תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    11.02.2007
    עיר
    כרמיאל
    באתר הישראלי הודעתם שהBLACK TAMPLE או משהו כזה יפתח בקרוב, ושאילידאן YOUARENOTPREPERD צייד השדים יהיה שם בוס... אבל לפי מה שאני זוכר הוא מת בוורקרפט 3.. מישהו יודע מה הקטע?

יחי האליינס

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אני לא זוכר בדיוק מה קרה שם, אבל אם אני לא טועה, ב- The Frozen Throne, ה- Naga מצילים אותו והוא הופך למנהיג שלהם.

עכשיו סיקרנת אותי.. אני הולך לבדוק את העניין לעומק..

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    הוא לא מת הוא ברח לאוטלנד כי הוא הפך לחצי שד ואלפים ניסו להרוג אותו בהשמל בפרוזן טרון
    הוא מקבל משימה מק'לגדיון לברוג את הליצ' קינג ואם הוא קיים אותה הוא יקבל כוח או משהו הוא נלחם נגד ארטס אבל מפסיד לו ובורח לאוטלנד כדי להתחמק מהזעם של ק'לגדיון וזה בעזרת בלוד אלפים ונאגס

הצטרף בתאריך
    11.02.2007
    עיר
    כרמיאל
    נכתב במקור על ידי ckad
    הוא לא מת הוא ברח לאוטלנד כי הוא הפך לחצי שד ואלפים ניסו להרוג אותו בהשמל בפרוזן טרון
    הוא מקבל משימה מק'לגדיון לברוג את הליצ' קינג ואם הוא קיים אותה הוא יקבל כוח או משהו הוא נלחם נגד ארטס אבל מפסיד לו ובורח לאוטלנד כדי להתחמק מהזעם של ק'לגדיון וזה בעזרת בלוד אלפים ונאגס
    אהה טוב.. אני פשוט זכרתי שארט'ס הרג אותו

הצטרף בתאריך
    09.11.2006
    הוא לא הרג אותו j\c ><
    ולא, לא הורגים את אילידן ב BT, בליז אמרו שרק הורסים לו את התוכניות או משהו כזה...
    =======================================
    It ain't a disaster to lose in a battle. It is a disaster to lose without one.

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    You cannot kill Illidan, period.

u can however defeat him or ruin his plans, in TFT he doesn't die, just because he gets hit from a sword doesnt mean he's dead, its just a slash.
    he did move to outland with the nagas and kael and his following blood elves (distinguished from the other blood elves that joined the horde)

הצטרף בתאריך
    11.02.2007
    עיר
    כרמיאל
    אהה אוקי... פשוט בסוף TFT הוא סילש לו את הצורה (http://img154.imageshack.us/img154/3925/dddww4.png)

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    Dont know about you, if he appears in the INTRO MOVIE just fine, then he's probably FINE!

הרשמה