תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    11.02.2007
    אני הוא ז'יל ונגוט, אתם בוודאי מכירים את אבי, ונגוט קילגור ,סופר ההרפתקאות הידוע, שכתב כמה מרבי המכר המוכרים ביותר בגאיה.
    אני מעולם לא פגשתי את אבי כפי שמתואר בסיפוריו, לוכד תניני הפראא ומעיר הקסמים הרדומים.
    אני מכירו כהאדם העייף ורווי המלחמות, שכל ימיו כותב רשומונים וביוגרפיות (כולם מכירים את רשומון "סופה ועץ" על מלחמת השליטה של הקיסרות השלישית...).
    אני הורגלתי ויותר נכון הוכרחתי לחיות חיים נוחים מרובי מותרות, שכן בזכות עבודתו של אבי בחצר הקיסרות, לא חסר לנו דבר. אני חונכתי בבתי הספר הטובים ביותר בעיר הקיסרית ולמדתי עם דמי הדרקון שלא פספסו אף הזדמנות להראות לנו "הרגילים" עד כמה הם יותר טובים מאיתנו.
    כיוון שלא הייתי החזק ביותר או היפה ביותר החלטתי כי אבלוט מהשאר בכך שאהיה בעל הידע הרב ביותר. כשכל הילדים שיחקו בחוץ כדור פראא אני ישבתי וקראתי את הביוגרפיות של טובי המצביאים והמנהיגים של העידן הראשון ועד ימינו.
    בבגרותי רציתי לעזוב את האי וצאת לחיי הרפתקאות כפי שאבי עשה ולחוות חוויות דומות לשל אבי ואף חוויות חדשות ומפתיעות. אך אבי שלח אותי להיות סופר המסע של אדמירל מפורסם מבית נלנס (בבטן הסירה כשראשי מעל דלי ההקאות לא הצלחתי לחוות הרבה חוויות מפתיעות).
    לבסוף לאחר התחבטויות קשות וממושכות גמרתי אומר לעזוב את חיי הנוחים ולצאת לדרכים הלא ידועות, לפגוש בהם את ההרפתקאות שכה רציתי ללא מסכים וללא פחדים. כך אוכל למצוא את אותם הסיפורים המופלאים שממלאים את דפיו של ספרי אבי ובקרוב גם את שלי.
    ביום בו עזבתי את הספינה האדירה של האדמירל רוח ים, נגלה אלי בכבודו ובעצמו השמש הבלתי מנוצח ואמר שהוא בחר בי למשרתו הישיר. אני חושב שהוא אמר עוד כמה דברים כמו למשל מהו תפקידי בשירותיו אך אינני זוכר כיוון שברגע שהאדון הזהוב הגדול דיבר אלי עייני חשכו והתעלפתי הדבר הבא שאני זוכר זה שחבורת דייגים הצילו אותי מטביעה, ובשערי השחור הבציע תלתל אחד בלונדיני. כנראה להזכיר לי תמיד מי הוא אדוני. אני מקווה שאני אפגוש אותו שוב ולשמוע אותו ואני מבטיח שהפעם אקשיב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    יפה, יפה. הייתי שמח לקרוא עוד על חווית רגע הנשבות עצמו. אהבתי.
    לחיי השמש הבלתי מנוצח!
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    כל הכבוד, למרות שהרקע הזו מתאים לרוב הדמויות, גם של מו"ד...

נמאס כבר מסולארים, לונארים, אביסלים ושאר שמימיים (או שאוליים XD), תתכוננו לקבל את שונדרן, בנו של דרקון האש הדגול!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    רק להבהרה, אדון ונגוט המכובד הוא חבר לעט ומכר טוב של ברבור שחור, והשניים נוהגים להיפגש בנשפים ומסעות ציד שונים, ולאורך החודשים האחרונים השתעשעו בתיכנון מסע הרפתקאות נרחב אל מעבר לגבולות האי המבורך.

(כלומר, עומר ואני משחקים באותה מערכה.)
    שתף ב-Google+

הרשמה