תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    טוב, החלטתי לפתוח קרב בין שחקנים במוד "אזור51" (area51) בשרת הביתי שלי (המחשב שלי כל כך הולך למות....)!

לאדמינים: אני לא רוצה להיות האדמין היחיד בשרת, אז אני צריך שמישיהו יעזור לי... ואפילו שאני לא היה אדמין בכלל אלה סתם שחקן רגיל...

קצת הסבר על המוד: איך שאתם נכנסים לשרת, יש לכם אפשרות לבחור בין המתקיפים, למגנים חשוב: רק כדי שלא תהיה אי-הבנות, הירוקים הם המגנים והם תוקפים את האדומים (המתקיפים) והאדומים מתקיפים רק את הירוקים, ומנסים לפלוש אל לב כוח המגנים (במיני-מפה, זה סמל אדום גדול כזה)!
    לאחר שבחרתם דמות, עליכם לעשות את מה שהדמות צריכה לעשות (ראו "חשוב"). כל פעם שיש שינוי בתוצאה האדמין (אני או כל אחד אחר) יגיד את התוצאה. מהלך התוצאה: כל פעם שאחד האדומים יכנס ללב הכוח של המגנים, זה שווה נקרודה אחת למתקיפים. כל 5 דקות מהפעם הקודמת שהתוצאה השתנתה בלי שהיא תישתנה שוב, זה 2 נקודות למגנים. כל פעם שמוצאים ציטר, לא רק עושים לו באן, אלה גם לקבוצה שלו יורדים 4-5 נקודות (תלוי בכמה ציטרים כבר זוהו בקבוצה זו).
    הקרב מסתיים כשאחת הקבוצות מגיע ל 20 נקודות. לאחר הקרב, הסיסמא מהשרת יורדת ויש מוד טיול חופשי (monster).
    איך נרשמים?
    כתבים בתגובה ככה:
    שם:
    כינוי\ניק:

ואני אשלח לכם הודעה פרטית בה כתוב:
    האי פי של השרת
    לאיזו קבוצה אתם שייכים (לא לבחור בקבוצה אחרת מזו שאמרתי! אני אקבה את זה לפי כמות השחקנים כדי שהיה הוגן!)
    הערות מיוחדות
    הסיסמא של השרת

אני אני מבקש ש:
    על תגלו את הסיסמא או\ו את האיפי של השרת גם לא למי שיודע אותם!@

הקרב היה ביום רביעי ה14.02.07 בשעה 18:00 לא לאחר בבקשה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    שם: יפתח
    כינוי: RzR.Yiftach
    ואגב איך החתימה לא אמרתה [=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    אה... ועוד משיהו:
    במוד הזה כסף לא שווה כלום כי לא תוכלו לעשות איתו כלום.

שתף ב-Google+

הרשמה