תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    כנגד כל הסיכויים, ההשפלה ואי האמון, ובהתאם לתוכנית שתוכננה ללא פגם,
    אני, מלווה בברק (sulvano) עשיתי את הבלתי אפשרי.
    התמונות מסבירות הכל.

ואם יורשה לי להוסיף...
    חה חה חה אני שולת!!!1
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    ניתן לראות בבירור שהצעיר שהגיב מעלי סובל ממחלה: פוסטדרמטיק CS.

מחלה שכיחה בקרב בני נוער בעולם ובישראל בפרט, אלו נפשות מסכנות ששיחקו יותר מדי CS בשרתים ישראלים ובעקבות כך השתבש להם(או להן, אבל על מי אנחנו עובדים?) תהליך קבלת ההחלטות והשפעתם עליהם ועל הסביבה המיידית שלהם , למשל:

הי ,תראו יש פה חלון , אני אקפוץ ממנו כי אני משתמש בצ'יטים ושום דבר לא יקרה לי ואחרי שאני אנחת בביטחה אני אתחיל לצחוק על אנשים העוברים ברחוב , אבל ברגע שהם יראו שאני יכול לעבור דרך קיר הם ישתקו !!!

בפעול מה שקורה ,שהצעיר קופץ מהחלון בקומה החמישית , כצפוי מת או שובר את שני רגליו ואלוהים יודע מה עוד ,וכמובן , גם נוחת על האוטו החדש של השכן.

תוצאה: הצעיר נכה ולא יכול לשחק יותר CS(פה מתחיל תהליך הריפוי הארוך והקשה) והשכן מאבד את האוטו החדש שלו +המנקה של הבניין צריך לנקות את הדם מהאספלט(במטא רוסי כבד: אתם פעם ניסתם לנקות דם מהאספלט, חולגנים!!!)

אנא הימנו מCS כל עוד יש לכם קצת שכל ואתם לא רוצים לגמור כמו יואב.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    כן, כן, עשינו היסטוריה היום....

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אין תגובה.

(נב: רושמים פוסטדרמטיק ולו פסוט... נוב)

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    אין תגובה.

(נב: רושמים פוסטדרמטיק ולו פסוט... נוב)

רושמים לא ו לא "לו" ....

בכל מקרה , תוקן , תודה.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אה כן? אז הסמיילי שלך לא מתאים. אתה צריך להשתמש יותר ב

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    חדרה
    לא הוא לא התכוון לרדת עליך על הטעות אלא לתקן אותך שתלמד (מציק עוד יותר)

הצטרף בתאריך
    18.01.2007
    נכתב במקור על ידי Neith
    ניתן לראות בבירור שהצעיר שהגיב מעלי סובל ממחלה: פוסטדרמטיק CS.

מחלה שכיחה בקרב בני נוער בעולם ובישראל בפרט, אלו נפשות מסכנות ששיחקו יותר מדי CS בשרתים ישראלים ובעקבות כך השתבש להם(או להן, אבל על מי אנחנו עובדים?) תהליך קבלת ההחלטות והשפעתם עליהם ועל הסביבה המיידית שלהם , למשל:

הי ,תראו יש פה חלון , אני אקפוץ ממנו כי אני משתמש בצ'יטים ושום דבר לא יקרה לי ואחרי שאני אנחת בביטחה אני אתחיל לצחוק על אנשים העוברים ברחוב , אבל ברגע שהם יראו שאני יכול לעבור דרך קיר הם ישתקו !!!

בפעול מה שקורה ,שהצעיר קופץ מהחלון בקומה החמישית , כצפוי מת או שובר את שני רגליו ואלוהים יודע מה עוד ,וכמובן , גם נוחת על האוטו החדש של השכן.

תוצאה: הצעיר נכה ולא יכול לשחק יותר CS(פה מתחיל תהליך הריפוי הארוך והקשה) והשכן מאבד את האוטו החדש שלו +המנקה של הבניין צריך לנקות את הדם מהאספלט(במטא רוסי כבד: אתם פעם ניסתם לנקות דם מהאספלט, חולגנים!!!)

