תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    התבקשתי לפתוח סקר ולשאול אתכם האם אתם רוצים שיהיו SW בשרתים, ואם כן באילו שרתים.
    תרגישו חופשיים להגיב.

הוספה ע"י Tepik :

אנא הביעו את רצונכם בקשר להגדרות השרתים, התייחסו להימצאות: נשקי-על, אש ידידותית והגבלות חבילות רפואה (ההגדרות המקוריות הן הגבלה של עשר).

אני הייתי רוצה לראות שני שרתים בלי נשקי-על ובלי אש ידידותית והגבלת חבילות רפואה לארבע, או אפילו שלוש.
    חשוב ביותר שכל אחד יגיד את דעתו המדויקת בעניין, כדי שלא ייוצר מצב שבו יהיו שחקנים שפתאום יתלוננו על ההגדרות.

כל אלו שהגיבו כבר מוזמנים לערוך את תגובתם ולהוסיף התייחסות לשאר הנושאים.
    McShpoochen לפנים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא :mad:
    וזהו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    אין בעיה שהם יישארו בשרתים שהם לא Control. יותר כייף איתם מאשר עם עשרה איש עם Penetrator.
    Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
    שתף ב-Google+

אני חושב ש-SW הם תוסף מיוחד למשחק, ולא צריכים לוותר עליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    SW יכולים לעצבן מאוד. אבל לפעמים זה בסדר.
    לדעתי אפשר להשאיר אותם, אבל האדמין התורן צריך לפקח על השימוש בהם. זה אומר שאסור להשתמש ב-SW יותר מפעם אחת בסיבוב, אסור לקמפר עם SW וכו'. מי שעושה כאלה דברים מקבל אזהרה ואם הוא הורג מישהו עם SW אחרי האזהרה הוא מקבל בעיטה.
    אחד הדברים המעצבנים שקורים גם עם איסור ה-Abuse הוא כששחקנים שונים לוקחים SW (לא מתוך Abuse) ואיכשהו כל Spawn יוצא ליד אחד אחר. כל עוד זה לא קורה, אין לי שום בעיה עם SW.
    כמובן שבכל מקרה של Abuse שעושים ל-SW אפשר לפנות לאחד האדמינים. אנחנו נמצאים רוב היום בסביבה הקרובה למחשב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    אני חושב שלא כדאי הסופר וויפונס הורסים את החוויה למשל אתה רואה מישהו אם בזוקה של טילים,ואז הוא יורה בך ואופ אתה ממש מתרגז.XD
    פיר קומבאט ירדנוש אוכלת יריות מסמרים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    לא סופר וופונס ומקסימום של 3 מד
    או 2.

ככה זה בשרתים הטובים >:ם
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    מה הלאה, לאסור g2a2 או peneHV10 ?
    יש SW כדי לגוון ולעשות כיף. אתם מתעצבנים כשהורגים אותכם איתם? sux2bu זאת לא סיבה לעשות את המשחק חדגוני כזה.
    דוגמא קלאסית לנשק חזק ומעצבן זה הAWP בcounter strike.
    מדויק לחלוטין בלי תנועה, הורג בירייה. SW או לא SW? (זה כמו הtype-7).
    הורידו אותו בסקריפט או משהו? לא, (חוץ משרתים נובים כמובן) למדו איך להתמודד איתו. הרי בתנאים שהMOD3 טוב גם רימון רגיל יהיה טוב (קבוצות של אנשים), פשוט זה קל יותר איתו, וזה כיף אם אתה נושא אותו אבל מה לעשות, nobody lives forever.
    אתם יודעים מה? לפי קו המחשבה הזה צריך להוריד גם את הM77. הרי זה נורא מעצבן ואם מישהו עושה לזה abuse אז אין מה לעשות נכון?

