תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    ראשון לציון
    שלום ..
    הסיפור שלי בתקווה לWii די מלא במזל רע ובאכזבות ...
    זה התחיל עוד לפני כ10 חודשים .. שראיתי את ה "Revolution" .. ישר "התאהבתי"
    מאז.. הכל היה חלום להשיג את הקונסולה הזאת ..
    אז.. שהגיע התאריך .. ה- 19.11.2006 אמרתי לעצמי : "אני ח=י=י=ב להשיג את זה!"
    מאז.. בחיפושים קשים וחייב להגיד נואשים בלחפש Wii כמובן שבימים הראשונים לא הצלחתי..
    אז מאוחר יותר בסביבות תחילת דצמבר... שמעתי שדוד שלי נוסע לארה"ב .. ישר התנפלתי על ההזדמנות לקנות את זה וישר באתי אליו עם דף עם מה שאני רוצה , מחיר והכל ... אז בינתיים הכל טוב ויפה , אני מלא אושר ושמחה בתקווה לWii .. ויום לפני הטיסה שלו .. מתבשר לי כי הטיסה בוטלה באותו רגע , חשבתי עד כמה המזל רע ומרפי מניאק ^^ .. באה אליי אכזבה ענקית ..

ניסיתי לשכוח מהעניין לזמן הקרוב כי לא היה לי מישהו בחו"ל או דרך לקנות את זה...
    אז .. ב-14.1.2007 שמעתי שהפעם דוד שלי באמת נוסע לארה"ב .. ושוב.. באתי כמובן עם הדפים וכל הסיפור.. ב-20.1.2007 הוא חזר לארץ (הוא היה בנסיעת עסקים) וכולי ציפיות ומחשבות..
    אבל .. אין Wii הוא לא מצא אף Wii בארה"ב...

אז היום... 12.2.2007 אני עדיין מחכה לWii ובזמן שאני כותב דודה שלי נמצאת בארה"ב!!!! (וכמובן .. נתתי לה את הדפים וכל זה..) אז עכשיו היא נמצאת בPhiladelphia וליד הבית שלה ממש במרחק הליכה יש חנות TARGET !!! איזו הזדמנות יכולה להיות יותר טובה ?!

אז עכשיו .. אני מתפלל ומקווה לWii ..

אז.. מה אתם חושבים ? יש סיכוי שבחנות ליד דודה יש Wii?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    איזה משחקים אתה בקשת איתו?
    חכה חודשיים שלושה, תוכל למצא אותם הרבה יותר בקלות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    סוף שבוע הזה היה המון
    wii
    ב
    target.
    good luck !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בהצלחה, גבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    ראשון לציון
    תודה תודה .. המשחק שביקשתי זה כמובן
    Legend Of Zelda : Twilight Princess
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    בהצלחה.

אני פחות או יותר באותו סיפור: מנסה להשיג Wii בדרכים-לא-דרכים מההשקה (הייתי כבר קונה באיביי וזהו, אבל נשבעתי לא לשלם עליו יותר ממחיר המדף). עכשיו חבר של ההורים במרכז ארה"ב, נכנס כל יומיים לטראגט הקרוב אליו לבדוק אם במקרה יש. בינתיים אין, והוא חוזר עוד בערך שבוע. אבל נו. נקווה.

