תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אוקי, עכשיו שקיבלתי את תשומת לבכם, תרשו לי להבהיר את עצמי. אמנם מדובר ב- Raid, אבל לא על Instance או BG או אפילו איזה קווסט קשה. גילדת ה- Alliance הולכת לפשוט היום על ה- Ironforge Airstrip, בשנית!

לאלו מכם שלא מכירים את המקום, מדובר באיזור סודי, שאין שום דרך רשמית להגיע אליו (כלומר, אין שילוט או שבילים שמובילים למקום). אלו מכם שטסו מ- Ironforge ל- Menethil Harbor, בוודאי שמו לב לקרב בין גמדים לטרולים שמתחולל מתחתיהם בשלב מסויים בטיסה. זהו ה- IF Airstrip.

כל המעוניינים להצטרף לריצה מוזמנים להיפגש בשעה 20:30 בשערי Ironforge. נא להגיע עם תלבושת אחידה (Guild Tabard) על מנת להיראות יצוגיים בסקרינסוט שנשלח למנהיגי ה- Horde

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    בוא לבקר אצלנו בשדה התעופה המפורסם שמעל הרי IronForge, ולהתארח בבית ההארחה "לעובדי בליזארד בלבד".

הנוף העוצר נשימה!

הקרב הבלתי פוסק מול טרולי השלג! (שלא רואים כל כך, כי זה נורא גבוה)

משטח הטנקים מעורר האימה!

וכמובן, מסלול ההמראה המפורסם בעצמו!

ושוב פעם!

ולבסוף, נקודת הגריפונים שאי אפשר באמת לעוף ממנה!

הירשמו עוד היום למסע הבא אל פסגת הרי Irog Forge, שם השלג תמיד לבן (כי אין באמת עונות שנה), ושום דבר לא באמת עובד (כי לא הייתם אמורים להיות מסוגלים להגיע לשם)!

[התמונות צולמו בזמן מעוף מ-IF ל-Menethil, דקות ספורות אחרי שקבוצת האליינס האמיצה שלנו יצאה לדרך. (ולכן, כמובן, הם עדיין לא הספיקו להגיע לשם)]

נכתב במקור על ידי Brin
    נא להגיע עם תלבושת אחידה (Guild Tabard) על מנת להיראות יצוגיים בסקרינסוט שנשלח למנהיגי ה- Horde
    הלוואי והיית רואה איזה אצבע אני מרים XD

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אוקי, אז לא היתה נוכחות מפוצצת, אבל יש בהחלט שיפור מהמסע הראשון.

תחילה, התאספנו כולנו מחוץ לשערי Ironforge בכדי להפגין את כישורי ה- Dueling שלנו.

לאחר שסיימנו להשתובב, יצאנו לדרך. ליהי (Elle Driver) הפגינה את כישורי ה- Aspect of the Cheater (סליחה, Cheetah), בעוד נתי (Mask) נשאר דבוק ל- Mount החדש שלו. בנוסף, ליאור (Brin) הציג את האופי האמיתי שלו:

לאחר מסע איטי ומפרך, הגענו לנקודה הבעייתית, איתה מתחילים את הטיפוס הארוך והמייגע ליעד שלנו. בנקודה זו הגיבורים נאלצו לקפוץ ולנחות בצורה מדוייקת על נקודה קטנה על מנת לעלות. רבים מהגיבורים התקשו לשלוט בכפתור הקפיצה. לאחר שאורון (Frozen Prince) הצליח לעלות, הוא הואיל בטוב ליבו לרדת בחזרה כדי להדגים לגיבורים המתקשים את הדרך הנכונה לעלות. חיכינו לו במשך חמש דקות.

לאחר שכולנו עלינו, התחלנו בטיפוס על הרי Dun Morogh המקסימים. שימו לב, זוהי התמונה האחרונה בהשתתפותו של Falidor, מאחר והיתה לו חווית התנתקות מכאיבה.

לאחר מכן, הגענו לאיזור שאותו אני מכנה "No man's Land". הדרך הטובה ביותר לראות ש- Blizzard לא תכננו שאנשים יגיעו לשם, היא העובדה שהטקסטורות של השלג לא שלמות.

לבסוף הגענו ל- Ironforge Airstrip, היעד הסופי של המשלחת המצומצמת, אך אמיצה, שלנו.

לבסוף, הוחלט לעלות על אחד המטוסים בנסיון ליצור אירוע כוריאוגרפי יוצא מן הכלל

אורון (Frozen Prince) הגה את הרעיון לאיית את שם הגילדה שלנו (Zion Crusade). אך מאחר ולא היו מספיק אנשים בכדי לאיית את שתי המילים, קיצרנו את זה ל- Zion C. אך לא כל הנסיונות היו מושלמים.

אך לבסוף, הצלחנו!

היינו שיכורים מהצלחה, והחלטנו לחגוג עם עוד נסיון לאיית מילה המבטאת את השמחה שלנו

לבסוף, החלטנה לתגבר את כוחות Ironforge במאבק התמידי כנגד הטרולים הרשעים

אני מצפה לראות יותר אנשים באירועים הבאים. הם לא גוזלים הרבה זמן, והם מהנים ביותר.
    תודה לאורון (Frozen Prince) על צילום התמונות
    לאינדקס התמונות המלא, לחצו כאן.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    עיר
    קריית אונו
    אכן היה מטורף תודה לך ליאור על המסע האגדי הזה אבל איך יכולת לשכוח...
    מה עושים בסוף כל משימה מוצלחת?
    HEART STONE:

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    אני ממש מצטער על כך שלא הצלחתי להגיע , אך טיפשותי מנעה ממני להגיע, אני מקווה שלהבא אני אלמד !
    תמונות יפות ביותר, היה יכול להיות לכם עוד יותר כיף , אם יהיה שרת ונטרילו .. אהם אהם
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    נקודת השיא מבחינתי הייתה לקפוץ מעל ליאור. כיף כיף כיף להיות דראניי!
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    נקודת השיא מבחינתי היתה בקפיצה הראשונה, כשהסתכלתי איך אתם נאבקים שם למטה..

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    חחח, באמת נחמד נראה.. אני כנראה אבוא פעם הבאה P:
    Unforgiven

הרשמה