תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    ברובה התוכנית משעממת לחלוטין
    הפיוד בין טרמפ לווינס קיבל פוש קטן , הולך להיות קרב בין 2 מתאבקים שהם יבחרו מי שינצח יזכה לספר את ראשו של השני ברסטלמניה,
    נייטרו מנצח בקרב חוזר את סופר קרייזי.
    גרייט קהלי מנצח בהנד עפעף את יוג'ין .
    ריק פלייר מנצח את קרליטו.
    ג'ף הארדי משתחרר מהמאסטרלוק ומנצח את המאסטרפיס.
    רודי פייפר מציג את דסטי רודס כהול אוף פיימר , יומאגה מפריע ומפוצץ את הארוע בשיאו.
    מראים חלק מהצילומים של מאחורי הקלעים של המגזין האחרון של פלייבוי בו משתתפת אשלי.
    מיין איבנט:
    בטיסטה,מייקלס,סינה,טייקר נגד מר.קנדי,אדג',אם.וי.פי,אורטון
    לקראת סוף הקרב מייקלס מכניס את עצמו אחרי שנתן מכה מאולצת לטייקר, בלאגן בזירה
    מייקלס מבצע סויט צ'ין מיוזיק על אורטון מנצח את הקרב אך רק אחרי שכביכול דחף את טייקר מחוץ לזירה , טייקר חוזר ואיתו בטיסטה .. טייקר מבצע צ'וקסלאם על מייקלס בטיסטה מבצע בטיסטה בומב על סינה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Rageous
    הפיוד בין טרמפ לווינס קיבל פוש קטן , הולך להיות קרב בין 2 מתאבקים שהם יבחרו מי שינצח יזכה לספר את ראשו של השני ברסטלמניה,
    רודי פייפר מציג את דסטי רודס כהול אוף פיימר , יומאגה מפריע ומפוצץ את הארוע בשיאו.
    מראים חלק מהצילומים של מאחורי הקלעים של המגזין האחרון של פלייבוי בו משתתפת אשלי.
    מיין איבנט:
    מייקלס מבצע סויט צ'ין מיוזיק על אורטון מנצח את הקרב אך רק אחרי שכביכול דחף את טייקר מחוץ לזירה , טייקר חוזר ואיתו בטיסטה .. טייקר מבצע צ'וקסלאם על מייקלס בטיסטה מבצע בטיסטה בומב על סינה.
    איך קיבלת אתה ידע הזה?
    איך זה שתמיד בהתחלה שני מתאבקים שהיה להם עבר טוב וידידותי ביחד כמו סינה ומייקלס שהיו ביחד בטאג טים ידידותי והיו עוזרים אחד לשני, וגם סינה ובטיסטה שהתאחדו ביחד לבקשתו של בטיסטה בארמגדון, אז פתאום למרות כל העבר הטוב והידידותי-תחרותי שיש ביניהם הופעים להיות אנשים מנייאקים וחארות שבוגדים בחברים שלהם ברגע שיש ביניהם קרב?
    בטיסטה הבוגד הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    מיין איבנט:
    לפי המידע הזה נשמע ראו משעמם לגמרי..But Takers Gone Wild
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    לפי המידע הזה נשמע ראו משעמם לגמרי..But Takers Gone Wild
    מה? העובדה שג'ף השתחרר מהמאסטרלוק לא מעניינת?
    הרי הוא בא עם מסמך חתום מוינס וכל השטויות האלה, שהמסטרלוק לא נשברה עד היום באופן רשמי ואז בא איזה שחיף קטן ונוצתי כמו ג'ף ושובר אותה ואתה רוצה להגיד לי שזה לא מעניין?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    מה? העובדה שג'ף השתחרר מהמאסטרלוק לא מעניינת?
    הרי הוא בא עם מסמך חתום מוינס וכל השטויות האלה, שהמסטרלוק לא נשברה עד היום באופן רשמי ואז בא איזה שחיף קטן ונוצתי כמו ג'ף ושובר אותה ואתה רוצה להגיד לי שזה לא מעניין?
    בנו את המאסטרלוק כמהלך אכזרי,שאי אפשר להיחלץ ממנו,רק כדי שמישהו כמו הארדי ישבור אותו?
    עכשיו לקחו למאסטרס את מעט הכבוד שנשאר לו..בטח עכשיו ייזרקו לבית הספר לההאבקות שלהם..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    בנו את המאסטרלוק כמהלך אכזרי,שאי אפשר להיחלץ ממנו,רק כדי שמישהו כמו הארדי ישבור אותו?
    עכשיו לקחו למאסטרס את מעט הכבוד שנשאר לו..בטח עכשיו ייזרקו לבית הספר לההאבקות שלהם..
    גם אני מסכים איתך.
    אבל הוא בטח לא שבר את זה בכוח אלא הייתה התערבות ממישהו כשהשופט לא ראה או היה מאולף או שמרוב שהארדי קטן הוא החליק מתחת לידיים של מאסטרס.
    חוץ מזה גם אם המאסטרלוק נשבר, כריס מאסטרס הוא לא בחור קטן ואפשר לסמוך עליו שהוא יחזיר על זה ש=להארדי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    אני צופה בתוכנית שעה אחרי שהיא משודרת בסטייטס.. זה לגביי השאלה מאיפה קיבלתי את המידע.

