תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני רואה פה שוב ושוב אנשים שמחפשים חנויות ששולחות לארץ משחקים ל-360 או כל קונסולה אחרת ואני פשוט לא מצליח להבין למה אנשים לא קונים בeBay.
    יצאתי למסע קניות קל שם לפני שבוע ועכשיו המשחקים מגיעים אלי אחד אחרי השני.
    נינג'ה גאיידן ב-13$ כולל משלוח לארץ, NBA2K7 ב-35$ כולל משלוח לארץ, היילו 1+2 + פייבל + פייבל לוסט צ'פטרס כולל משלוח לארץ ב-50$, ריינבו6 ווגאס ב-40$ כולל משלוח לארץ, DEAD RISING ב-40$ כולל משלוח לארץ...
    בקיצור, למה בכלל לקנות בחנות רגילה שאחרי משלוח לישראל המשחק יעלה לך בסביבות ה-70$?
    אני יודע שאנשים מפחדים מקניות בeBay אבל הפחד אינו מוצדק, כל מה שצריך לעשות זה למצא מוכר אמין ולקוות למחיר טוב.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    הבעיה באיביי היא שדווקא בגלל שכל-כך משתלם לקנות שם, אתה מוציא יותר כסף, בגלל שאתה מתחיל לקנות כל מיני משחקים שאחרת לא היית קונה.

כמובן שאם יש לך מספיק משמעת עצמית כדי לקנות רק את המשחקים שבאמת מעניינים אותך, אז סבבה.
    ---------
    דניאל מאיר

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני רואה פה שוב ושוב אנשים שמחפשים חנויות ששולחות לארץ משחקים ל-360 או כל קונסולה אחרת ואני פשוט לא מצליח להבין למה אנשים לא קונים בeBay.

יצאתי למסע קניות קל שם לפני שבוע ועכשיו המשחקים מגיעים אלי אחד אחרי השני.
    נינג'ה גאיידן ב-13$ כולל משלוח לארץ, NBA2K7 ב-35$ כולל משלוח לארץ, היילו 1+2 + פייבל + פייבל לוסט צ'פטרס כולל משלוח לארץ ב-50$, ריינבו6 ווגאס ב-40$ כולל משלוח לארץ, DEAD RISING ב-40$ כולל משלוח לארץ...
    בקיצור, למה בכלל לקנות בחנות רגילה שאחרי משלוח לישראל המשחק יעלה לך בסביבות ה-70$?
    אני יודע שאנשים מפחדים מקניות בeBay אבל הפחד אינו מוצדק, כל מה שצריך לעשות זה למצא מוכר אמין ולקוות למחיר טוב.
    אני לא צריך ליקנות בebay
    אני מוריד דרך המחשב באיטרנט משחקים תוך פחות מי 24 שעות אני מוריד משחק 360 מלא של 7 גיגה.
    מה שווה לי ליקנות שאני יכול להוריד :smiling:

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי No Kidding
    הבעיה באיביי היא שדווקא בגלל שכל-כך משתלם לקנות שם, אתה מוציא יותר כסף, בגלל שאתה מתחיל לקנות כל מיני משחקים שאחרת לא היית קונה.
    נכתב במקור על ידי No Kidding

כמובן שאם יש לך מספיק משמעת עצמית כדי לקנות רק את המשחקים שבאמת מעניינים אותך, אז סבבה.
    זאת כבר בעיה אחרת. בדיוק ככה קניתי את FABLE

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    משתלם לקנות באיביי משחקים אירופאיים?:confused1:

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי FGH
    אני לא צריך ליקנות בebay
    אני מוריד דרך המחשב באיטרנט משחקים תוך פחות מי 24 שעות אני מוריד משחק 360 מלא של 7 גיגה.
    מה שווה לי ליקנות שאני יכול להוריד :smiling:
    המם. אולי בגלל שיש עדיין אנשים עם מספיק מוסר כדי להבין שלגנוב זה לא דבר חיובי, ומשתדלים להמנע מכך.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי pok madui
    משתלם לקנות באיביי משחקים אירופאיים?:confused1:
    ברור, לך לwww.ebay.co.uk

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי DrKeo

ברור, לך לwww.ebay.co.uk
    מאמריקה נראה לי יותר משתלם כי משלוח מאנגליה עולה איזה 10 שטרלינג

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    המם. אולי בגלל שיש עדיין אנשים עם מספיק מוסר כדי להבין שלגנוב זה לא דבר חיובי, ומשתדלים להמנע מכך.
    טוב שיהיה אני מוריד והם קונים :smiling:

ולמה אתה מיתכוון שעם אני מוריד באיטרנט זה ניקרא ליגנוב אבל זה לא ניקרא ליגנוב. אני רק מוריד בישביל זה יצרו את האיטרנט לא?

