תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    בהמשך למגמה ולהצהרות, קיבלנו אישור מ-FFG לתרגום רשמי של שני משחקים נוספים : DELTA-V ו-SENATOR (המצוין, לדעתי). מדובר בתרגום חוקים בלבד בשלב זה, לא תרגום המשחק (כלומר, הקופסה נשארת באנגלית).
    בשאיפה, נחיל הסכמות שכאלו על שאר המשחקים שלהם בקרוב.
    בברכה,
    כוכבי כסף
    www.silverstars.co.il
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    מצויין. סנטור הוא אחלה, ושמעתי שדלתא וי גם טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    קדומים
    עוד צעד בכיוון הנכון.
    אבל אני אישית ההיתי רוצה לראות תרגום של המשחקים הגדולים יותר....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    שאלתי אותם גם על BLUE MOON CITY אבל טרם קיבלתי תשובה.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    ני הייתי מעדיף לראות את החוקים של המתיישבים של קאטאן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    נכתב במקור על ידי idansh
    ני הייתי מעדיף לראות את החוקים של המתיישבים של קאטאן
    ישנו תקציר של החוקים באתר האיגוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    טוב, BLUE MOON קיבל תשובה שלילית. באסה.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    תקציר חוקים?!?!!?! אפשר קישור?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    קדומים
    אתר איגוד שחקני הלוח בישראל:
    http://www.boardgames.co.il/

משחקים שההיתי רוצה לראות מתורגמים לעברית:
    WOW:TBG
    DESCENT
    RUNEBOUND
    Arkham Horror
    War of The Ring
    ובעצם... כל משחקי FFG, ו- DOW ו.....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    תכל'ס =)
    אבל אני כל כך בספק שמישהו מבין המשחקים (המצוינים) שהזכרת יצליחו להימכר בארץ בכמות כלשהי של עותקים.
    יצרתי קשר עם DOW לפני כמה זמן, בקשר ל-Ticket to Ride, שאלתי אם יש איזה סיכוי שיתרגמו אותו. הם אמרו שצריך מינימום 1500 עותקים, אחרת אין על מה לדבר, ולדעתם זה לא ריאלי. אני נאלץ להסכים איתם. מדהים שבמדינה עם 7 מיליון איש, 1,500 עותקים זה יותר מדי - אבל כשבחו"ל משחק צריך למכור בערך 5000 כדי להיחשב להצלחה גדולה, אין ברירה אלא לבכות לאור הטיפשות של כל האנשים שלא יודעים כמה משחקים לוח זה טוב ומוצלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    קדומים
    את כל זה גם אני יודע, אבל החלום שלי זה לראות אותם מתורגמים ונמכרים בעשרות אלפי עותקים בארץ.
    אבל בוא נרד מהאטמוספרה לכדור הארץ ולמדינת ישראל 2007, עוד זמן רב יקח עד שנראה משחקים מצוינים אלו בכל חנות משחקים בארץ.
    ההיתי שמח להכנס לכפר השעשועים ולמצוא משחקים מתורגמים של כ"כ, מקווה שבקרוב זה יהיה המצב, כי משחקים קונים בחנות משחקים. ולא בחנות ספרים.
    קהל יעד המעוניין לקנות משחק מגיע לשם, לחנות המשחקים. לחנות ספרים מגיעים אנשים שרוצים לקנות ספרים, ובמצב הטוב, במידה והמשחקים מונחים בצורה סבירה בחנות, יש סיכוי שמישהוא ישים אליהם לב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    לדעתי כמו שסונדי אמר יש אפשרות שימכרו 1500 עותקים אבל המשחקים צרכים להיות מופצים בצור הרבה יותר טובה כל המשחקים צריכים להיות מופצים בחנויות של משחקים ואז יתחילו להיות מכירות רציניות ולא שהמשחקים יהיו מונחים על מדף מוסתר היטב בחנות ספרים נידחת ורק מי שמכיר את המשחק יבוא לחפש אותו אה כן... והם צרכים להיות במחיר שלא יבעית את הקונה (כן אני רומז למנצ'יקן חוץ מזה למנצ'יקן יש בעיה אחרת הוא מלא בבדיחות פנימיות של\על שחקני מ"ת לדעתי לשאר המהצ'יקנים יש יותר סיכוי לדבר לקהל הרחב בארץ) הרי טליסמן הולך לא רע אני מכיר בתים שאין להם שום קשר למ"ת ויש להם טליסמן אבל היי אם כ"כ רצים להוציא מנצ'יקן 2 אז יש עתיד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.02.2007
    עיר
    מצפה הושעיה
    מסכים עם נדב-
    מנצקין עולה יותר מדי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    זה יפה שאתם חושבים שמנצ'קין עולה יותר מדי. לקחת לתשומת ליבכם שבמהדורה העברית יש 2 קלפים מיוחדים (ששלימנו עליהם, כמובן) שאין במהדורה האנגלית, ושהמשחק בעברית עולה פחות מהמשחק באנגלית המיובא לארץ?
    ואגב, לא רק שחקני מ"ת קונים אותו. לפי הנתונים שלנו, הוא זוכה להצלחה בכלל אוכלוסיית הנוער.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אני חושב שאנשים חושבים שמאנצ'קין עולה יותר מדי בגלל שהקופסא שלו קטנה.
    "מחיר שיבעית את הקונה"? 110 ש"ח? זה מחיר מצחיק בשביל משחק שולחן. ראית כמה עולה ריסק? (בערך 150 ש"ח). מאנצ'קין אינו נופל מריסק באורך, בתחכום, ובמשחקיות חוזרת. (לטעמי, הוא בכלל עולה עליו).