אנא הימנו מCS כל עוד יש לכם קצת שכל ואתם לא רוצים לגמור כמו יואב.
    חחהחהחהחחהחהחהח הרגת אותי

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אנחנו סוטים מהנושא שכרגע זה 1-0 לאליאנס...

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    האליאנס צריכים לפלוש לכול מקומות ההורד ולהחזיר את כבודם אחת ולתמיד! מי אתי!? D:

אם לא לכול המקומות אז לפחות לנצח את הגילדה של ההורד

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אוקי, בואו נתחיל עם העובדה שזה לא היה מסע מוצלח, בגלל שמתת. הסיבה היחידה שלא רציתי לבוא, היא שידעתי שזה יקרה. ברמות הנמוכות יותר אולי לא כל כך מבאס למות, אבל כשאתה משלם 8 זהב לתיקון חפצים, זו די מכה..

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אבל 8 זהב זה גם בערך מה שאתה מקבל ממשימה מוצלחת, או מחפץ ירוק שאתה מוכר... ולמה להסתכל על חצי הכוס הריקה? הגעתי או לא? הצטלמתי או לא?
    האלפית הרגה אותי או לא? (לא)
    זזתי בטעות והגובלין הרג אותי או לא? (כן)

בכל מקרה... היה לי די כיף, וכשאני אהיה דרגה 70, אני אלך עם עוד כמה חברה והפעם גם נהרוג את השומרים

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    רמה"ש
    ספר לי מתי אתה מתכנן את זה שתגיע ל-70. אני חושב שגם צריך להשאיר את זה בגדר רק האלאינס, כי אם ההורד ידעו מתי זה, הם יחכו לנו שם ואז יהיה ממש באסה כי הם יפתחו לנו תתחת! ושכחתי שיש שם איזה 10 שומרים אליט. אז אתה צריך בערך את כול הגילדה.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    נכתב במקור על ידי Barak The Mighty
    ספר לי מתי אתה מתכנן את זה שתגיע ל-70. אני חושב שגם צריך להשאיר את זה בגדר רק האלאינס, כי אם ההורד ידעו מתי זה, הם יחכו לנו שם ואז יהיה ממש באסה כי הם יפתחו לנו תתחת! ושכחתי שיש שם איזה 10 שומרים אליט. אז אתה צריך בערך את כול הגילדה.
    פלדין אוכל 10 שומרים אליט לארוחת בוקר ומקנח בלבל 32 שינסה לתקוף אותי כשאני אהיה למעלה.

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    טוב אז קודם כל לא מקבלים נזק לציוד ממוות ב pvp אבל אם הורגים אותך שומרים זה כמובן כבר סיפור אחר.
    דבר שני הגילדה שלנו בהורד, אם להודות, היא די קטנה אז זו לא כזו גאווה גדולה נגדנו אלא אולי נגד שחקני ההורד במשחק באופן כללי.
    אני גם רוצה לציין ששחקני האליינס השתפרו עם הזמן ב pvp כי פעם הייתי תמיד מנצח בבטלגראונדס ועכשיו אני מפסיד לעיתים רחוקות, אז האליינס עדיין נובים.
    הדבר היחיד שראיתי חבורת אליינס עושה שהיה מגניב ומצחיק כאחד היה לעמוד ביציאה של וורסונג כשפעם היית יוצא מהבטלגראונדס שם (...כן אני משחק במשחק הזה כבר מלא זמן) ולהרוג את כולם, כל דבר אחר היה פטתי כולל נסיון "השפלת ההורד" הנוכחי.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    בשביל הרקורד.. הסיבה היחידה שההורד מפסיד יותר בBG עכשיו זה בגלל שכל כך הרבה שחקנים גרועים מהצד של האליינס עברו לצד של ההורד בגלל TBC והאלפים הארורים האלה

הרשמה