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי FGH

ולמה אתה מיתכוון שעם אני מוריד באיטרנט זה ניקרא ליגנוב אבל זה לא ניקרא ליגנוב. אני רק מוריד בישביל זה יצרו את האיטרנט לא?
    זה בדיוק אותו דבר כמו לגנוב. אתה מוריד את המשחק ולא משלם עליו גרוש. זה כמו ללכת לחנות לקחת משחק, ולהצליח לגנוב אותו בלי שהמוכר יראה. ולא, בשביל זה לא המציאו את האינטרנט.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי FGH
    נכתב במקור על ידי FGH
    ברור שזה לגנוב. אף פעם לא שמעת על קניין רוחני?

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אבל אני עדיין לא מבין איך בזבזת 177$ בשבוע אחד?!
    ו35 על NBA 2K7?!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי pok madui
    אבל אני עדיין לא מבין איך בזבזת 177$ בשבוע אחד?

למה בזבזתי? קבלתי 8 משחקים בעדם.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי DrKeo

למה בזבזתי? קבלתי 8 משחקים בעדם.
    לא קשור לתמורה... 170 דולר בשבוע?! הלוואי עליי...:sad1:

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אף אחד לא אמר שהרווחתי אותם בשבוע
    אבל מה לעשות, כשתהיה מבוגר יותר גם תרוויח מספיק בשביל לקנות משחקים בצורה אימפולסיבית.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אף אחד לא אמר שהרווחתי אותם בשבוע
    אבל מה לעשות, כשתהיה מבוגר יותר גם תרוויח מספיק בשביל לקנות משחקים בצורה אימפולסיבית.
    כן אני יודע... החיים מאכזבים...:sad3:

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]
    ברור שזה לגנוב. אף פעם לא שמעת על קניין רוחני?
    זה עדיין לא נקרא לגנוב. זה נקרא להעתיק. ומכאן השם copyright (שבאופן מפתיע, משמעותו שאין לך את הזכות להעתיק)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    זה עדיין לא נקרא לגנוב. זה נקרא להעתיק. ומכאן השם copyright (שבאופן מפתיע, משמעותו שאין לך את הזכות להעתיק)
    להעתיק בצורה לא חוקית משמעו גניבה. זה סתם עניין של סמנטיקה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני נכנס פה קצת לקטנוניות אני חושב, אבל כמו שאני רואה את זה, העתקה וגניבה הם שני דברים שונים. אני חלילה לא בא ואומר תעתיקו, אבל יש כאן הבדל מהותי.
    גניבה היא משחק סכום אפס - כלומר אם מישהו אחד מרוויח, מישהו אחר מפסיד. אתה לא יכול לגנוב בלי שלמישהו אחר יהיה פחות ממשהו מסוים. העתקה היא קצת יותר בעייתית, כי היא לא משחק סכום אפס: אם אתה מעתיק, זה לא אומר בהכרח שלמישהו אחר יהיה פחות.
    זו בעיה משפטית/פילוסופית/אתית די רצינית, כי זה סותר את כל המודלים הכלכליים, לפיהם מתפתחת כלכלה רק בגלל בעית המחסור. למעשה בעידן השיתוף באינטרנט אפילו מתרחשת פה כלכלה הפוכה: ככל שיותר אנשים מעתיקים, המחסור קטן.
    הבעיה מתחילה בנקודת ההתנגשות שבה האנשים שהשקיעו את הזמן שלהם ביצירת מוצר שניתן להעתיק (למשל משחק) צריכים להתפרנס מזה ולהשיג מוצרים אחרים שלא ניתן להעתיק (למשל אוכל).
    שאלת מיליון הדולר היא כמובן מתי מותר להעתיק וכמה. ונכון להיום אין מה לעשות, זכויות היוצרים למדיה דיגיטלית הם דרקוניים בנטייה שלהם להגן על היוצר (בתאוריה, בפועל הם מגנים על בעל הממון שרכש את הזכויות לקניין הרוחני). במסגרת האכיפה הזו, ישנו ניסיון מכוון לבצע חוסר לגיטמציה להעתקה ולהשוות אותה לגניבה. אבל אלו שני דברים שונים לחלוטין.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    זאת בדיוק הבעיה.
    איך אתה מתיחס למשהו שהשקיעו בו 20 מליון דולר ואז משהו בא ומעתיק אותו בלי פיצוי ליוצר?
    בצורה מסויימת זה כן הפסד ישיר ליוצר מאחר ומשהו שצרב משחק שלו לעולם לא יקנה אותו (למרות שאפשר להגיד שגם אדם שצרב משחק הוא כנראה לא בדיוק קונה משחקים גדול).

הרשמה