תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 42
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    עוד שבוע אני אוכל לשחק GOW סוף סוף!
    אבא שלי הפתיע אותי וקנה לי X360 בתיאלנד, גרסאת פרימיום + שני שלטים אלחוטיים ומשחקים.

בנוגע לשנאי, הבנתי שזו גרסה אסיאתית בתיאלנד (תקנו אותי אם לא)- צריך אם ככה לקנות שנאי.
    איפה אפשר לקנות שנאי, ואיזה סוג צריך?
    דבר נוסף, ראיתי שהרבה ממכם קנו מכשיר שמטעין את הסוללות, זה נחוץ? כי אין לי כוח לשגע את אבא שלי שיחפש את הערכה. מה בעצם ההבדל בין מי שיש לו את הערכה, למי שלא? זה סוללות של מייקרוסופט לא? הם לא אמורות להיטען לבד עם המכשיר?

תודה לעונים- שאו ברכה!
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    עוד שבוע אני אוכל לשחק GOW סוף סוף!
    אבא שלי הפתיע אותי וקנה לי X360 בתיאלנד, גרסאת פרימיום + שני שלטים אלחוטיים ומשחקים.

בנוגע לשנאי, הבנתי שזו גרסה אסיאתית בתיאלנד (תקנו אותי אם לא)- צריך אם ככה לקנות שנאי.
    איפה אפשר לקנות שנאי, ואיזה סוג צריך?
    דבר נוסף, ראיתי שהרבה ממכם קנו מכשיר שמטעין את הסוללות, זה נחוץ? כי אין לי כוח לשגע את אבא שלי שיחפש את הערכה. מה בעצם ההבדל בין מי שיש לו את הערכה, למי שלא? זה סוללות של מייקרוסופט לא? הם לא אמורות להיטען לבד עם המכשיר?

תודה לעונים- שאו ברכה!
    עם השלטים אתה מקבל סוללות AA רגילות. ברגע שנגמרות הסוללות אתה פשוט צריך להחליף אותן בחדשות (מיקרוסופט לא ממליצה להשתמש ב-AA נטענות, למרות שאני לא חושב שצריכה להיות בעיה). ערכת ההטענה כוללת סוללת ליתיום נטענת מיוחדות שמחליפה בעצם את זוג ה-AA. ההטענה נעשית ע"י כבל USB לקונסולה או ערכת הטענה חיצונית. אתה ממש לא חייב את זה, עניין של נוחות בלבד.

לגבי שנאי - מכיון שאין לי מושג בדיוק איזה זרם זורם ברשתות החשמל של אסיה אין לי מושג אם ומה אתה צריך. במקרה הקיצוני המתן שהמכשיר יגיע, קפוץ לחשמלאי עם ספק הכח והוא יתן לך מה שאתה צריך.

תתחדש!

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    הבנתי- תודה על התגובה!
    אני כבר לא יכול לחכות לשים את הידיים שלי על GOW!!!
    אמר רבי עקיבא:

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    עיר
    אזור הדימדומים
    תתחדש אחי.
    ובקשר לשנאי יצא לי לראות באתר Play-Asia שבחבילת הפרימיום של אסיה יש שנאי שמתאים גם לגירסה האירופאית וגם לאמריקנית.(זה לא בטוח,זה לפי הזיכרון שלי)
    (")(o_O)(")
    אני משוגעעעע.!!!

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    כן, אבא שלי אמר לי שהוא קנה גרסה של 220... ככה שלא צריך שנאי.
    באותה הזדמנות... יש איזה מקום שמראה הבדלים גרפיים במשחקים בין טלויזיה רגילה לטלויזיה HD?
    אמר רבי עקיבא:

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    שחק במשחק במחשב ברזולוציה של 1024X768, ואז תעביר לרזולוציה של 640X480. זה בערך אותו הבדל שתראה בין טלוויזיה בHD ל"רגילה".

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    שחק במשחק במחשב ברזולוציה של 1024X768, ואז תעביר לרזולוציה של 640X480. זה בערך אותו הבדל שתראה בין טלוויזיה בHD ל"רגילה".
    אני חושב שלשחק על 640X480 לעומת 1280X960 מיצג בצורה יותר נכונה את ההבדלים.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אמיתי? זה הבדל שואה... :|
    כי אני לא מסוגל לשחק במחשב שום דבר ב640... זה נראה פשוט זוועה ומרוח. :\
    אמר רבי עקיבא:

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    ככה נראים משחקים ב-480I.
    ההבדל היחיד הוא שטלבזיות הן באיכות כל כך גרועה שהן מטשטשות ומורחות את כל הפאקים שיש אז זה לא נראה גרוע כמו 640X480 על מסך איכותי כמו מסך מחשב. אם תשחק על טלבזית HD במכשיר שהוא רק 480I אתה תרצה למות מכמה שזה מכוער.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    במקסימום תעשה כמוני: רכוש כבל VGA וחבר את המכשיר למסך המחשב שלך. אני עושה את זה באופן זמני עד שאקנה מסך LCD איכותי (מה שמתעכב בחודשים רבים עקב חסכון לנסיעה לחו"ל), ובינתיים דווקא די מבסוט מהסיפור. אמנם לשחק על מסך גדול הרבה יותר כיף, אבל הרזולוציה יותר חשובה מהגודל. לדעתי, לפחות.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    אמנם לשחק על מסך גדול הרבה יותר כיף, אבל הרזולוציה יותר חשובה מהגודל. לדעתי, לפחות.
    *הכנס בדיחת גודל איבר מין על חשבון ארז כאן*

