תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    דוס ודומינו-הצוות החדש שהגיע לסמאקדאון וניצח פעמיים את אלופי הזוגות ברצף בקרבות בהם התואר לא היה מונח על הקו, התלוננו על כך שהם לא כלולים בקרב הסולם בפייפרויו נו וואי אאוט ושהם לא מקבלים את הטייטל שוט על אליפות הזוגות שמגיע להם עקב הצלחתם.
    הם לא פנו עם תלונתם לטדי לונג כדי שישים אותם בקרב-הם פנו ישר לבניין המטה הכללי של ה-WWE בסטמפורד קונטיקט ושם החליטו שדוס ודומינו נדפקו ועקב שלא קיבלו את הטייטל שוט המגיע להם-קרב הסולם בנוי וואי אאוט יבוטל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    מה דעתכם בעניין?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מה אתם חושבים?
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Terminator
    דוס ודומינו-הצוות החדש שהגיע לסמאקדאון וניצח פעמיים את אלופי הזוגות ברצף בקרבות בהם התואר לא היה מונח על הקו, התלוננו על כך שהם לא כלולים בקרב הסולם בפייפרויו נו וואי אאוט ושהם לא מקבלים את הטייטל שוט על אליפות הזוגות שמגיע להם עקב הצלחתם.
    הם לא פנו עם תלונתם לטדי לונג כדי שישים אותם בקרב-הם פנו ישר לבניין המטה הכללי של ה-WWE בסטמפורד קונטיקט ושם החליטו שדוס ודומינו נדפקו ועקב שלא קיבלו את הטייטל שוט המגיע להם-קרב הסולם בנוי וואי אאוט יבוטל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    מה דעתכם בעניין?
    מה הקרב סולם היתבתל?
    למה הם ביתלו אותו זה היה אמור ליהיות אחד הקרבות המוצלחים לדעתי בנו וואי אאוט?

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    עכשיו יהיה אירוע קטן ומשעמם..כרגיל..קרב הסולם היה אמור להיות קרב מעולה..I HATE WWE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    עכשיו יהיה אירוע קטן ומשעמם..כרגיל..קרב הסולם היה אמור להיות קרב מעולה..I HATE WWE
    אז אל תראה WWE. חוץ מזה אני בטוח שבתוכנייה יהיה משהו מיוחד כי הקטע הוא בסטוריליין ולא סתם יאבדו רייטינג אז בטוח יתנו קרב אחר שיפצה על זה. אם לא בנו וואי אאוט אז לפחות ברסלמניה או משהו. הבעיה העיקרית של ה-WWE הוא שעד שמגיעים למשהו הטוב שכולם מצפים לו, אז יוצאת הנשמה עד שמגיעים אליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    אז אל תראה WWE. חוץ מזה אני בטוח שבתוכנייה יהיה משהו מיוחד כי הקטע הוא בסטוריליין ולא סתם יאבדו רייטינג אז בטוח יתנו קרב אחר שיפצה על זה. אם לא בנו וואי אאוט אז לפחות ברסלמניה או משהו. הבעיה העיקרית של ה-WWE הוא שעד שמגיעים למשהו הטוב שכולם מצפים לו, אז יוצאת הנשמה עד שמגיעים אליו.
    עד שיש קרב טוב,הם מבטלים אותו,ועושים קרב מסכן..שונא שהם עושים את זה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עד שיש קרב טוב,הם מבטלים אותו,ועושים קרב מסכן..שונא שהם עושים את זה..
    אני בטוח שהם יפצו על זה. הבעיה היא שהם מוציאים את המיץ מהאנשים עד שהם עושים את זה.
    חוץ מזה, עוד כמה פעמים ראית שהם עשו דבר כזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    אני בטוח שהם יפצו על זה. הבעיה היא שהם מוציאים את המיץ מהאנשים עד שהם עושים את זה.
    חוץ מזה, עוד כמה פעמים ראית שהם עשו דבר כזה?
    הדרך היחידה שבה הם יפצו על זה,הם יכניסו את הצמדים האלה בHIAC,וייתנו להם לקרוע זה את זה..שום דבר אחר חוץ מזה לא מתקבל..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הדרך היחידה שבה הם יפצו על זה,הם יכניסו את הצמדים האלה בHIAC,וייתנו להם לקרוע זה את זה..שום דבר אחר חוץ מזה לא מתקבל..
    ואם יחזירו את קרב הסולם עצמו לתוכנייה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    ואם יחזירו את קרב הסולם עצמו לתוכנייה?
    גם לא מתקבל..זה לא כזה הגיוני שהם מבטלים קרב,ואז מחזירים אותו עוד הפעם,נכון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    גם לא מתקבל..זה לא כזה הגיוני שהם מבטלים קרב,ואז מחזירים אותו עוד הפעם,נכון?
    אני הייתי רוצה לראות את הצמדים האלה אבל בקרב אחר כי אני לא אוהב לראות ריפליי.
    אבל זה עדיין לא כזה נורא.
    שתף ב-Google+

הרשמה