הקופסא שלו קטנה, אז אנשים מניחים שהוא צריך לעלות מעט. הנה פסיכולוגיה בשבילכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    בגלל זה אתה יכול לראות בחנויות קופסאות גדולות עם מעט רכיבים בפנים, ועדיין אנשים מרגישים שהם קיבלו תמורה עבור הכסף. לפעמים צריך להתאים את האריזה לשוק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    נכתב במקור על ידי ננסק
    אני חושב שאנשים חושבים שמאנצ'קין עולה יותר מדי בגלל שהקופסא שלו קטנה.
    "מחיר שיבעית את הקונה"? 110 ש"ח? זה מחיר מצחיק בשביל משחק שולחן. ראית כמה עולה ריסק? (בערך 150 ש"ח). מאנצ'קין אינו נופל מריסק באורך, בתחכום, ובמשחקיות חוזרת. (לטעמי, הוא בכלל עולה עליו).

הקופסא שלו קטנה, אז אנשים מניחים שהוא צריך לעלות מעט. הנה פסיכולוגיה בשבילכם.
    נו פסיכולוגיה זה 70% במכירות (אבא שלי מתעסק בזה אז אני יודע קצת...)

והבעיה השניה הרצינית של מנצ'יקן היא שהוא נימצא בחנות של ספרים ולא של משחקים אז תמיד שמים אותו באיזה מדף זנוח או שהוא בכלל לא נמצא כי בחניות ספרים הספרים בעדיפות ראשונה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    הבעיה היא גם שברוב חנויות הספרים משחקי הלוח של כ"כ, שצריכים להיות מיועדים בראש ובראשונה לבני נוער ומבוגרים, מתחבאים להם בין משחקי קופסא שונים לגיל הרך. וכך, כדי למצוא את "דרך המדבר" (אפילו בהנחה שאתה יודע מה זה ובאת לחפש את זה במיוחד) אתה צריך לפלס את דרכך בין משחקי זיהוי חיות וצבעים.

וכל זה בגלל הסברה המעצבנת הזאת, ש"משחקי לוח זה לילדים...לא עברת את הגיל הזה כבר?"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    קחו בחשבון שאם היינו הולכים על קופסה גדולה יותר, העלות שלה הייתה גדולה יותר, ואז המשחק היה גדול יותר. כלומר, הייתם מקבלים קופסה גדולה יותר, יקרה יותר ו"ריקה" יותר - כי לא היה בה שום דבר שאין עכשיו. ואז מה? היו אומרים "למה לא עשו קופסה קטנה יותר" כי ממילא היא ריקה...

אין לזה סוף.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    שתף ב-Google+

הרשמה