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    אההה באסה :<
    אוף חשבתי שרואים יפה גם בטלויזיות רגילות. :[
    אמר רבי עקיבא:

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    עיר
    אזור הדימדומים
    אם כבר מדברים על טלויזיות מה אתם אומרים עלייה ? Marantz FX26LC
    שווה משו ?
    (")(o_O)(")
    אני משוגעעעע.!!!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי DaviD17
    אם כבר מדברים על טלויזיות מה אתם אומרים עלייה ? Marantz FX26LC
    שווה משו ?
    שתי בעיות, אין יציאת HDMI והרזולוצית PC המקסימלית היא 1024X768 שהיא נמוכה יחסית.
    אבל אם הדברים האלה לא חשובים לך אז הנתונים שלה סבבה.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    במקסימום תעשה כמוני: רכוש כבל VGA וחבר את המכשיר למסך המחשב שלך. אני עושה את זה באופן זמני עד שאקנה מסך LCD איכותי (מה שמתעכב בחודשים רבים עקב חסכון לנסיעה לחו"ל), ובינתיים דווקא די מבסוט מהסיפור. אמנם לשחק על מסך גדול הרבה יותר כיף, אבל הרזולוציה יותר חשובה מהגודל. לדעתי, לפחות.
    איפה קונים את החיבור למסך מחשב? יש הזה אתר שקונים מימנו את החיבור ?:smiling:

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    עיר
    אזור הדימדומים
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]

שתי בעיות, אין יציאת HDMI והרזולוצית PC המקסימלית היא 1024X768 שהיא נמוכה יחסית.
    אבל אם הדברים האלה לא חשובים לך אז הנתונים שלה סבבה.
    לא הבנתי..
    בקיצר אחי אני יוכל לחרוש עליו עם האקס בוקס או הPS3 וכאילו אני יקבל תמונה טובה ??
    (")(o_O)(")
    אני משוגעעעע.!!!

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    לא הבנתי..
    בקיצר אחי אני יוכל לחרוש עליו עם האקס בוקס או הPS3 וכאילו אני יקבל תמונה טובה ??
    אחי, חלאס. אף אחד כאן לא נביא, וניסו להסביר לך יותר מפעם אחת שאף אחד לא יכול לערוב לאיכות טלויזיה לפי מפרט באינטרנט. רוצה להיות בטוח? קח את הקונסולה, קפוץ לחנות אלקטרוניקה, בדוק איך התמונה נראית על הטלוייזיות שאתה שוקל לקנות ותחליט לפי זה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אחי, חלאס. אף אחד כאן לא נביא, וניסו להסביר לך יותר מפעם אחת שאף אחד לא יכול לערוב לאיכות טלויזיה לפי מפרט באינטרנט. רוצה להיות בטוח? קח את הקונסולה, קפוץ לחנות אלקטרוניקה, בדוק איך התמונה נראית על הטלוייזיות שאתה שוקל לקנות ותחליט לפי זה.

סך הכל הנתונים שלה סבבה חוץ מהעובדה שאין יציאת HDMI ושהרזולציה עם מסך מחשב די נמוכה. אבל אי אפשר לתת ערבות שמשהו נראה טוב רק ממפרט טכני. צריך לראות אותה בחנות.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    רגע רגע, יציאת HDMI, או כניסת HDMI? על יציאת HDMI אין לי בעיה לוותר בטלוויזיה.
    בעצם, גם על כניסת HDMI אין לי בעיה לוותר. זה בדיוק אותו דבר כמו DVI, רק שזה מעביר גם אודיו. ואת האודיו שלי אני מעדיף להעביר ישירות למגבר ולא דרך הטלוויזיה.
    בקיצור, כמו שאני מבין את זה - HDMI היא המצאה מיותרת (לצרכן לפחות. היצרנים מאד מבסוטים מזה שאפשר לשלב בה DRM)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    רגע רגע, יציאת HDMI, או כניסת HDMI? על יציאת HDMI אין לי בעיה לוותר בטלוויזיה.
    נכתב במקור על ידי gulmer
    בעצם, גם על כניסת HDMI אין לי בעיה לוותר. זה בדיוק אותו דבר כמו DVI, רק שזה מעביר גם אודיו. ואת האודיו שלי אני מעדיף להעביר ישירות למגבר ולא דרך הטלוויזיה.
    בקיצור, כמו שאני מבין את זה - HDMI היא המצאה מיותרת (לצרכן לפחות. היצרנים מאד מבסוטים מזה שאפשר לשלב בה DRM)
    אפשר להמשיך להגיד מיותר עד מחר אבל ברגע שתכנס הנעילה של הבלו ריי וה-HD DVD ל-HDMI בלבד אז נתקע כולנו כמו כלבים.

הרשמה