תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 116
    הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    חרוש אבל לא נורא
    הנשק האהוב עלי הוא האחרון של המדיק לא זוכר איך קוראים לו
    ואני מת על ה Cobra וה Black Hawk

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    מה שאתה אוהב זה נשק של ציטרים חחח
    G36E ... נקרא

מסוק ! זה הדבר שאני הכי אוהב במשחק

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    אנ לא אוהב אנלוקים בכלל אני הכי אוהב m16 ו ak101 ואני אוהב רק את המטוס בין הרכבים אבל אני לא סובל את ה J-10 מי שנוסע בו והורג בקלות מטוס אחר זה לא חוכמה הוא חזק ומדוייק יותר מידי סתם מטוס חרא

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    עיר
    West side
    אני אוהב להיות או MEDIC -M16A2\AK101
    או SUPPORT-RPK74\M249SAW
    חחח ומהרכבים אני אוהב את המסוק של הערבים (MI-28)
    http://www.aviation.ru/Mi/28/Mi-28_a.jpg
    :cheeky2:

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי edgar
    מה שאתה אוהב זה נשק של ציטרים חחח
    G36E ... נקרא

מסוק ! זה הדבר שאני הכי אוהב במשחק
    שחכת איך אתה אוהב את הטנק... פשוט מאוהב בו.. כובשים את הדגל שלו.. אתה ראשון כמו קארל לואיס.. לטנק..
    ffs ותעזוב את שוט גאן... יאאאאאלה איתכם.. אף פעם לא נראה אותכם מחזיקים נשק נורמאלי ולא נלחמים כמו ליימרים..
    כוס אוח אוח אוחתו המסוק.. כולם יודעים שאין שם סקיל.. זה כולה FPS..
    ואם אני בזרימה של העצבים.. אז יגאל.. גם אתה זונת טנקים מסריחה.. כמו דבק לטנק.. ושאתה לא על טנק.. עם מטול מקילומטרים מתחבא ביאזה זולה עד שאתה פוגע..
    מי עוד...
    דני.... יא אפס תפסיק לקחת מטול עם האמריקאים... כולה אם16.. גם איתו אפשר להרוג..
    שבוע שלם אני סבלתי בשרת.. טנקים.. מטוסים.. מוקשים..ארטילריה.. מטולים.. חרא.. מכוניות.. מסוקיםם... משחק מסריחח
    טפו כוס...

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    הנשק של המידק הערבי
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רמת השרון
    APC ו PKM !!!!@!@!!!

אני אוהב את הAK101 הערבי ואת המכונית המהירה הזאת כדי להכנס לשרתי ראנק ולדרוס את כולם P:

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    רננה 3>
    MP7 וסירה
    קלימרו.
    הרצועה ז"ל.

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    M16
    אין לי מושג למה אבל תמיד העדפתי ת מ16 על האייקיי :X

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    אני אוהב להיות מדיק עם AK-47 ולהיות במטוסים.:smiling:

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    ואם אני בזרימה של העצבים.. אז יגאל.. גם אתה זונת טנקים מסריחה.. כמו דבק לטנק.. ושאתה לא על טנק.. עם מטול מקילומטרים מתחבא ביאזה זולה עד שאתה פוגע..

ואבי אני מת עליך, פשוט אני צריך את אקספרט של האסולט והספורט, ואני פוגע איתו יפה בפעם אחת בד"כ, ולא עד שאני פוגע.
    דבר שני אני לא אוהב להתחבא.
    ואם אני זוכר טוב תקעתי אותך כמה פעמים עם ה - M16, עם כל הבאני הופים שלך.
    והייתי די קרוב פעם אחת גם לדקור אותך.

בגדול אתה האחד השחקנים שאני מאוד מסמפט (הנינגה או המשוגע)

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    נכתב במקור על ידי NaRKoMaN
    אנ לא אוהב אנלוקים בכלל אני הכי אוהב m16 ו ak101 ואני אוהב רק את המטוס בין הרכבים אבל אני לא סובל את ה J-10 מי שנוסע בו והורג בקלות מטוס אחר זה לא חוכמה הוא חזק ומדוייק יותר מידי סתם מטוס חרא

וטייס טוב הוא זה שיודע להוריד J-10 עם ה- F35

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי igal-72

ואבי אני מת עליך, פשוט אני צריך את אקספרט של האסולט והספורט, ואני פוגע איתו יפה בפעם אחת בד"כ, ולא עד שאני פוגע.
    דבר שני אני לא אוהב להתחבא.
    ואם אני זוכר טוב תקעתי אותך כמה פעמים עם ה - M16, עם כל הבאני הופים שלך.
    והייתי די קרוב פעם אחת גם לדקור אותך.

