תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ברוכים הבאים לסקירה השבועית של ECW.
    בפעם הראשונה שמר מקמהון הגיע ל-ECW, המתאבקים האוריגינלים לא נתנו לו קבלת פנים חמה.
    בעקבות המקרה הזה התחיל להתפתח סכסוך בין "הגזע החדש של האקסטרים" לבין "האוריגינלים של ה-ECW".
    בתוכנית היום התחלקו שני הצוותים לצמדים שנלחמו אחד בשני בקרבות זוגות.
    הקרב הראשון היה אלייג'ה בורק ומאט סטרייקר נגד הצמד המעופף של סאבו ורוב ואן דאם.
    סאבו בא לסיים את קרב הטאג טים בניצחון מוחץ, אבל פספס את חבלי הזירה בהם השתמש למהלך.
    בורק חזר לעשתונותיו והשיג את הניצחון עם הצמדה אחרי שסאבו התהפך.
    מרוקס קור וואן וקווין ת'ורן התאחדו נגד טומי דרימר וסאנדמן.
    בקרב השתמשו הערפד והאלפא מייל ביתרון הכוח שלהם, ובמקל ההלכיה של ת'ורן כדי לקטוף את הניצחון. מר מקמהון בטח מרוצה ממה שקורה עכשיו ב-ECW.
    אלוף העולם של ה-ECW ניצח בקרב עם חוקי אקסטרים את הארדקור הולי.
    אחרי הקרב פגש לאשלי את המנהל הישן שלו מסמאקדאון, טדי לונג.
    הם דסקסו בקצרה על כמה שבובי הצליח והתקדם בקריירה שלו מאז שעבר ל-ECW ולונג הוסיף שהוא גאה בלאשלי ואפילו הזמין אותו להופיע ביום שישי הזה בתוכנית של סמאקדאון.
    תתכוננו לאקסטרים מלאשלי בסקירה של סמאקדאון.
    סניצקי המשוגע גם היה בפעולה הלילה.
    אחרי ש-CM Punk ניצח את היריב הוותיק שלו מייק נוקס, הופיע סניצקי ותקף את פאנק עם ביג בוט אכזרי לראש.
    עד כשאן הסקירה השבועית של ECW.
    אל תשכחו לצפות בסקירה הבאה של Raw בספיישל מיוחד ביום חמישי, ECW ביום שלישי הבא ו-!Smackdown ביום שישי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    אחלה, תודה על העדכון!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Matt hardy
    אחלה, תודה על העדכון!
    בבקשה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    לדעתי כולם מהדור החדש הם דיי חזקים (חוץ ממאט סטרייקר ה*&#@ הזה), בייחוד מונטי בראון- מהלך חכם של ווינס להביא אותו.
    נ.ב- שימו לב בזמן הקרוב לPOUNCEים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי SLeDGeHAmmER
    לדעתי כולם מהדור החדש הם דיי חזקים (חוץ ממאט סטרייקר ה*&#@ הזה), בייחוד מונטי בראון- מהלך חכם של ווינס להביא אותו.
    נ.ב- שימו לב בזמן הקרוב לPOUNCEים...
    מונטי בראון הזה הוא באמת חייתי, אבל חוץ ממאט סטרייקר גם אלייג'ה בורק לא כזה חשזק, ואפילו אפשר ללכת ולהגיד שת'ורן חלש. מונטי הוא הכוח מאחורי הקבוצה הזאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    מונטי בראון הבוגד הזה..הלך בשביל הכסף..הוא עוד יחזור על ארבע..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    מונטי בראון הבוגד הזה..הלך בשביל הכסף..הוא עוד יחזור על ארבע..
    מאיפה מ-TNA?
    תאמין לי שב-WWE יתנו לו יחס יותר רציני וחוץ מזה מה לעשות שאיפה שיש יותר כסף יותר שווה ללכת? כאילו שאתה לא היית עוזב מקום מסויים בשביל הצעה מפתה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    מאיפה מ-TNA?
    תאמין לי שב-WWE יתנו לו יחס יותר רציני וחוץ מזה מה לעשות שאיפה שיש יותר כסף יותר שווה ללכת? כאילו שאתה לא היית עוזב מקום מסויים בשביל הצעה מפתה...
    אם באמת הייתי אוהב את המקום,אז לא הייתי עוזב..נותנים לי יחס טוב ומכבדים אותי,אז למה שאני יעזוב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    אם באמת הייתי אוהב את המקום,אז לא הייתי עוזב..נותנים לי יחס טוב ומכבדים אותי,אז למה שאני יעזוב?
    כי כסף זה מה שמניע את העולם היום, אין מה לעשות.
    חוץ מזה כשמציעים לך הצעה תוכל לבחון את האופי של האנשים ואז לבדוק אם שווה לעבור כי אם גם שם יכבדו אותך ויאהבו אותך אני לא רואה סיבה למה לא לעבור.
    שתף ב-Google+

הרשמה