תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    יודעים למה ? כי האח האגואיסט שלי לא מוכן להתקין לי תמשחק העיקר כל היום עסוק בלהיפגש עם חברים שלו אין ואני כבר מת לשחק אם מישהו יודע לפרוץ תסיסמא או משהו אני יודע... שתיהיה לי אפשרות להתקין תמשחק אשמח שתעזרו לי
    There are alot of noobs in BF2
    YOU ARE ONE OF THEM

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי Xplay
    יודעים למה ? כי האח האגואיסט שלי לא מוכן להתקין לי תמשחק העיקר כל היום עסוק בלהיפגש עם חברים שלו אין ואני כבר מת לשחק אם מישהו יודע לפרוץ תסיסמא או משהו אני יודע... שתיהיה לי אפשרות להתקין תמשחק אשמח שתעזרו לי
    איפה אמא שלך אל תיתן לאחיך לעשות טרור במחשב בבית
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    עיר
    כפר סבא
    תדקור את אח שלך. אם זה לא עובד תגיד לו שלחברה שלו יש AIDS.

ואז תדקור אותו.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי Shadowolf
    תדקור את אח שלך. אם זה לא עובד תגיד לו שלחברה שלו יש AIDS.

ואז תדקור אותו.
    פגשת פסיכולוג פעם בחייך?כי זאת אותה התגובה שיש לחבר שלי מהבית ספר על אח שלי הגדול והוא זקוק לפסיכולוג דחוף
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי GODOFWAR
    פגשת פסיכולוג פעם בחייך?כי זאת אותה התגובה שיש לחבר שלי מהבית ספר על אח שלי הגדול והוא זקוק לפסיכולוג דחוף

דווקא הלכתי לשלוש.

אבל בעיקר בגלל שההורים שלי נפרדו וכל מיני חרא כזה...

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי Xplay
    אין בעיה... תן את השם שלו + כתובת..
    אח של אלמוג עשה לו בעיות.. ואחרי שאני גמרתי איתו.. הוא קנה לו ג'יגה ראם מתנה למחשב..

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    :smiling: תמצא מישהו שמבין בזה..אח שלך רק יותר גדול וחזק ממך.זה קרוב לאלוהים אבל לא בדיוק.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    אין גם את אמא שלי זה לא מעניין רק אח שלי יכול להתקין לי הוא פשוט ככה שלא תיהיה אפשרות להתקין משחקים בגלל הסיסמא
    There are alot of noobs in BF2
    YOU ARE ONE OF THEM

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    גם לי היו מקרים כאלה בעבר...
    טוב תגיד לי בן כמה אתה ובן כמה אחיך? ותערב את ההורים שלך... נג'ס להם... ואם הם לא מתערבים אז אל תדאג זה לא אבוד, אבל אתה תצטרך ביצים.

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    תפעיל את המחשב ב safe mod ואז תכנס שם יש משתמש מוזר כזה בלי סיסמה ובולשיט (בגלל שזה safe mod) תיכנס אליו ואז כשאתה בפנים תכנס להגדרות משתמשים ותשנה את הסיסמה של המשתמש של אח שלך או תבטל אותה פעם ההורים שלי רצו להחרים לי את המחשב ושמו לי סיסמה כשהייתי בבית ספר וכשחזרתי פשוט הפעלתי על safe mod וביטלתי את הסיסמה

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    עיר
    כפר סבא
    אבל הוא צריך לדעת את הסיסמה כדי לבטל אותה.
    ביל גייטס לא כזה טיפש (או שכן).

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    נכתב במקור על ידי Xplay
    וואי איזה באסה. BF2 זה החיים שלי. אני יודע בדיוק איך אתה מרגיש. אבל אל תוותר! תנסה לשכנע את אח שלך שוב להתקין לך את המשחק או שפשוט תנסה בעצמך.:smiling:

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Shadowolf
    אבל הוא צריך לדעת את הסיסמה כדי לבטל אותה.

