תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    ה-Xbox Live, חבילת השירותים המקוונים של קונסולת ה-Xbox 360 בסקירה מיוחדת. רוצים להצטרף למשחק?

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    אני יכול להסתדר עם 50 דולר לשנה...

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    לא הבנתי איפה קונים??

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    כי אני מאוד רוצה לקנות את הקונסולה אבל אני מחכה להפצה הרשמית בישראל!

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    20 שקלים בחודש זה מחיר זול לדעתי. (באמת כבר אי אפשר לקנות עם כרטיס אשראי ישראלי? O: )
    חוץ מזה, מי שבאמת קמצן תמיד יכול ליצור כל פעם מחדש GT ולקבל חודש גולד בחינם.

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ניו יורק |:
    כל הכבוד, נקודה.
    , אמר הפאנבוי של מיקרוסופט.

נכתב במקור על ידי גלעד
    אוואה, אוואה

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    או שלא הבנתי נכון או שזו דפיקה רצינית... לא מספיק שקניתי את המשחק FFS...

this is HEALTHY cough blood

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    בעע

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לשנה... לשנה זה בסדר, אבל עדיין מעצבן.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    מה שמטריד אותי כאן שזו כבר הכתבה השנייה ברציפות שאני כותב על האקסבוקס שנראית כמו כתבה יחצ"נית. זה מצחיק, כי אני לא יחצ"ן של מיקרוסופט, רכשתי את הקונסולה בכספי ואין אף גורם חיצוני שגורם לי לכתוב ככה או ככה (לא כמו שטענו הטוקבקיסטים מוואינט כשהכתבה הקודמת פורסמה שם).

אבל אז אני חושב עוד קצת ומגלה שזה באמת ככה. אין לי בינתיים יותר מדי תלונות על הקונסולה עצמה. אני חושב שמיקרוסופט עשו עבודה נהדרת, וכל עוד לא אווכח בעצמי בטבעת המוות (טפו טפו טפו) אפילו אין לי את טענת 'הקונסולה לא יציבה ונוטה להתקלקל' שכל המלעיזים כל כך אוהבים.

על המשחקים, לעומת זאת, דווקא יש לי כל מיני דברים להגיד. חכו להמשך השבוע ולביקורת על 'לוסט פלאנט' (אני טיזר או מה?).

תודה גדולה ל-NoNaMe2007. אלא אם היית ציני. וגם אם כן, מכיוון שציניות זה דבר מבורך - תודה.

הצטרף בתאריך
    04.11.2006
    עיר
    רעננה
    50 דולר זה מחיר מצוין לשנה, תבדקו בעצמכם כמה אתם משלמים על אינטרנט למחשב שלכם לשנה, ותראו שה50 דולר האלו הם מחיר מעולה. לא נראה לי שמישהו שכבר קנה 360 יתקשה להפרד מ50 דולרים נוספים עבור שירות מצויין שכזה.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ארז רונן
    על המשחקים, לעומת זאת, דווקא יש לי כל מיני דברים להגיד. חכו להמשך השבוע ולביקורת על 'לוסט פלאנט' (אני טיזר או מה?).

תודה גדולה ל-NoNaMe2007. אלא אם היית ציני. וגם אם כן, מכיוון שציניות זה דבר מבורך - תודה.
    לוסט פלאנט מעצבן אותך? תחליף אותו עם חיפאי כלבה!

הצטרף בתאריך
    01.12.2006
    בשביל מה לקנות 360?
    הגרפיקה?
    כל המשחקים שיצאו אליו הרי יצאו גם למחשב (הרי מיקרוסופט לא יפיסדו כסף על משחק על רק פלטפורמה אחת). ושמה מולטי זה חינם lol (נו, כאילו שלא הייתם שמים אינטרנט בלי זה).
    ויש מודים, ובכלל יכולות עיבוד מידע (לא גרפיקה) פי אלפים מקונסולה כלשהי.
    ונו, גיימר קארד והישגים? אפשר להתרברב על זה בכל פורום מצוי עם משתמש (לא צריך כתובת לעזאזל) רגיל ואפילו ביותר קלות מXBOX.
    בשביל המשחקים שיוצאים שנים לפני המחשב? טוב, זה כבר זנות של ממש :X
    Which is better, eternal happiness or a ham sandwich? It would appear that eternal happiness is better, but this is really not so! After all, nothing is better than eternal happiness, and a ham sandwich is certainly better than nothing. Therefore a ham sandwich is better than eternal happiness.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    לוסט פלאנט מעצבן אותך? תחליף אותו עם חיפאי כלבה!
    מעצבן, מאכזב ועוד כל מיני. אני נותן לו עוד כמה צ'אנסים, כשימאס לגמרי אשמח להחליף (אבל לא לתמיד! זה לימיטד אדישן וכו', נראה יפה באוסף).

