תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    דרום
    היום אני קונה תמשחק ועובר לגלובל סוף סוף
    אשמח לקבל טיפים חדשים ויש לי שאלה

אני רוצה שרת טוב ופורח שאני יהנה מהמשחק לא מענין אותי מי שם ואיך תודה רבה לך

אני חושב לפתוח BE הוא רוג' הוא וורלוק אני פשוט לא בטוח עדין אשמח לתגובות תודה

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    בשביל לפתוח BE
    אתה צריך לא רק את ה
    WOW
    הרגיל, אלה גם את חבילת ההרחבה
    WOWBC
    (גם את הסידיקי של ההרחבה)

השרת שהקהילה פה משחקת הוא JAENEDAR
    ווארלוק ורוג הם שונים מאוד
    לך על מה שיותר נראה לך שמייצג אותך
    מחקרים גילו שכאב ראש לא מונע מהמוח לתת הוראה לרגליים להיפתח.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    א' כל, ברוך הבא לקהילת Vgames.co.il!
    ברוך הבא למשחק ולקהילת World Of Warcraft של הפורום, עשית נכון שפנית אלינו לייעוץ! [=

הרשה לברך אותך על ההחלטה הנכונה להיות חבר בקהילת הHorde, ואני מוכרח להודות שגם אני מחבב BE מאוד, זה אחלה Race! אבל אתה זקוק לחבילת ההרחבה בשביל לשחק בו. אז ביציאה מנקודת ההנחה שאתה קונה גם את ההרחבה, אני ממשיך בפוסט שלי.

אז קודם כל, הRealm של הקהילה הוא בשרתים האירופאים, ושמו בישראל (ובחו"ל) הוא Jaedenar.
    ברגע שתפתח דמות אתה מוזמן לנסות ליצור קשר עם תומר (Sunny בפורומים, ו-Dindel במשחק) ולהצטרף לגילדה הישראלית הרשמית! (בחסות Vgames.co.il הסקסיים ביותר).

בעניין הקלאסים, מפני שצמצמת כבר את הבחירה שלך לשני קלאסים, אני לא ממש יכול לעזור לך מהסיבה הפשוטה שכל אחד מהם הוא Playstyle שונה (Spellcaster, Healer, Damage Dealer וכו'), לכן עליך רק לבחור את סגנון המשחק האהוב עליך מבין השניים (אני אישית אוהב את הRogue יותר, אבל יש מצב שאתה תהנה יותר עם הוורלוק)...אז כמו שכבר אמרו, לך על מה שמייצג אותך. [=

ושוב, ברוך הבא,
    Alpha
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    דרום
    גם תהרחבה אני קונה

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    אני ממליץ לך להתחיל עם רוג', מכיוון שזוהי קלאס יחסית פשוטה, שעושה הרבה נזק. זה ייתן לך דחיפה להמשיך במשחק, ויותר הנאה בהתחלה. כמובן שאםבשלב כלשהו תחליט שזה לא מצא חן בעינך, אתה תמיד לכול להתחיל מחדש.
    אני רק אתן לך מיידע כללי על הרוג ועל הלוק- הרוג הוא לוחם, שמשתמש בשני נשקים חד ידניים, הרבה מאוד נזק.
    הלוק הוא קוסם אפל, המשתמש בחיה שלו שמועילה מאוד.
    כמובן את כל זה אני מסביר על רגל אחת, ויש עוד הרבה מה להרחיב בנושא.

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Shorty
    אני ממליץ לך להתחיל עם רוג', מכיוון שזוהי קלאס יחסית פשוטה, שעושה הרבה נזק. זה ייתן לך דחיפה להמשיך במשחק, ויותר הנאה בהתחלה. כמובן שאםבשלב כלשהו תחליט שזה לא מצא חן בעינך, אתה תמיד לכול להתחיל מחדש.
    אני רק אתן לך מיידע כללי על הרוג ועל הלוק- הרוג הוא לוחם, שמשתמש בשני נשקים חד ידניים, הרבה מאוד נזק.
    הלוק הוא קוסם אפל, המשתמש בחיה שלו שמועילה מאוד.
    כמובן את כל זה אני מסביר על רגל אחת, ויש עוד הרבה מה להרחיב בנושא.
    רוג זה קלאס פשוט? אחי אתה חיי בסרט...
    ומה זה ההסבר הזה כאילו שאתה שחקן שמשחק בשרת פרטי?
    לוחם? קוסם אפל? וואט דא פאק?
    הרבה מאוד נזק? ומה עם לוק? סתם הוא האימבא של המשחק?

