תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 54
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הגיע הזמן להתחיל לגשר על הפער בין 3 לבין 3.5. רוב השינויים אינם מהותיים במיוחד, אבל אחד החשובים הוא הכשרונות החדשים, שאינם מופיעים בספר השחקן הרגיל, ולכן תרגמנו אותם כאן לשימושכם.
    הכשרונות הבאים מופיעים כדרישות שונות במדריך השלם ללוחמה. (תודה ל-yoyodragon ו-Imulatos על העזרה במציאתם).
    אם אתם מוצאים בספרים החדשים שמות כשרונות שאינם מוכרים לכם, אתם מוזמנים לשלוח לי מייל ואצרף אותם לכאן.

הגנה בשני כלי נשק [כללי]
    (Two-Weapon Defense)
    דרישות: זרז 15, לחימה בשני כלי-נשק
    תועלת: כאשר הדמות אוחזת בנשק כפול או שני כלי נשק (לא כולל נשקים טבעיים או מכות ללא נשק), היא זוכה בתוסף מגן 1+ לדרג"ש.
    כאשר הדמות נלחמת הגנתית או משתמשת בפעולת ההגנה המלאה, תוסף המגן הזה עולה ל-2+.
    מיוחד: לוחם רשאי לקחת את הכשרון הזה כאחד מכשרונות הלוחם הנוספים שלו.

הטעיה משופרת [כללי]
    (Improved Feint)
    דרישות: תבנ 13, מומחיות קרבית
    תועלת: ביצוע בדיקת תרמית על מנת להטעות בקרב דורשת מהדמות רק פעולת תנועה.
    רגיל: הטעיה בקרב היא פעולה רגילה.

היאבקות משופרת [כללי]
    (Improved Grapple)
    דרישות: זרז 13, לחימה משופרת ללא נשק
    תועלת: הדמות אינה מעוררת התקפה מזדמנת כאשר היא מבצעת התקפת מגע על מנת להתחיל בהיאבקות. היא גם זוכה בתוסף 4+ לכל בדיקות ההיאבקות, גם אם לא היא זו שהתחילה את ההיאבקות.
    רגיל: ללא כישרון זה, הדמות מעוררת התקפה מזדמנת כאשר היא מבצעת התקפת מגע על מנת להתחיל בהיאבקות.
    מיוחד: לוחם רשאי לבחור זה כאחד מכשרונות הלוחם הנוספים שלו.
    נזיר רשאי לבחור בכשרון זה ככשרון נוסף בדרגה 1, אפילו אם הוא אינו עונה על הדרישות.

התמחות דגולה בנשק [כללי]
    (Greater Weapon Specialization)
    דרישות: שליטה בנשק הנבחר, מיקוד דגול בנשק הנבחר, מיקוד בנשק הנבחר, התמחות בנשק הנבחר, דרגת לוחם 12.
    תועלת: הדמות בוחרת בנשק שכבר בחרה עבורו בכשרון התמחות בנשק. ניתן לבחור גם בהתקפה ללא נשק או היאבקות. הדמות זוכה בתוסף 2+ לכל גלגולי הנזק הנעשים עם הנשק הנבחר. התוסף מצטבר עם תוספים אחרים לגלגול הנזק, כולל התוסף שמעניקה התמחות בנשק.
    מיוחד: ניתן לבחור בכשרון זה מספר פעמים. השפעותיו אינן מצטברות. בכל פעם שבוחרים בו, הוא מתייחס לנשק אחר.
    לוחם רשאי לקחת את הכשרון הזה כאחד מכשרונות הלוחם הנוספים שלו.

חבטת מגן משופרת [רגיל]
    (Improved Shield Bash)
    דרישות: שליטה במגן.
    תועלת: כאשר הדמות מבצעת חבטת מגן, היא בכל זאת מוסיפה את תוסף המגן שלו לדרג"ש שלה.
    רגיל: ללא כשרון זה, דמות המבצעת חבטת מגן מאבדת את תוסף המגן שמעניק המגן לדרג"ש עד תחילת התור הבא שלה.

מיקוד דגול בנשק [כללי]
    (Greater Weapon Focus)
    דרישות: שליטה בנשק הנבחר, מיקוד בנשק הנבחר, דרגת לוחם 8.
    תועלת: הדמות בוחרת בנשק שכבר בחרה עבורו בכשרון מיקוד בנשק. ניתן לבחור גם בהתקפה ללא נשק או היאבקות. הדמות זוכה בתוסף 1+ לכל גלגולי ההתקפה הנעשים עם הנשק הנבחר. התוסף מצטבר עם תוספים אחרים לגלגול ההתקפה, כולל התוסף שמעניק מיקוד בנשק.
    מיוחד: ניתן לבחור בכשרון זה מספר פעמים. השפעותיו אינן מצטברות. בכל פעם שבוחרים בו, הוא מתייחס לנשק אחר.
    לוחם חייב לבחור בכשרון זה עבור נשק כלשהו על מנת שיוכל לבחור בכשרון התמחות דגולה בנשק עבור אותו הנשק.
    לוחם רשאי לקחת את הכשרון הזה כאחד מכשרונות הלוחם הנוספים שלו.

משא ומתן [כללי]
    (Negotiator)
    תועלת: הדמות זוכה בתוסף 2+ לבדיקות דיפלומטיה וזיהוי מניע.