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Jotam
    בשביל מה לקנות 360?
    הגרפיקה?
    כל המשחקים שיצאו אליו הרי יצאו גם למחשב (הרי מיקרוסופט לא יפיסדו כסף על משחק על רק פלטפורמה אחת). ושמה מולטי זה חינם lol (נו, כאילו שלא הייתם שמים אינטרנט בלי זה).
    ויש מודים, ובכלל יכולות עיבוד מידע (לא גרפיקה) פי אלפים מקונסולה כלשהי.
    ונו, גיימר קארד והישגים? אפשר להתרברב על זה בכל פורום מצוי עם משתמש (לא צריך כתובת לעזאזל) רגיל ואפילו ביותר קלות מXBOX.
    בשביל המשחקים שיוצאים שנים לפני המחשב? טוב, זה כבר זנות של ממש :X
    360 יקנו אנשים שאוהבים קונסולות. אתה, מן הסתם, מעדיף מחשב. זה בסדר ולגיטימי, אבל יש לא מעט אנשים שרק המונח "מחשב למשחקים" עושה להם פריחה.
    כשאני קונה קונסולה אני יודע שהגרפיקה שלה תשאר מעודכנת (יחסית לעצמה) למשך כל זמן החיים שלה. לא אצטרך לשדרג חמרה, להחליף כרטיס מסך וכו'. גם יכולות עיבוד המידע של הקונסולות הנוכחיות טובות יותר מכל מחשב ממוצע (הסתכלת על המפרט לפני שדברת?). עם קונסולה אני יודע שכל משחק שיצא לה, ללא יוצא מהכלל, יעבוד כמו גדול. לא יהיו בעיות תאימות של מערכת הפעלה \ כרטיס קול \ כרטיס מסך \ מעבד.

מה גם שממש לא כל המשחקים שיוצאים לקונסולות יוצאים גם למחשב אחרי. האמריקאיים כן, היפניים ממש לא.

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    אבל מפחד...יש לי PSP, אני משחק בו לפעמים כשמשעמם נורא, אבל בפועל, אני לא איש של קונסולות כל כך. תמיד אהבתי משחקי מחשב ואני מפחד לעשות את הקפיצה הזו. ה-360 מסוגלת לגרום לי "להמיר את דתי"? אני מפחד שהיא רוב הזמן תשב ללא מעש.

אני שואל אנשים שהם חולים על משחקי מחשב אבל שהצליחו לבצע את הקפיצה אל הקונסולות - האם הקונסולה הזאת באמת כזו טובה שהיא שווה קניה גם לשחקני מחשב?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אם אתה אוהב רק משחקי מחשב אז אולי עדיף לך להתרחק מקונסולות בכלליות.
    אני בן אדם של PC וקונסולות אז אני ממש נהנה מה-360 אבל אם אתה לא סובל סגנון של משחקי קונסולה אתה כנראה לא תהנה ממנה.
    זה גם תלוי אם יש לך מחשב חזק או לא כי משחקים כמו BIO SHOCK שבטוח תרצה לPC שלך אולי לא ירוצו אצלך.
    אני משער שאם כבר תתאים לך קונסולה אז ה360 היא הקונסולה בשבילך עם משחקים כמו HALO, MASS EFFECT ו-GEARS OF WAR, השורשיים שלה הם מאוד מערביים כמו משחקי PC בניגוד למתחרות היפניות.

בתור מעריץ נלהב של כל מה שהוא PC, אני מאוד נהנה מהשוטרים של ה-360. אולי אין להם את השליטה המדוייקת של העכבר והמקלדת אבל הם בהחלט מעוצבים במיוחד לשליטה הזאת ויוצרים סגנון יחודי.

וארז, גם אני דברתי על החלפות זמניות. אני בספק אם יש לי מה לעשות עם לוסט פלנט יותר מאשר 3-4 ימים אחרי שאני אגמור את הסינגל.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כרגע הייתה דפיקה בדלת, שליח של הדואר שהביא לי חבילה חומה חמודה. ומה בפנים? RAINBOW 6 :VEGAS חדש בניילונים!
    39$... GOD BLESS EBAY...

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    סתם מחשיר מעפן חקו לפס3 תיראו מה זה כוח ! ! !

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני חושב שמה שכתבת אולי היה רלוונטי *לפני* שהPS3 יצא.
    Keep it clean

הרשמה