בגדול אתה האחד השחקנים שאני מאוד מסמפט (הנינגה או המשוגע)
    גם אני אוהב אותך.. אבל נמאס כבר..
    עד שיש מצב לשחק עם שחקנים טובים ראש בראש אינף.. הם פתאום לוקחים מטול
    ואטס אפ ויט דאט??
    לא נובים שלא יודעים לפגוע.. שחקנים טובים.. אני משחק נגד דני או מקס או גרובי.. עד שיש אתגר.. עד שיש שחקן טוב להרוג(או לההרג)הם באים עם מטול והורסים את הכיף.. את אספסוף זה לא חכמה להרוג.. אני מחכה לקרב אינפי הרבה זמן.. ומה מקבלים..? מטול!! או קליימור..
    היחידי שבא כמו גבר.. זה אדי.. שלא פחד לבוא עם אם 16... (רק אחכ אכזב ובא עם שוטגאן )
    אם זה היה שרת שלי.. הייתי הופך אותו לרק יריות.. אסור רימונים.. אסור מטול אסור לנשום ... רק לירות.. רק איים... אסור גם צלף.. אסור סופורט... אסור להפליץ בלי רשות

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    ואטס אפ ויט דאט??
    לא נובים שלא יודעים לפגוע.. שחקנים טובים.. אני משחק נגד דני או מקס או גרובי.. עד שיש אתגר.. עד שיש שחקן טוב להרוג(או לההרג)הם באים עם מטול והורסים את הכיף.. את אספסוף זה לא חכמה להרוג.. אני מחכה לקרב אינפי הרבה זמן.. ומה מקבלים..? מטול!! או קליימור..
    היחידי שבא כמו גבר.. זה אדי.. שלא פחד לבוא עם אם 16... (רק אחכ אכזב ובא עם שוטגאן )
    אם זה היה שרת שלי.. הייתי הופך אותו לרק יריות.. אסור רימונים.. אסור מטול אסור לנשום ... רק לירות.. רק איים... אסור גם צלף.. אסור סופורט... אסור להפליץ בלי רשות
    המסקנה שלי מהמשחק הזה, זה שגם אם יש לך איים של 100% המשחק בכוח מנסה לדפוק אותך. איך? אתה יורה בחייל בפרצוף ויוצא ממנו רק אבק, או שכאילו הכדורים בכלל לא נורו, אין סימני פגיעה, אין כלום.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    יהוד
    ואטס אפ ויט דאט??
    כל פעם שאני אשחק נגדך אני אצטרך לשחק עם ה- M16. זה כאילו קרתה לי "צ'יקן"
    למרות שבכיף אני אשחק בקבוצה שלך.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    המסקנה שלי מהמשחק הזה, זה שגם אם יש לך איים של 100% המשחק בכוח מנסה לדפוק אותך. איך? אתה יורה בחייל בפרצוף ויוצא ממנו רק אבק, או שכאילו הכדורים בכלל לא נורו, אין סימני פגיעה, אין כלום.
    לא יודע על מה אתה מדבר.. אני משחק עם לאגים שהשד עוד לא המציא.. וכשאני יורה ופוגע בראש תוך כדי תנועה מהירה.. זה תמיד נכנס טוב.. רק הפינג הורס את ההד שוטים!! שום דבר אחר לא..
    כמובן שיש כזה דבר אבק.. אבל זה רק כשאתה לא מכוון טוב טוב.. כשהכוונת על הראש.. מאית המילימטר לכיוון הרצפה.. זה נכנס.. לא לדבר שטויות... אם לא היה נכנס.. לא הייתי מכור

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי igal-72
    כל פעם שאני אשחק נגדך אני אצטרך לשחק עם ה- M16. זה כאילו קרתה לי "צ'יקן"
    למרות שבכיף אני אשחק בקבוצה שלך.
    אם זה עוזר...
    אז פאק... פאקפאקפאקפקקקההההה פאק פקההה