בקשר לשאר ההגדרות:
    -מדקיט הגבלה 4 (כיף לדמיין את הפרצוף של מישהו שגומר עלי מחסנית ואני לא מת XD).
    -אש ידידותית לא. יש גבול לריאליזם על חשבון כיף (וחוק) וסדר.
    Which is better, eternal happiness or a ham sandwich? It would appear that eternal happiness is better, but this is really not so! After all, nothing is better than eternal happiness, and a ham sandwich is certainly better than nothing. Therefore a ham sandwich is better than eternal happiness.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    כל הזמן הם הולכים ורק מישתמשים בהם.
    Penetrator הוא נשק נובי, אבל בסדר, כל הנשקים הרגילים בסדר ומאוזנים שווה בישבילי.
    הוא הSW הוא רק בישביל אלה שבדר"כ לא הורגים בדרכים אחרות או באותה כמות, עובדה שאנשים
    במיוחד כשזה מגיע למצב שהם הולכים רק וכל הזמן להם.

לא נוכל לעצור אותכם כרגע, אבל מותר לנו לתת את דעתנו על זה כמוך, וחלק אומרים שלא אז ככה, אם יותר יגידו שכן אז ישארו וישתמשו.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    אתה יודע שאובייקטיבית g2a2 יותר טוב מHV בכמעט הכל כן?
    וזה לא כאילו שכל נוב יכול לעשות abuse לSW. צריך רמה מסוימת של יכולת כדי להשתמש בכולם, פחותה אולי מזו של הנשקים הרגילים אבל עדיין לא brain-dead.
    ואלה שכן עושים abuse, טוב בשביל זה יש אדמינים, לא?
    Which is better, eternal happiness or a ham sandwich? It would appear that eternal happiness is better, but this is really not so! After all, nothing is better than eternal happiness, and a ham sandwich is certainly better than nothing. Therefore a ham sandwich is better than eternal happiness.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jotam
    אתה יודע שאובייקטיבית g2a2 יותר טוב מHV בכמעט הכל כן?
    וזה לא כאילו שכל נוב יכול לעשות abuse לSW. צריך רמה מסוימת של יכולת כדי להשתמש בכולם, פחותה אולי מזו של הנשקים הרגילים אבל עדיין לא brain-dead.
    ואלה שכן עושים abuse, טוב בשביל זה יש אדמינים, לא?
    טוב, תראה... תמיד יש את ה- Rocket Launcher...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    נכתב במקור על ידי Gloom
    טוב, תראה... תמיד יש את ה- Rocket Launcher...
    תאמין לי שנוב יפוצץ את עצמו עם MOD3 הרבה יותר בקלות מאשר יגיע לKILLING SPREE.
    אז זה זניח יחסית. הSW המסוכן באמת זה הtype7. יש לו 10 יריות והוא הורג ביריה. זה אשכרה rampage in the palm of your hand.
    אבל עדיין להשאיר >.<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Jotam
    תאמין לי שנוב יפוצץ את עצמו עם MOD3 הרבה יותר בקלות מאשר יגיע לKILLING SPREE.
    אז זה זניח יחסית. הSW המסוכן באמת זה הtype7. יש לו 10 יריות והוא הורג ביריה. זה אשכרה rampage in the palm of your hand.
    אבל עדיין להשאיר >.<
    זה רק עם הדשוט. פגיעה בשחקן עם שריון לא תעשה הרבה נזק, לעומת ה- M50 שהוא פשוט שוטגאן בטווח ארוך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    נכתב במקור על ידי Gloom
    זה רק עם הדשוט. פגיעה בשחקן עם שריון לא תעשה הרבה נזק, לעומת ה- M50 שהוא פשוט שוטגאן בטווח ארוך.
    אבל רק עם 6 יריות, הסכנה האמיתית עם type7 זה התקמפרות. 6 יריות בקצב גבוהה ע"י M50, שוב הנזק לחווית המשחק זמני וקל לפתרון. 10 יריות עם זמן לכוון כמו שצריך ע"י type7 וזה כבר מטרד אמיתי.

