    דבר שני, כשהמקבילה של סוני ללייב של מיקרוסופט תהיה שווה משהו, אולי יהיה על מה לדבר.
    בנתיים, תפסיק להשמיץ קונסולה בגלל שהיא נהרסה לך. אם לא דחפת לה ציפ (מה שיכול להסביר את ההרס) אתה יכול לתקן אותה בחינם במסגרת האחריות של מיקרוסופט.
    דבר איתנו כשלPS3 יהיה משחק אחד בלעדי שבאמת שווה משהו כמו המשחקים לX360.

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    עיר
    אזור הדימדומים
    לא עושים כאלה דברים שמשווים מחיר...
    אתה משווה בין החבילה של האקס בוקס פלוס תוספות והפלייסטישין רק מה שמקבלים ככה בחבילה...
    תשווה רק בין הפרימיום ל60 ג''ב ואז נדע מה יותר שווה.
    (")(o_O)(")
    אני משוגעעעע.!!!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    אתה מדבר שטויות. סוני אשכרה מצליחים להפיק חומרה מייקרוסופט לא הצליחו. בוא נודה בזה שאם מייקרוסופט היו שולחים מיליון יחידות ליפן, גם הן היו מעלות אבק במדפים.
    נכתב במקור על ידי ADi
    אתה לא יכול לדעת מה היה קורה אם מייקרוסופט היו מצליחים לשלוח יותר יחידות כמו סוני (שבסוף 2006 מכרה יותר יחידות מה-360 בהשקה שלה ב-2005).

בתוך 6 שבועות סוני משיקה את הקונסולה באירופה. הם יוכלו להגיע ל-3 מיליון עד אפריל.
    אני לא דברתי על יפן בשום צורה. גם אם מיקרוסופט יוציאו את MGS4, FFXIII ובלעדיות על דרגון קווסט הם עדין ימכרו ביפן 11 יחידות בחודש כי הם חברה מערבית.
    סוני אמרו שהם רוצים למכור 4 מליון מכשירים עד סוף הרבעון (שזה עוד 6 שבועות). זה לא יקרה.
    ובאמת לך תדע כמה 360 היה מוכר אם הם היו עומדים בדרישה. סוני אנחנו יודעים כמה הם מוכרים כי PS3 מעלים אבק על המדפים.

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    סוני אומרת הרבה דברים. אחד מבכיריה אפילו אמר בימים האחרונים שהוא יתן אישית 1,200 דולר לכל איש שיוכיח לו שיש קונסולות פלייסטיישן 3 זמינות לקנייה בחנויות בארה"ב. אתה חושב שהוא יקיים? אני בספק.

לא שזה אומר שסוני לא תחליף את סוללות השלט, אבל עד שאני לא אראה את זה קורה אני לא מאמין להם כל כך בקלות. מה גם שליצור כזו טעות בעיצוב המוצר בתקופה כזאת זה עניין כואב כשלעצמו. סוללה פנימית שאפשר להחליף רק במעבדה? מי שמע על זה? ועוד אחרי שאפל חוטפים על החלטה זהה ריקושטים עד היום מכל כיוון.

לגבי השטויות - דברתי לגבי התוספים של ה-Xbox 360. ההשוואה הנ"ל שהוצגה בצמרת הט'ראד היא לא יותר מדמגוגיה זולה. באותה דרך נוכל להוסיף למחיר הפלייסטיישן 3 את הפרש המחירים של כרטיסי המסך (הרי ל-360 יש כרטיס מסך טוב ויקר יותר), את הפרשי הזכרון הפנימי ועוד.