מת לחיות [כללי]
    (Die Hard)
    דרישות: עמידות
    תועלת: הדמות מתייצבת אוטומטית כאשר נקודות הפגיעה שלה נופלות לבין 1- ל-9-. היא לא צריכה לגלגל ק% כדי לבדוק האם היא מאבדת נקודת פגיעה 1 כל סיבוב.
    כאשר נקודות הפגיעה שלה שליליות, כלומר היא גוססת, יכולה הדמות לבחור לפעול כאילו הוצאה מכלל פעולה. היא חייבת לבצע את הבחירה ברגע בו היא יורדת לנקודות פגיעה שליליות (גם אם אין זהו תורה). אם היא אינה בוחרת לפעול כאילו הוצאה מכלל פעולה, היא מתעלפת מיד.
    כאשר הדמות משתמשת בכישרון זה, היא יכולה לבצע תנועה אחת או פעולה רגילה אחת כל סיבוב, אך לא את שתיהן, והיא אינה יכולה לבצע פעולות סיבוב מלא. היא יכולה לבצע פעולות תנועה מבלי לפגוע בעצמה, אך אם היא מבצעת פעולה רגילה כלשהי (או כל פעולה הנחשבת כמאמצת, כולל כמה פעולות חופשיות, מהירות או מידיות, כמו הטלת לחש מהיר), היא סופגת נקודת נזק 1 אחרי ביצוע הפעולה. אם היא מגיעה ל-10- נקודות פגיעה, היא מתה מיד.
    רגיל: דמות ללא כשרון זה אשר נקודות הפגיעה שלה מופחתות לבין 1- ל-9-, מתעלפת ומתחילה לגסוס.

נטייה לקסם [כללי]
    (Magical Aptitude)
    יתרון: הדמות זוכה בתוסף 2+ לבדיקות תורת הלחשים ושימוש בחפצי קסם.

תפיסת חיצים [כללי]
    (Snatch Arrows)
    דרישות: זרז 15, הדיפת חיצים, מכה ללא נשק משופרת
    תועלת: כאשר הדמות משתמשת בכשרון הדיפת חיצים, היא יכולה לתפוס את כלי הנשק במקום להדוף אותו. נשקים מושלכים ניתן להשליך בחזרה למתקיף המקורי (אפילו אם זהו אינו תורה של הדמות), או לשמור אותם לשימוש מאוחר יותר.
    הדמות חייבת יד פנויה אחת לפחות כדי להשתמש בכשרון הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    אתה יכול להוסיף את הכישרונות מיקוד משופר בנשק והתמחות משופרת בנשק (או איך שלא קוראים להם)?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    שמחתי לעזור. אבל חשוב שטעויות כאלה לא יקרו שוב בספרים הבאים כי מאוד מתסכל לחרוש את המקורות על מנת למצוא כישרון

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זה לא טעויות כמובן, זה פער בלתי נמנע בין העובדה שהספר לשחקן הוא מהדורה 3, וספרי ההרחבה הם מהדורה 3.5. הכשרונות נכונים ואמיתיים, כך שאין שם טעות - הם פשוט חסרים בספר השחקן שקיים בעברית. זו הסיבה שתירגמתי כאן את הכשרונות, כצעד ראשון לגישור על הפער.
    אני יכול להבטיח לך שגם בשאר המדריכים השלמים יש עוד התייחסויות לכשרונות שאינם מופיעים בספר השחקן 3 - אם תמצא כזה תוך כדי קריאה, אתה מוזמן לשלוח לי את שמו ואני אתרגם אותו כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    מעולה, אבל כמו שאמרו קודם- מיקוד נשק דגול והתמחות דגולה בנשק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    מעולה, עכשיו אני ישמח עם יעלו את את הטבלא החדשה של הנזיר (שינו הרבה דרגים שבו מקבלים יכולות) וכן את הסייר בפירוט (הוא ישתנה רבות)
    הסייר בהעדפהב ראשונה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני אדם אחד, וכוחותי חלושים... אם מישהו מעוניין לעזור, ולתרגם בעצמו את השינויים של הנזיר והסייר, אודה לו מאוד. שיצור איתי בבקשה קשר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    את זה מצאתי באתר של כוכבי כסף.
    אין בו אומנם את כל השינויים אבל יש בו כמה.
    מוזר שלא הזכירו את זה קודם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    קובץ העדכון הוא די כללי, ולא כולל לדוגמא את תיאורי הכשרונות החדשים. זאת המטרה של האוסף החדש כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    נטייה לקסם, מהמדריך השלם למאגיה
    שתף ב-Google+

תודה על העדכון
    פינגוין גבוה שהתבלבל וגר בצפון, מנגן קלרינט ומצוטט כל מה שחי היום או פעם.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    עודכן עם נטייה לקסם, שהוא כשרון בסגנון משא ומתן ורבים אחרים, שפשוט מעניקים תוסף 2+ לבדיקות של שתי מיומנויות קרובות זו לזו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    שלום,זה האח התאום של ארבל,מישהו אולי יכול לומר לי מהו הכישרון מת לחיות מהמדריך ללוחמה-שיכור חרב(או קרב אני לא בטוח)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    היי ירדן וברוך הצתרפותך לפורום.
    תיכנס לעמוד הראשון של העץ ושמה תראה אותו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    תודה^^,איזה כישרון נחמד^^.
    שמח שעזרתם לי(מן הסתם)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    מי יכול לתרגם גם את הלחשים החדשים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    יבוצע, אבל לפי בקשה ספציפית (כי יש הרבה עדכונים קטנים להרבה לחשים). העדיפות היא ללחשים שמופיעים בספרי ההרחבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אני אף פעם לא מצאתי הסבר ללחש "התמרה מזיקה".
    אתה יכול בבקשה לתרגם את זה? (מהמדריך למאגיה)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    למשל את הלחש scorching ray (קרן חורכת).
    שתף ב-Google+

הרשמה