ביל גייטס לא כזה טיפש (או שכן).
    הממ אני פשוט שיניתי אותה אם משנים סיסמה אין צורך לדעת את הסיסמה הקודמת (אני משתמש ב XP)

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    זה הזמן לדגור על המוח של ההורים.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי NaRKoMaN
    תפעיל את המחשב ב safe mod ואז תכנס שם יש משתמש מוזר כזה בלי סיסמה ובולשיט (בגלל שזה safe mod) תיכנס אליו ואז כשאתה בפנים תכנס להגדרות משתמשים ותשנה את הסיסמה של המשתמש של אח שלך או תבטל אותה פעם ההורים שלי רצו להחרים לי את המחשב ושמו לי סיסמה כשהייתי בבית ספר וכשחזרתי פשוט הפעלתי על safe mod וביטלתי את הסיסמה
    המשתמש המוזר הזה זה ה ADMIN, וכדי להכנס אליו הוא צריך את הסיסמה שאין לו.

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    המשתמש המוזר הזה זה ה ADMIN, וכדי להכנס אליו הוא צריך את הסיסמה שאין לו.
    כשאני נכנסתי ל ADMIN זה לא ביקש ממני סיסמה וההורים שלי שמו לי סיסמה safe mod נועד לבדוק את מצב המחשב כאשר הוא לא עובד טוב אז אין סיכוי שצריך סיסמה בשביל להכנס ל ADMIN

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    כשאני נכנסתי ל ADMIN זה לא ביקש ממני סיסמה וההורים שלי שמו לי סיסמה safe mod נועד לבדוק את מצב המחשב כאשר הוא לא עובד טוב אז אין סיכוי שצריך סיסמה בשביל להכנס ל ADMIN
    כשמתקינים את הווינדוס יוצרים משתמש ADMIN, ומגדירים לו סיסמה (לא חובה להגדיר).
    גם אם יש לך 20 משתמשים בווינדוס, כשאתה נכנס ל SAFE MOD אתה רואה רק משתמש אחד, והוא הADMIN שנוצר בהתקנה של הווינדוס. אם לא הוגדרה סיסמת אדמין בהתקנה, תוכל להכנס למשתמש בלי להכניס סיסמה.
    בקיצור, אם הוא חסום אז הוא חסום, ו SAFE MOD זה לא שיטה לפריצה. ב

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    כשמתקינים את הווינדוס יוצרים משתמש ADMIN, ומגדירים לו סיסמה (לא חובה להגדיר).
    גם אם יש לך 20 משתמשים בווינדוס, כשאתה נכנס ל SAFE MOD אתה רואה רק משתמש אחד, והוא הADMIN שנוצר בהתקנה של הווינדוס. אם לא הוגדרה סיסמת אדמין בהתקנה, תוכל להכנס למשתמש בלי להכניס סיסמה.
    בקיצור, אם הוא חסום אז הוא חסום, ו SAFE MOD זה לא שיטה לפריצה. ב
    מה פריצה אני כולה מדבר על שינוי סיסמה זה לא פריצה וזה עוזר ב safe mod אפשר לשנות הגדרות אבל אם ה ADMIN אצלו לא מוגדר עם סיסמה אז הוא יכול להכנס חופשי ולשנות את הסיסמה של המשתמשים האחרים בלי שום בעיה אבל שיקווה שיש לו אח דביל שלא יודע על השיטה הזאת

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    מה פריצה אני כולה מדבר על שינוי סיסמה זה לא פריצה וזה עוזר ב safe mod אפשר לשנות הגדרות אבל אם ה ADMIN אצלו לא מוגדר עם סיסמה אז הוא יכול להכנס חופשי ולשנות את הסיסמה של המשתמשים האחרים בלי שום בעיה אבל שיקווה שיש לו אח דביל שלא יודע על השיטה הזאת
    אז מה אתה רוצה? זה מה שאמרתי מההתחלה.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    אוי ואבוי אם זה היה כל כך פשוט
    לשנות את ססמת ה-Administrator.
    אפילו ביל לא עד כדי כך טיפש לעשות כזאת טעות.

הרשמה