אנקדוטה לסיום: אפשר למצוא Wii באמריקה הלטינית? דהיינו, האם יש שיווק רשמי בארגנטינה-ברזיל? למישהו יש מושג?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DadusH
    שלום ..
    הסיפור שלי בתקווה לWii די מלא במזל רע ובאכזבות ...
    זה התחיל עוד לפני כ10 חודשים .. שראיתי את ה "Revolution" .. ישר "התאהבתי"
    מאז.. הכל היה חלום להשיג את הקונסולה הזאת ..
    אז.. שהגיע התאריך .. ה- 19.11.2006 אמרתי לעצמי : "אני ח=י=י=ב להשיג את זה!"
    מאז.. בחיפושים קשים וחייב להגיד נואשים בלחפש Wii כמובן שבימים הראשונים לא הצלחתי..
    אז מאוחר יותר בסביבות תחילת דצמבר... שמעתי שדוד שלי נוסע לארה"ב .. ישר התנפלתי על ההזדמנות לקנות את זה וישר באתי אליו עם דף עם מה שאני רוצה , מחיר והכל ... אז בינתיים הכל טוב ויפה , אני מלא אושר ושמחה בתקווה לWii .. ויום לפני הטיסה שלו .. מתבשר לי כי הטיסה בוטלה באותו רגע , חשבתי עד כמה המזל רע ומרפי מניאק ^^ .. באה אליי אכזבה ענקית ..

ניסיתי לשכוח מהעניין לזמן הקרוב כי לא היה לי מישהו בחו"ל או דרך לקנות את זה...
    אז .. ב-14.1.2007 שמעתי שהפעם דוד שלי באמת נוסע לארה"ב .. ושוב.. באתי כמובן עם הדפים וכל הסיפור.. ב-20.1.2007 הוא חזר לארץ (הוא היה בנסיעת עסקים) וכולי ציפיות ומחשבות..
    אבל .. אין Wii הוא לא מצא אף Wii בארה"ב...

אז היום... 12.2.2007 אני עדיין מחכה לWii ובזמן שאני כותב דודה שלי נמצאת בארה"ב!!!! (וכמובן .. נתתי לה את הדפים וכל זה..) אז עכשיו היא נמצאת בPhiladelphia וליד הבית שלה ממש במרחק הליכה יש חנות TARGET !!! איזו הזדמנות יכולה להיות יותר טובה ?!

אז עכשיו .. אני מתפלל ומקווה לWii ..

אז.. מה אתם חושבים ? יש סיכוי שבחנות ליד דודה יש Wii?
    אני מזדהה איתך, גם אני חוויתי, וחווה סיפור רע עם הווי.

אחרי שנשברתי ממדיה גיים, החלטתי לקנות אותו מEBAY, שם קניתי אותו מבחור מאוד נחמד (יהודי שמאוד מתעניין בישראל במקרה), אשר שלח לי את הקונסולה+נאנצ'אק במחיר כולל משלוח של 2000 ש"ח (לא הכי זול, אבל מה לעשות...).

עד לפה הכל טוב ויפה, אבל הצרה שבאה היא שהווי אבד בדואר!. למזלי קיבלתי ריפאנד, אך אפילו עם הריפאנד דיברתי עם הבחור וסיכמנו שהוא ישלח לי עוד קונסולה, ואז אני אחזיר את הריפאנד.

כרגע אני מחכה לראות אם גם הקונסולה השנייה תאבוד בדואר, כי בשיא הכנות, אחרי הפעם שעברה, אני לא סומך על הדואר בגרוש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    ראשון לציון
    בהצלחה לכולם בלהשיג Wii !! אם יהיה התפתחויות אני יעדכן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DadusH
    בהצלחה לכולם בלהשיג Wii !! אם יהיה התפתחויות אני יעדכן
    OMG! יש לי עידכון, שמצד אחד מאוד משמח אותי, ומצד שני קצת מעצבן אותי.