מדובר בקונסולות שונות. כל אחת מציעה משהו אחר ומתאימה לאנשים אחרים. אני מכבד אנשים שאומרים שהם מעדיפים לקנות עכשיו פס3, ושהם משערים שהיא תשרוד יותר. אבל את כל אלה שממציאים סיבות בכח למה הפס3 עדיפה על כל דבר אחר ומנבאים בלי בושה ובלי הסתייגות את העתיד כבר מתחילים לעלות לי על העצבים (כנרא שאני צריך לקרוא פחות תגובות בקוטאקו וג'ויסטיק).
    "טעות בעיצוב המוצר" אתה עושה מעצמך צחוק בעצם העובדה שאתה אומר את זה, הסוללה תהיה בסדר גמור, לא שמעת על מעבדות? עושים שם גם צ'יפים לקונסולות, תכיר, נעים מאוד.
    "ניתן להוסיף את הפרשי המחירים של הכרטיס מספ והזיכרון" - שני הקונסולות פועלות בצורה שונה, חוץ מזה, אתה מקבל הרבה יותר מהפיאס 3 במחיר שלו, זו עובדה. אתה לא רוצה להשתמש באפשרויות שלו? בעיה שלך, אל תקנה.
    מישהו רשם פה שכבל HDMI עולה 70$, אז יש לי חדשות, כבל HDMI איכותי כבר נמכר באופיס דיפו הקרוב לביתכם ב 99 ש"ח.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    "טעות בעיצוב המוצר" אתה עושה מעצמך צחוק בעצם העובדה שאתה אומר את זה, הסוללה תהיה בסדר גמור, לא שמעת על מעבדות? עושים שם גם צ'יפים לקונסולות, תכיר, נעים מאוד.
    "ניתן להוסיף את הפרשי המחירים של הכרטיס מספ והזיכרון" - שני הקונסולות פועלות בצורה שונה, חוץ מזה, אתה מקבל הרבה יותר מהפיאס 3 במחיר שלו, זו עובדה. אתה לא רוצה להשתמש באפשרויות שלו? בעיה שלך, אל תקנה.
    מישהו רשם פה שכבל HDMI עולה 70$, אז יש לי חדשות, כבל HDMI איכותי כבר נמכר באופיס דיפו הקרוב לביתכם ב 99 ש"ח.
    כבל HDMI מוזהב ב-99 בארץ? מאיזה אגדה התעוררת כרגע?
    וכן, לשלב נגן בלו ריי שאף אחד לא צריך כרגע בקונסולה ולגרום לזה שהיא תעלה 200$ יותר זאת טעות ענקית.
    ולשלוח את השלט שלי למעבדה אחרי שנה וחצי שהסוללת ליטיום שלו תהיה על סף מוות? היכול להיות משהו פחות נוח מזה? קניתי קונסולה, לא אוטו יד שניה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    מה, כשנח לך "שתי הקונסולות פועלות בצורה שונה" וכשלא נח לך אז לא? להזכירך - זה היה הטיעון הראשוני שלי להשוואת המחיר המגוכחת. אפשר להשוות עד מחר קיזוזים של מחירי החומרה בקונסולות. זה דבילי, כי מדובר בשתי קונסולות שונות, עם תמחור שונה וחומרה שונה.

לגבי הטענה (סליחה, העובדה) שפלייסטיישן נותן הרבה יותר במחיר שלו, הכל תלוי למה אתה מצפה מהקונסולה שלך. אני מצפה שהיא תהיה קודם כל מכונת משחקים, עם מלאי משחקים מעניין ומגוון. נכון לעכשיו הפלייסטיישן 3 לא מספקת זאת והאקסבוקס כן. אולי עוד שנה-שנתיים-עשר המצב יהיה שונה. אולי לא. אבל נכון *להיום* זה נכון.

כרגע אני באמת לא קונה את הפלייסטיישן. אם המצב ישתנה מבחינת התכנה, והמחיר המוגזם לחלוטין ירד אני אקנה. האם זו הבעיה שלי? כנראה. מצד שני, העובדה שבן-אדם שמאוד אוהב את תעשיית המשחקים, ורוכש כ-20 משחקים מקוריים בשנה לא מתעניין לקנות קונסולה חדשה היא גם בעיה של החברה שיצרה אותה (ולא מדובר רק בי).

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כרגע אני באמת לא קונה את הפלייסטיישן. אם המצב ישתנה מבחינת התכנה, והמחיר המוגזם לחלוטין ירד אני אקנה. האם זו הבעיה שלי? כנראה. מצד שני, העובדה שבן-אדם שמאוד אוהב את תעשיית המשחקים, ורוכש כ-20 משחקים מקוריים בשנה לא מתעניין לקנות קונסולה חדשה היא גם בעיה של החברה שיצרה אותה (ולא מדובר רק בי).
    זה כן רק אתה ארז, כולם קונים PS3, רק לך אין.

