תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    כפי שהנושא מדבר עליו, אני לא יודע היכן ניתן למצוא כרטיס משחק בשביל WoW במחיר דיי זול.

אימא שלי לא מוכנה לשלשם בכרטיס אשראי משום שהיא מפחדת שיגנבו את הפרטים שלו לכן היא אמרה לי לשלם כרטיסי משחק.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Maximilian
    כפי שהנושא מדבר עליו, אני לא יודע היכן ניתן למצוא כרטיס משחק בשביל WoW במחיר דיי זול.

אימא שלי לא מוכנה לשלשם בכרטיס אשראי משום שהיא מפחדת שיגנבו את הפרטים שלו לכן היא אמרה לי לשלם כרטיסי משחק.
    ישנו את המשתמש Fade שמוכר GC במחיר סביר (160 שקל, הוא עושה רווח רק של 15 שקל ומספק את המספר ברגע שהוא מקבל את הכסף). אני מכיר לקוח שלו באופן אישי, והוא די מרוצה.

+ בקרוב אמור לעלות מוד החנות, ובמידה ויהיה ביקוש וקהילת WOW תצבור מספיק זהב קהילתי, נוכל לייבא GC דרך VGAMES וגם לקנות אותם בעזרת זהב VGAMES. שוב, במידה ויהיה ביקוש...
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    אולי כדאי שתסביר לאמא שלך קצת על אבטחת מידע באינטרנט ועל זה שמאזין חיצוני לא יכול לגנוב את הקוד של כרטיס האשראי אלא אם יש לו מחשב על ובערך 10 שנים פנויות של חישוב עליו.
    אפשר למצוא המון מידע על אבטחת מידעבוויקיפדיה, אולי גם בעברית, חוץ מזה למיליוני משתמשים לא נגנב כלום עדיין ע"י בליזרד אז אמא שלך בטח תהייה הראשונה, לא?...
    160 שקל זה לא רע אבל למה להפסיד כסף? לא ברור לי קו המחשבה, חוץ מזה שזה הרבה יותר נוח בכרטיס אשראי.

תוספת: יש בוויקיפדיה בעברית, חפש SSL, אני חושב שזה הפרוטוקול שבליזרד עובדים איתו.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Daenerys
    אולי כדאי שתסביר לאמא שלך קצת על אבטחת מידע באינטרנט ועל זה שמאזין חיצוני לא יכול לגנוב את הקוד של כרטיס האשראי אלא אם יש לו מחשב על ובערך 10 שנים פנויות של חישוב עליו.
    אפשר למצוא המון מידע על אבטחת מידעבוויקיפדיה, אולי גם בעברית, חוץ מזה למיליוני משתמשים לא נגנב כלום עדיין ע"י בליזרד אז אמא שלך בטח תהייה הראשונה, לא?...
    160 שקל זה לא רע אבל למה להפסיד כסף? לא ברור לי קו המחשבה, חוץ מזה שזה הרבה יותר נוח בכרטיס אשראי.

תוספת: יש בוויקיפדיה בעברית, חפש SSL, אני חושב שזה הפרוטוקול שבליזרד עובדים איתו.
    אתה לא מפסיד יותר מ30 שקל....כולל המשלוח של הכסף דרך הדואר לFADE...
    התשלום החודשי בכרטיס אשראי הוא 70-75 שקל לחודש הרי, והGC הוא לחודשיים....יותא כמעט אותו מחיר...
    הפסד אמיתי של כסף הוא קנייה דרך פריק, שלוקחים +50%עד +75% על הכרטיסים....

בכל מקרה, לדעתי הפתרון הכי טוב הוא לחכות למערכת הזהב של ויגיימס, להשקיע בפורומים ולהרוויח את הכרטיסים האלו ע"י תרומה לקהילה.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007

שמע .. אבא שלי מתעסק בעבודה שלו עם SSL והוא עדין לא היה מוכן לעזור לי עם הכרטיס אשראי מתי שעוד הייתי צריך את זה(לפני חמש שנים) אז אתה יודע , למפעמים הגיון זה לא עוזר.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    05.02.2007

תאמין לי, ניסיתי כל מה שאפשר כדי לשכנע את אימא שלי כדי שתסכים לשלם בעזרת כרטיס אשראי, לא משנה כמה פעמים הסברתי לה והוכחתי לה, היא לא מאמינה לי, אז הדרך היחידה היא בעזרת כרטיס משחק.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    זה לחודשיים ?

מוכרים את זה בפריק ב230 שקל ?? ם:

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי System
    זה לחודשיים ?

מוכרים את זה בפריק ב230 שקל ?? ם:
    כן, וFADE מוכר את זה ב160 שקל בערך....מעניין מה כדאי יותר? :\