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    שני הקלאסים שציינת לא פשוטים וחד משמעיים וכפי שנאמר פה שניהם דורשים שליטה במיומנויות שונות וכדי שקבוצה תהייה מרוצה ממך צריך להיות טוב בכל אחד מהם.
    מכיוון שללוק יש pet ושחקנים לא מנוסים גורמים להרבה בעיות עם ה pet שלהם וכמו כן מכיוון שרוג הוא קלאס יותר צפוי (במקרה הגרוע עושה נזק ואם אתה טוב עושה הרבה יותר מסתם נזק) אני ממליץ להתחיל ברוג.
    שניהם שורדים טוב בערך באותה המידה במצבים קריטיים בסולו אז זה לא שיקול.
    באופן כללי לכל מי שקורא את זה: עדיף להתחיל בדמות שהיא לא בת-כלאיים (כמו דרואיד) למרות שזה נשמע מגניב, זה די קשה (התחלתי עם שאמן ולקח לי זמן לאזן את הסגנון שלי). עדיף להתחיל בדמות שיודעים מה לצפות ממנה בערך (לוחם, קוסם, כהן ואולי גם רוג).
    בכל מקרה, ברוך הבא להורד ובהצלחה!

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    למה? אני גם התחלתי עם שאמאן והיה נורא כיף אחלה קלאס להתחיל איתו אפשר גם לרפא וגם לעשות אחלה נזק ולהלחם בקו האש עם הלוחם איפה שכל האקשן וזה קלאס ממש לא משעמם כמו lets say.. דרואיד (טפו)

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    נכתב במקור על ידי BETZEFER
    רוג זה קלאס פשוט? אחי אתה חיי בסרט...
    ומה זה ההסבר הזה כאילו שאתה שחקן שמשחק בשרת פרטי?
    לוחם? קוסם אפל? וואט דא פאק?
    הרבה מאוד נזק? ומה עם לוק? סתם הוא האימבא של המשחק?
    סליחה, אבל כנראה שלא הבנת את כוונתי.
    הוא ביקש השוואה בין רוג' לווארלוק (מה לעשות שתרגום של ווארלוק בעיברית זה מכשף = קוסם אפל. עם זה אני באמת לא יכול לעשות דבר..)
    אני לא אמרתי שרוג' זה קלאס קל, אני אמרתי שייחסית זה קלאס קל.
    אני המלצתי על רוג' מסיבה אחרת- הנזק של רוג' הרבה יותר מהיר משל ווארלוק, ולכן בתור שחקן ראשוני אני הייתי ממליץ על הרוג', כיוון שזה יהיה מהנה הרבה יותר. אם אתה רוצה הסבר מפורט יותר- זה נכון שהווארלוק זה האימבה של המשחק עכשיו וכו' אבל אתה לא יכול לשנות את העובדה שרוג' עושה הרבה יותר נזק ויהיה לו הרבה יותר כיף עם זה, אני אומר את זה כי זה בדיוק מה שקרה לשני חברי- שניהם התחילו לשחק גם כן עם השקת הTBC, אחד לקח ווארלוק ואחד לקח רוג', בסוף גם הווארלוק החליף לרוג'. אל תשאל אותי למה. הם פשוט אמרו שרוג' הרבה יותר כיף.
    אני ממש מצטער שזוהי הפעם השניה שאני כותב בפורום זה, ואין לי מוניטין כשחקן WOW, אבל אני לא משחק בשרתים פרטיים, זה בטוח. אני משחק WOW כבר שנתיים וקצת.

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    בתור ה- Warlock הכי כבד כאן (עוד שיוכח אחרת), אני יכול לומר שזה אולי הקלאס הכי קשה למשחק ברמה גבוהה בגלל שיש לו הכי הרבה אפשרויות מכל קלאס אחר. אני אישית אוהב את זה שיש לי 75 קיצורים שונים על המסך, ל-20 מהם יש לי קיצור מקשים כי אני צריך אותם בשליפה בכל רגע נתון, זה הרבה יותר מגוון וכיף מקלאס שיש לו בדיוק 3 דרכי פעולה.