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    לא יודע על מה אתה מדבר.. אני משחק עם לאגים שהשד עוד לא המציא.. וכשאני יורה ופוגע בראש תוך כדי תנועה מהירה.. זה תמיד נכנס טוב.. רק הפינג הורס את ההד שוטים!! שום דבר אחר לא..
    כמובן שיש כזה דבר אבק.. אבל זה רק כשאתה לא מכוון טוב טוב.. כשהכוונת על הראש.. מאית המילימטר לכיוון הרצפה.. זה נכנס.. לא לדבר שטויות... אם לא היה נכנס.. לא הייתי מכור
    אם הייתה לי הסבלנות להקליט כל משחק ולערוך היית נדהם מהגועליות שיש במשחק הזה. אני יכול לעשות אוסף של מאות (כן מאות) מקרים של דקירות שלא מזיזות, מקרים שאני מרסס עם האייקיי וזה אשכרה כאילו שום כדור לא נורה, אני לא רואה אפילו אבק יוצא מהאויב, כלום.
    אני יודע לכוון מצוין בגלל ששיחקתי שנים ב ENEMY TERRITORY, וזה משחק שהאיים של הנובים שם מקביל לאיים שדרוש לסוס ב BF2. אחרי שהגעת לרמת איים לא נורמלית במשחק הזה, שום משחק לא מאתגר אותך מבחינת איים, אז אל תגיד שזה בגלל שאני לא מכוון טוב.
    אי אפשר שלא להגעל ממה שהולך ב BF2. אני יודע שב ET גם בפינג 150 אתה תפגע לאן שתכוון, כי המשחק הזה בנוי בצורה מושלמת, אין בו באג אחד! בסך הכל יצאו 2 פאצ'ים למשחק הזה, והוא קיים כבר שלוש ארבע שנים, והם תיקנו תקלות בשרת וכל מיני תקלות אחרות, שום שיפור בגיימפליי לא נדרש.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    אם הייתה לי הסבלנות להקליט כל משחק ולערוך היית נדהם מהגועליות שיש במשחק הזה. אני יכול לעשות אוסף של מאות (כן מאות) מקרים של דקירות שלא מזיזות, מקרים שאני מרסס עם האייקיי וזה אשכרה כאילו שום כדור לא נורה, אני לא רואה אפילו אבק יוצא מהאויב, כלום.
    אני יודע לכוון מצוין בגלל ששיחקתי שנים ב ENEMY TERRITORY, וזה משחק שהאיים של הנובים שם מקביל לאיים שדרוש לסוס ב BF2. אחרי שהגעת לרמת איים לא נורמלית במשחק הזה, שום משחק לא מאתגר אותך מבחינת איים, אז אל תגיד שזה בגלל שאני לא מכוון טוב.
    אי אפשר שלא להגעל ממה שהולך ב BF2. אני יודע שב ET גם בפינג 150 אתה תפגע לאן שתכוון, כי המשחק הזה בנוי בצורה מושלמת, אין בו באג אחד! בסך הכל יצאו 2 פאצ'ים למשחק הזה, והוא קיים כבר שלוש ארבע שנים, והם תיקנו תקלות בשרת וכל מיני תקלות אחרות, שום שיפור בגיימפליי לא נדרש.
    בונה יא מזדיין אתה מסיים כל סיבוב 50-4 אתה עוד בוכה? סתום סתום ת'פה עשה טובה

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    בונה יא מזדיין אתה מסיים כל סיבוב 50-4 אתה עוד בוכה? סתום סתום ת'פה עשה טובה
    מה זה משנה בכלל? המציאות זה שהמשחק הזה מסריח ולא מתגמל שחקנים סוסים כמו שהוא אמור לתגמל.
    למה אתה חושב שהבאג עם הסכין קיים כבר שלושה פאצ'ים? שלושה פאצ'ים ולא התייחסו אליו! כי אין אף נוב שייבכה על זה ל EA, כי הם לא מודעים לכך שיש להם סכין בכפתור מספר 1. אם אף נוב לא בוכה אין צורך לתקן, ככה זה אצלם.

הרשמה