תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    ראשון לציון
    שלום ,
    שמעתי על המשחק הזה הרבה והרבה שבחים ואני כחובב משחקי RPG (לא בחובה MMO)
    חייב לנסות אותו ..

יש האומרים שכדאי להתחיל ולקנות את NWN1 כי הוא הרבה יותר מובן ופחות כבד...

מה אתם אומרים ? כדאי לקנות 1 או 2 ?
    האם יהיה לי קשה להבין את המשחק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    אשדוד
    טוב אין כל כך הרבה קשר בין המשחק הראשון לשני בעלילה, בשני רק מוזכר קצת מה שקרה בראשון וזהו. אני לא שיחקתי בראשון בעצמי. אבל בכל זאת הייתי מציע לך להתחיל בראשון בשביל הסדר הטוב וכדי לעביר יותר זמן. כמו כן המשחק השני באמת כבד ורק המחשבים הבאמת חזקים יכולים להריץ אותו בלי בעיה בכלל ( כמו שלי ). בקשר להבנת המשחק אני אגיד לך שאין צורך ממש לדעת הרבה כדי לשחק, אבל כדי לשחק טוב יש צורך בלדעת את כל החוקים ויש די הרבה מהם. פשוט תיכנס לnwnwiki ושם כבר כתוב הכל. אני די חדש בכל הקטע ואני כל הזמן לומד עוד ועוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    העתיד נמצא בNWN2, והעבר בNWN. עכשיו זה זמן קצת רגיש בקטע כי NWN בתהליכי גסיסה כי כבר לא הרבה משחקים אותו וNWN2 נמצא בשלבי גדילה, ועדיין לא הגיעה לשלב של הנאה כמו שיש בNWN. אם אין לך בעיה לקנות את NWN2 מאוחר יותר, לך על NWN, אבל כחובב RPG, העלילה של 2 הרבה יותר סוחפת וטובה. מה גם להשיג NWN עם ההרחבות זה כבר לא משימה פשוטה דומינני..
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    כמו שכבר אמרו, NWN2 זה העתיד.
    כרגע המשחק לא לגמרי מוכן למשחקים רציניים ברשת, אבל שתהיה בטוח שבאובסידיאן (החברה המפתחת) עובדים על זה וממשיכים לשחרר תיקונים ושיפורים.
    אם אתה אוהב סינגל פלייר, אתה תאהב את הקמפיין הרשמי של NWN2, הוא מספיק ארוך ומעניין ,לדעתי לפחות, ויספק אותך זמן לא מועט, כשאתה מחכה לשרתים טובים במולטי

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    לדעתי הצנועה - אם המחשב שלך חזק מספיק, לך על NWN2.
    הוא, כמו שארטיגו אמר, סוחף הרבה יותר. ואני משוכנעת שעד שתסיים את הקמפיין הרשמי כבר ייצאו כמה שרתים טובים ששווה לשחק בהם. (למרות שאני צופה גם לאג גיהנומיש בחודשים הראשונים של השרתים.. אבל נחייה עם זה. ^^ )
    Aww, you think I'm a stuck up bitch?
    Well join the club, you slutty whore.

Supervixen*

"
    What do you mean he don't eat no meat?
    [
    the entire room stops, in shock]
    Oh, that's okay. I make lamb."

-My Big Fat Greek Wedding
    שתף ב-Google+

הרשמה