חוץ מזה, Warlock לא מפחד מאף אחד, אלא אם כן הוא shadow priest. את כל שאר הקלאסים אני מנצח באחד על אחד, לא משנה מה הם לובשים וכמה הם טובים.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    נכתב במקור על ידי omagad
    למה? אני גם התחלתי עם שאמאן והיה נורא כיף אחלה קלאס להתחיל איתו אפשר גם לרפא וגם לעשות אחלה נזק ולהלחם בקו האש עם הלוחם איפה שכל האקשן וזה קלאס ממש לא משעמם כמו lets say.. דרואיד (טפו)
    כשהתחלתי עם שאמן חשבתי שאלמנטל זה ממש טוב עד שהבנתי שנגמרת לי המאנה כל הזמן ושאנהנסמנט זה הדבר האמיתי ואז באמת התחלתי לשלוט.
    אם הייתי רואה שחקנים אחרים משחקים שאמנים לפני זה הייתי יודע מה כל אחד מהבילדים אומר קצת יותר טוב. זה לא שהצטערתי לשחק שאמן, זה קלאס ממש מעולה, אבל עדיף להכיר את המשחק קודם לדעתי בקלאסים מורכבים.
    כמו שאמר פה הוורלוק גם לי היו המון מקשי פעולה על המסך בסוף והמשחק הפך למורכב.
    בקשר לדרואיד, אני לא מסכים. זה הקלאס שיכול להביס הכי הרבה יצורים שמתנפלים עליו בהפתעה מכל קלאס אחר (עד 5 בדרגה שלו ויש לי חבר שהיה עושה את זה די בקלות) אבל צריך לדעת להשתמש בכל היכולות שלו כדי לעשות את זה.

הצטרף בתאריך
    30.11.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Shorty
    סליחה, אבל כנראה שלא הבנת את כוונתי.
    הוא ביקש השוואה בין רוג' לווארלוק (מה לעשות שתרגום של ווארלוק בעיברית זה מכשף = קוסם אפל. עם זה אני באמת לא יכול לעשות דבר..)
    אני לא אמרתי שרוג' זה קלאס קל, אני אמרתי שייחסית זה קלאס קל.
    אני המלצתי על רוג' מסיבה אחרת- הנזק של רוג' הרבה יותר מהיר משל ווארלוק, ולכן בתור שחקן ראשוני אני הייתי ממליץ על הרוג', כיוון שזה יהיה מהנה הרבה יותר. אם אתה רוצה הסבר מפורט יותר- זה נכון שהווארלוק זה האימבה של המשחק עכשיו וכו' אבל אתה לא יכול לשנות את העובדה שרוג' עושה הרבה יותר נזק ויהיה לו הרבה יותר כיף עם זה, אני אומר את זה כי זה בדיוק מה שקרה לשני חברי- שניהם התחילו לשחק גם כן עם השקת הTBC, אחד לקח ווארלוק ואחד לקח רוג', בסוף גם הווארלוק החליף לרוג'. אל תשאל אותי למה. הם פשוט אמרו שרוג' הרבה יותר כיף.
    אני ממש מצטער שזוהי הפעם השניה שאני כותב בפורום זה, ואין לי מוניטין כשחקן WOW, אבל אני לא משחק בשרתים פרטיים, זה בטוח. אני משחק WOW כבר שנתיים וקצת.
    רוג היא לא הדמות שהכי מומלצת לשחקן מתחיל.
    אין גם שום דבר כיפי בדמות הזאת עד לרמה 60 (עכשיו כבר 70) עד שמתחיל ה ENDGAME ואני מדבר מניסיון היה לי רוג לפני ההרחבה ברמה 60, ובאמת להגיע לרמה 60 עם רוג זהו סבל ענק בכך שאנשים לא צריכים אותך בריידים ובגילדות וכו'... אבל אני הלכתי עד הסוף למה כי אני תמיד שיחקתי עם הקלאס של רוג בכול משחק שהו ואני יודע מה אפשר להוציא מהדמות.
    ד"א אני לא יודע מה יכול להיות יותר מהיר מלהרוג מישהו ב2 וחצי שניות כאשר אתה ווארלוק.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    נכתב במקור על ידי choopy
    בתור ה- Warlock הכי כבד כאן (עוד שיוכח אחרת), אני יכול לומר שזה אולי הקלאס הכי קשה למשחק ברמה גבוהה בגלל שיש לו הכי הרבה אפשרויות מכל קלאס אחר. אני אישית אוהב את זה שיש לי 75 קיצורים שונים על המסך, ל-20 מהם יש לי קיצור מקשים כי אני צריך אותם בשליפה בכל רגע נתון, זה הרבה יותר מגוון וכיף מקלאס שיש לו בדיוק 3 דרכי פעולה.

חוץ מזה, Warlock לא מפחד מאף אחד, אלא אם כן הוא shadow priest. את כל שאר הקלאסים אני מנצח באחד על אחד, לא משנה מה הם לובשים וכמה הם טובים.
    יש לי Undead Warlock רמה 60 באיזה שרת זה נחשב?
    וכן זה היה מסובך לשחק איתו, בגלל זה עכשיו אני משחק לוחם בשרת של הקהילה (קצת לנוח).
    אבל ביננו אין עליו, זה היה כל כך כיף כל הקווסטים להשיג את החיות (בעיקר את הסוסים).

הרשמה