לגבי המיין אבנט הוא באמת לא משעמם אחלה קרב אמנם קצר למדיי, טייקר עושה דומינייטינג למרות שנראה לי שהוא הולך לעשות היל טרן בNO WAY OUT..
    לגבי המאסטרלוק , ג'ף פשוט קפץ מעל החבל כאשר האחיזה עדיין עליו והשופט ציווה לשחרר מכיוון שאסור להחזיק מתאבק באחיזה כאשר גופו מחוץ לזירה...

הממ עוד מידע ועדכונים אני מקווה שאני אמסור ביום ראשון אחרי הppv.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני צופה בתוכנית שעה אחרי שהיא משודרת בסטייטס.. זה לגביי השאלה מאיפה קיבלתי את המידע.

לגבי המיין אבנט הוא באמת לא משעמם אחלה קרב אמנם קצר למדיי, טייקר עושה דומינייטינג למרות שנראה לי שהוא הולך לעשות היל טרן בNO WAY OUT..
    לגבי המאסטרלוק , ג'ף פשוט קפץ מעל החבל כאשר האחיזה עדיין עליו והשופט ציווה לשחרר מכיוון שאסור להחזיק מתאבק באחיזה כאשר גופו מחוץ לזירה...

הממ עוד מידע ועדכונים אני מקווה שאני אמסור ביום ראשון אחרי הppv.
    איך אתה רואה את זה שעה אחרי שזה משודר שם?
    יש לך איזה קראק או משהו או תוכנה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    איך אתה בדיוק יכול לראות את זה שעה אחרי שזה משודר בסטייטס אם משדרים את זה בסטייטס רק ביום חמישי? רק צילמו את התוכנית ביום שני, עוד לא העלו אותה לשידור בחו"ל.
    מה ההסבר שלך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זה משודר בימים שונים בכל מדינה . זה ההסבר שלי..
    ולא אין לי שום קראק לתוכנה או משהו בסגנון, אני פשוט מוריד סטרים מטופ סייט (לא יודע כמה זה חוקי או מותר לדבר על זה באתר פה אז אני פשוט אמנע מזה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    זה משודר בימים שונים בכל מדינה . זה ההסבר שלי..
    ולא אין לי שום קראק לתוכנה או משהו בסגנון, אני פשוט מוריד סטרים מטופ סייט (לא יודע כמה זה חוקי או מותר לדבר על זה באתר פה אז אני פשוט אמנע מזה)
    אוקי, עכשיו אני מבין, למרות שאם רק בארה"ב היה את הספיישל כלבים הזה אז למה החליטו לעשות מזה ספיישל? מה כל כך מיוחד בזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    אמנם קצת באיחור אבל טרימנטור הכל סטורי לין שהמתאבקים צריכים לפי הסטורי לין להיות ביחד אז הם משתפים פעולה. שצריך ליצור יריביות אז אחד חייב לקחת את תפקיד הרע כדי שיהיה אמין והקהל יגיב לאירועים. זה לא שהמתאבקים באמת מנייאקים או בוגדים זה הכל משחק כמו סרט או סידרה
    שתף ב-Google+

הרשמה