תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    אחרי גרייט קאלי ואומאגה הגיע תורו של הבוגימן להפסיד בפעם הראשונה (לפינלי. הסקירה בפוסט של טרמינטור).

ועכשיו ייפתח פיוד בינו לבין פינלי, יותר מדי דברים שקופים קורים בזמן האחרון.

הייתי רוצה לראות קרב בין גרייט קאלי, אומאגה והבוגימן לבין אנדרטייקר, סינה ופינלי (למרות שספק רב אם יצא כזה דבר).

אם נניח יכריזו על קרב שבו שלושתם יתאחדו לקרב, את מי הייתם רוצים לראות מתאבקים נגדם?
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי לירן מחיפה
    אחרי גרייט קאלי ואומאגה הגיע תורו של הבוגימן להפסיד בפעם הראשונה (לפינלי. הסקירה בפוסט של טרמינטור).

הייתי רוצה לראות קרב בין גרייט קאלי, אומאגה והבוגימן לבין אנדרטייקר, סינה ופינלי (למרות שספק רב אם יצא כזה דבר).

אם נניח יכריזו על קרב שבו שלושתם יתאחדו לקרב, את מי הייתם רוצים לראות מתאבקים נגדם?
    לא הבנתי איך שלושתם יכולים להתאחד אם הזכרת שישה מתאבקים ולכן אני אגיב כמו שהבנתי.
    תקן אותי אם אני טועה. אני הייתי רוצה שמבין כל השישה האלה סינה וטייקר יתאחדו וינצחו את קאלי ואומגה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    אני לא מבין למה בכלל צריך את הבוגימן..סתם גימיק מפגר..אני בספק אם הקהל בכלל שם עליו..לדעתי הכי טוב שפשוט יעיפו את הבוגימן,הוא שלפחות ידביקו לו גימיק אחר..פיוד בין פינלי לבוגימן רק יוריד את פינלי רמה..ולגבי הקרבות,עדיף שהם בכלל לא ייתקיימו..
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Terminator
    לא הבנתי איך שלושתם יכולים להתאחד אם הזכרת שישה מתאבקים ולכן אני אגיב כמו שהבנתי.
    תקן אותי אם אני טועה. אני הייתי רוצה שמבין כל השישה האלה סינה וטייקר יתאחדו וינצחו את קאלי ואומגה.
    קאלי, אומגאגה והבוגימן יתאחדו וגם סינה, טייקר ופינלי ייתאחדו ואז ייעשו קרב שלושה על שלושה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    קאלי, אומגאגה והבוגימן יתאחדו וגם סינה, טייקר ופינלי ייתאחדו ואז ייעשו קרב שלושה על שלושה.
    זה רעיון בלי היגיון בכלל.
    קודם כל, כל קרב ששפינלי נמצא בו זה קרב גרוע.
    דבר שני, אני לא הבנתי את הרעיון של הדיון.
    שתף ב-Google+

לטענתך אין הגיון, לדעתי יש.

ולא צריך הגיון.

לא כל דבר חייבים להבין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לטענתך אין הגיון, לדעתי יש.

ולא צריך הגיון.

לא כל דבר חייבים להבין.
    אז אם אני לא אבין מה ההיגיון, אז איך אני אגיב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לפי דעתי בוגימן זה גימיק מגניב וטיפשי, אבל מוסיף משהו לWWE. שמזמן כבר לא הביאו איזה גימיק מעניין. רוב הדמויות ברמת המין אייבנט פשוט דומות בצורה מסוימת אז זה טוב שהבוגימן והתולעים שלו נמצאים באזור... בוגימן קאלי ואומגה נגד קין אנדטייקר וסטינצקי בקרב ארדקור יהיה לפי דעתי מעניין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    לפי דעתי בוגימן זה גימיק מגניב וטיפשי, אבל מוסיף משהו לWWE. שמזמן כבר לא הביאו איזה גימיק מעניין. רוב הדמויות ברמת המין אייבנט פשוט דומות בצורה מסוימת אז זה טוב שהבוגימן והתולעים שלו נמצאים באזור... בוגימן קאלי ואומגה נגד קין אנדטייקר וסטינצקי בקרב ארדקור יהיה לפי דעתי מעניין
    רק סינה וטייקר טובים מכל מי שהזכרת.
    שתף ב-Google+

אני מקווה שטייקר, סינה ובטיסטה יתאחדו נגד אורטון, בוקר ופינלי בקרב HELL IS A CELL כי זה יכול ליהיות קרב קתלני.

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הרשמה