אבל לא לסטות מהנושא!!!
    על כל המגיבים להתייחס לפוסט של tepik ולהגיב על הגדרות השרתים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קדימה צורן
    השרת המושלם בשבילי:

ללא Friendly Fire
    הגבלה של 3 medkits
    עם SW. ממילא רק נובים משתמשים בהם ו-SW זה לא מה שיעצור אותי מלטבוח בהם :wink2:
    "By Jove, I am not covetous for gold, Nor care I who doth feed upon my cost; It yearns me not if men my garments wear; Such outward things dwell not in my desires.
    But if it be a sin to covet honour, I am the most offending soul alive."

William Shakespeare, Henry The 5th, Act 4, Scene 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אז אם לא הבהרתי את עצמי קודם, אני לא משתמש ב-SW, אז לא ממש אכפת לי מה יעלה בגורלם. עם זאת, כשרק התחלתי לשחק הייתי מוצא מקלט בשימוש ב-SW וכך נמנע מהשפלה טוטאלית של 0 הריגות P=
    אז לטובת כל אלה שבמצב שבו הייתי, אני בעד ה-SW. לא בצורה קיצונית ונלהבת, אבל בעד.
    כמו כן, אני לא חושב שהגבלת עע"ר ל-5 ומעלה תעשה משהו, מלבד מקרים מסויימים שקורים לעיתים רחוקות. מי מספיק לסחוב על עצמו יותר מ-5 עע"ר?? גם מי שכן שורד מספיק זמן משתמש בהן ונשאר עם פחות מ-5... אז 4 נראה לי מספר סביר, אבל זה לא כ"כ משנה.
    FF - בהחלט לא. אם יש משהו יותר מעצבן משני Spawnים רצופים על AT-S, זה FF. אין יותר מעצבן מחבר שיורה עליך ואז, בעקיפין, גורם לך למות, כשאתה פוגש איזה נוב מעבר לפינה. טוב, לי זה לא קורה, כי עם שוטגאן קשה למות כשפוגשים מישהו מעבר לפינה, אבל הבנתם את העקרון. בנוסף, FF יכול לגרום לשובו של האפס ההוא שפשוט הרג את חברי הקבוצה שלו, למרות שהוא יכול לשחק יפה מאוד כשמאיימים עליו עם באן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    ffff
    medkits:6 max
    sw: עדיף שיהיו כי גם הם חלק מהמישחק ,אבל להגביל את הספאון שלהם נגיד בימקוםש םה יופיעו כל דקה אז לשנות את זה לכל 10 דקות נגיד ואם לא,אז לפחות לנסות לפקח על השימוש בהם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    עיר
    עמק הירדן
    הבחירה שלי:
    בלי FF - החסרונות שלו עולים עשרות מונים על היתרונות שלו.
    הגבלת מדקיט - 2. נמאס לרסס בלי לראות תוצאות. גם מקשה על הצ'יטות (אם אתם מאמינים בדברים כאלה).
    מהירות תנועה 1.4 - בלי יותר מדי ניצול ציני של UA, ומספיק כדי שההליכה לא תהיה מייגעת.
    SW - אפשר להקטין את התדירות שבה הם צצים מחדש? (היה נחמד אם הם היו משנים מיקום בכל פעם, כדי למנוע קימפורים).
    שרת של Coop Warfare!
    Me wants it!!!
    ".I felt guilty once but she woke up halfway through"
    Glenn Quagmire -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    ניצול ציני?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    רובה החלקיקים (XD זה נשמע עלוב בעברית) הורג ביריה, אלא אם כן למטרה יש 100 שיריון. לא משנה היכן היריה תפגע בשחקן (כמובן שבראש היא עושה יותר נזק) היא עדיין תהרוג אותו במידה ואין לו 100 שיריון.
    יכול להיות שגם 70 זה מספיק כדי לשרוד, אני לא בטוח.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הרשמה