הווי שלי הגיע לארץ! אבל עכשיו הוא תקוע במכס , מישהו יודע כמה המכס מתכננים לגזול ממני?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    בעיקרון זה בערך 30% ממחיר הקונסולה, אבל לפעמים עושים בעיות אם ניסית להתחמק ולוקחים קנס כפול - ואז זה 60% ממחיר הקונסולה.
    מדובר על המחיר הרישמי בד"כ, בלי קשר למחיר בו קנית אותה.
    שתף ב-Google+

הבנתי שלוקחים מכס רק על מוצרים שעולים מעל 250$.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי spam
    הבנתי שלוקחים מכס רק על מוצרים שעולים מעל 250$.
    תוריד את ה-2 ואתה צודק. ייבוא אישי של מוצרים בשווי 50$ ומעלה חייב במכס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    ראשון לציון
    כן .. הם לוקחים בערך כ-50% מעלות המכשיר .. וגם לפעמים זה לא קשור במחיר , לוקחים כסף בלי קשר למחיר שלה

נ.ב
    למוצר אסור לעלות מעל ל 200$ לפי אתר המכס

" אם ברשותך חפצים שערכם הכולל עולה על $200 (ארה"ב)"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אוקי.. אז דיברתי עם דודה שלי ואמרתי לה שתדבר איתי מתי שתשיג או אם היא צריכה מידע או משהו ..

אבל אז שמעתי בGeekGarage (הפודקאסט שהיה בVgames) שגם הם התקשו להשיג אותו ...

ואז... גם קראתי את זה :
    http://www.infendo.com/2007/02/wii-i...-sold-out.html

וזה לא הכי מעודד...
    בכל זאת .. הבאתי את זה לפה כדי שכל מי שמצפה לWii יוכל להתעדכן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DadusH
    כן .. הם לוקחים בערך כ-50% מעלות המכשיר .. וגם לפעמים זה לא קשור במחיר , לוקחים כסף בלי קשר למחיר שלה

נ.ב
    למוצר אסור לעלות מעל ל 200$ לפי אתר המכס

" אם ברשותך חפצים שערכם הכולל עולה על $200 (ארה"ב)"
    בואו נעשה קצת סדר:

אם אתה נוסע לחו"ל, אתה זכאי לרכוש שם כל מה שתרצה מבלי שתצטרך לשלם מע"מ בארץ, כל עוד הסכום הכולל של הקניות לא עולה על 200$. העסק הזה כולל גם את הדיוטי פרי, אגב, ובגלל זה רוב המבצעים שם הם למוצרים ב-200$.
    מצד שני, חשוב לזכור שהסיכוי שמישהו יתפוס אותך מבריח קונסולה במסלול הירוק הוא אפסי. הם לא ממש מחפשים אנשים שקנו לעצמם Wii. הם מחפשים בעיקר סמים, או אנשים שמנסים לעשות ייבוא בכמויות גדולות. יש מצב סביר שגם אם תיפול על האחוז האפסי של הנבדקים, לא ידרשו ממך כלום אם יראו את הקונסולה במזוודה. כמובן שאין לראות זאת כהבטחה, והחוק מחייב הצהרה על מוצרים מעל 200$.

מהצד השני יש את מה שנקרא "ייבוא אישי". זה אומר למעשה שמדובר במוצר שאתה מקבל באופן עצמאי לארץ דרך הדואר או שליח. במקרים כאלה, המקסימום לייבוא אישי ללא מכס הוא 50$. במידה ומה שהבאת עולה על 50$, ישתמשו המוכסים בטבלת מוצרים, שלפיה יבדק כמה מכס אתה צריך לשלם. למיטב זכרוני, מכס למשקי וידאו (שמבוסס על פלייסטיישן) עומד על 15%. תוסיף לזה עוד 15.5 (או 16.5? משנים את זה כל כמה חודשים) מע"מ, ותגלה שתצטרך לשלם פחות או יותר 30% למדינה, על סמך החשבונית שאמורה להיות מצורפת למה ששלחו לך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    בואו נעשה קצת סדר:

אם אתה נוסע לחו"ל, אתה זכאי לרכוש שם כל מה שתרצה מבלי שתצטרך לשלם מע"מ בארץ, כל עוד הסכום הכולל של הקניות לא עולה על 200$. העסק הזה כולל גם את הדיוטי פרי, אגב, ובגלל זה רוב המבצעים שם הם למוצרים ב-200$.
    מצד שני, חשוב לזכור שהסיכוי שמישהו יתפוס אותך מבריח קונסולה במסלול הירוק הוא אפסי. הם לא ממש מחפשים אנשים שקנו לעצמם Wii. הם מחפשים בעיקר סמים, או אנשים שמנסים לעשות ייבוא בכמויות גדולות. יש מצב סביר שגם אם תיפול על האחוז האפסי של הנבדקים, לא ידרשו ממך כלום אם יראו את הקונסולה במזוודה. כמובן שאין לראות זאת כהבטחה, והחוק מחייב הצהרה על מוצרים מעל 200$.

מהצד השני יש את מה שנקרא "ייבוא אישי". זה אומר למעשה שמדובר במוצר שאתה מקבל באופן עצמאי לארץ דרך הדואר או שליח. במקרים כאלה, המקסימום לייבוא אישי ללא מכס הוא 50$. במידה ומה שהבאת עולה על 50$, ישתמשו המוכסים בטבלת מוצרים, שלפיה יבדק כמה מכס אתה צריך לשלם. למיטב זכרוני, מכס למשקי וידאו (שמבוסס על פלייסטיישן) עומד על 15%. תוסיף לזה עוד 15.5 (או 16.5? משנים את זה כל כמה חודשים) מע"מ, ותגלה שתצטרך לשלם פחות או יותר 30% למדינה, על סמך החשבונית שאמורה להיות מצורפת למה ששלחו לך.
    אוקי .. אז יש סדר בדברים .. בכל מקרה , דודה שלי פשוט מוציאה את התוכן של הקופסא ומכניסה למזוודה , ואם אין קופסא , היא יכולה לטעון שהיא הביאה את זה איתה מהבית עוד שהיא נסעה... וזה לא הכי יעניין את המכס כי הם בד"כ מחפשים סמים וכל הדברים האלה .. אז פשוט היא יכולה לטעון שהיא באה עם זה עוד מהארץ כי אין קופסא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הרצליה
    הנה דרך טובה להשיג ווי אם יש לכם מישהו שנוסע לאמריקה:

אבא שלי היה עכשיו בסיינט לואיס, וידעתי שכנראה הוא לא ימצא שם ווי בחנות, אז מצאתי מישהו מסיינט לואיס שמכר ווים (כן, ברבים. נראה לי שהוא פשוט קנה את כל המשלוח האחרון שהגיע לחנות) באיביי, ואחרי שזכיתי במכירה (במחיר לא רע של 285 דולר), אבא שלי נפגש איתו ושילם לו במזומן.

אחח, מה בדיוק עשינו לפני שהיה אינטרנט?
    ---------
    דניאל מאיר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DadusH
    אוקי .. אז יש סדר בדברים .. בכל מקרה , דודה שלי פשוט מוציאה את התוכן של הקופסא ומכניסה למזוודה , ואם אין קופסא , היא יכולה לטעון שהיא הביאה את זה איתה מהבית עוד שהיא נסעה... וזה לא הכי יעניין את המכס כי הם בד"כ מחפשים סמים וכל הדברים האלה .. אז פשוט היא יכולה לטעון שהיא באה עם זה עוד מהארץ כי אין קופסא
    אם היא מביאה את זה איתה מחו"ל, 99.9% שלא יקרה כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כשיצאתי לפני כמה שנים טובות לחו"ל ורציתי להצהיר על מצלמה דיגיטלית שאני לוקח איתי כדי שלא יהיו בעיות בחזור, האנשים במכס חייכו אלי כשאמרתי שהיא עולה 300$. הם אמרו לי "עזוב אותך מבדברים כאלו, כשתהיה לך מצלמה של 4000$ אז תצהיר עליה".
    אני מניח שהם באמת לא מחפשים בקטנות, אבל זה תלוי על מי אתה נופל.
    שתף ב-Google+

הרשמה