תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    חדשות מעולות D:
    כול הSF pros האלה תמיד אמרו שסמאש לא מספיק רציני סופסוף הם הבינו את העומק של המשחק.
    הנוכחות של סמאש בEVO גם תיגרום לגדילת הקהילה והשחקנים הטובים בארה"ב.
    gj גיא תודה שאתה מעדכן אותנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי L-Byte
    חדשות מעולות D:
    כול הSF pros האלה תמיד אמרו שסמאש לא מספיק רציני סופסוף הם הבינו את העומק של המשחק.
    מה שנקרא "אל תבלבל לי את המוח עם העובדות"...
    החבר'ה שמארגנים את אבולושן ניסו ליצור בעבר שיתוף פעולה עם קהילת הסמאש אבל זה לא עבד כי MLG שלכם השתלטה על הסצנה התחרותית של סמאש בצורה בלעדית ועכשיו כשMLG זרקו את סמאש לאשפתות בשביל גירס אוף וור (לול!) אז החבר'ה מאבו פנו שוב עם ההצעה שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    ומוטב שככה, האמת. סמאש יותר שייך לfighting games evo מאשר לFPS MLG, אפילו שזה הרבה יותר כסף. הפרידה הייתה בלתי נמנעת עם הציפיות המאסיביות של MLG ששום משחק מכות לא יכול לספק.
    לפחות סמאש החזיק מעמד הרבה יותר זמן מטקן אצל MLG. כמה זה היה? ארבעה חודשים, אם אני לא טועה.
    ככה שבשורה התחתונה יוצא שסמאש אף פעם לא מקופח והSF HARDCORES קיבלנו owned לפנים.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי Vall3y
    והSF HARDCORES קיבלנו owned לפנים.
    טוב שאתה לא מדבר כמו ילד קטן. אני בספק שיהיה שם מישהו שיחשוב "איכס הסמאש מזהם לנו את האירוע". מה אכפת להם יותר אנשים יותר כסף יותר כיף. רק שתדע יש שם גם אלכוהול וקזינו (באירוע האחרון בוגאס לפחות).
    אה ושחקן אייס קלימברס זכה באבו south וכל הסקראבים התחילו להתבכיין על האינפיניט של IC ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    האמת שכן זה באמת מה שהם חושבים.
    וסקראבים שיתבכינו תמיד יש... אני רק מאוכזב שגם שחקנים טובים בוכים על זה. :un1:
    אפילו שמה שמטריד אותם בעיקר לדעתי זה שוובלס שהוא יחסית חדש ניצח את Caveman שהוא משחק כבר מההתחלה.
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הרשמה