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

כבל HDMI מוזהב ב-99 בארץ? מאיזה אגדה התעוררת כרגע?
    וכן, לשלב נגן בלו ריי שאף אחד לא צריך כרגע בקונסולה ולגרום לזה שהיא תעלה 200$ יותר זאת טעות ענקית.
    ולשלוח את השלט שלי למעבדה אחרי שנה וחצי שהסוללת ליטיום שלו תהיה על סף מוות? היכול להיות משהו פחות נוח מזה? קניתי קונסולה, לא אוטו יד שניה.
    כן, עד כמה שאני זוכר הוא מוזהב, זו לא אגדה, זו מציאות, אתה מוזמן להכנס לחנות ולראות, ואין בכלל מה לדבר על כבלים מאיביי, יש שם כבלים שעולים גרושים.
    לגבי הסוללה, אולי יש לך בעיה והבנת הנקרא, סוני הצהירה שהיא תיתן שירות החלפה לסוללה. חוץ מזה, יש לי סוללות ליטיום נטענות לנייד ולמצלמה שלי כבר שנתיים, פועלות כמו סוס.

מה, כשנח לך "שתי הקונסולות פועלות בצורה שונה" וכשלא נח לך אז לא? להזכירך - זה היה הטיעון הראשוני שלי להשוואת המחיר המגוכחת. אפשר להשוות עד מחר קיזוזים של מחירי החומרה בקונסולות. זה דבילי, כי מדובר בשתי קונסולות שונות, עם תמחור שונה וחומרה שונה.

לגבי הטענה (סליחה, העובדה) שפלייסטיישן נותן הרבה יותר במחיר שלו, הכל תלוי למה אתה מצפה מהקונסולה שלך. אני מצפה שהיא תהיה קודם כל מכונת משחקים, עם מלאי משחקים מעניין ומגוון. נכון לעכשיו הפלייסטיישן 3 לא מספקת זאת והאקסבוקס כן. אולי עוד שנה-שנתיים-עשר המצב יהיה שונה. אולי לא. אבל נכון *להיום* זה נכון.

זה לא עיניין של נוח לי, אני פשוט נצמד לעובדות, וזה שהפיאס3 נותן יותר אפשרויות במחיר שלו, זו עובדה, אין פה שום דבר דבילי. ה360 מציג גרפיקה יותר טובה? יכול להיות שבאמת בחלק מה multi platform משחקי שיצאו, אבל זה לא אומר שה 360 תציג גרפיקה עדיפה, תן לו זמן, ההמשך ידוע, ככה זה בכל קונסולה שיוצאת, תסתכל על כל משחקי הפיאס2 שיצאו במשך השנים.
    אתה מצפה שהיא תיתן קודם משחקים, מצוין, גם אני. אבל הפיאס 3 עדיין לא יצאה באירופה, אתה מצפה שהיא תיתן לך משחקים לפני שאתה יכול לקנות אותה באיזור שלך? ב 23 למרץ המשחקים יתחילו להגיע.
    גם אני אוהב את תעשיית המשחקים, סבבה לך שאתה קונה משחקים מקוריים, אני אישית קונה משחק ומחליף אותו, וחוץ מזה, הפיאס3 מאוד גמיש בקטע הזה כי הוא מולטיזון במשחקים, כך שאתה יכול לקנות משחק מכל מקום בעולם או באינטרנט במחירים של חו"ל והוא יעבוד.

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    זה כן רק אתה ארז, כולם קונים PS3, רק לך אין.
    אני לא חושב שיש מכשיר חשמלי שיכול לספק את כולם, (אולי ויברטור רוטט לבחורה, אבל זה כבר משהו אחר) אני חושב שה 360 זו אחלה קונסולה שהיא בשלה מבחינת משחקים ואונליין, ה wii מציגה גיים פליי חדשני(למרות שאין מצב בעולם שאני קונה אותה כקונסולה יחידה, גרפיקה זה משהו שהקונסולה הזאת מזניחה בצורה יותר מידי משמעותית לטעמי) אבל לי אישית אין כסף ורצון להשקיע בשתי קונסולות אז אני בוחר להשקיע בפיאס3, מהשיקולים שלי, כל אחד והשיקולים שלו.

הרשמה