תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כן, אני יודע, לא התבלבלתי בפורום.
    אזהרה, הפסקה הראשונה היא פתיחה מאוד ארוכה, תמצית למי שרוצה לדלג - מיציתי את הRPG של המחשב שהמחשב שלי יכול להריץ, ואני חושב על לקנות PS2 בשביל RPG יפנים, אחרי שכבר יש לי הוכחה שאני נהנה מהם.

שני נושאים שאני מאוד מתעניין בהם ועוסק בהם פחות ממה שהייתי רוצה הם גיימינג ומשחקי תפקידים. והשני לא רלוונטי לכאן.
    תמיד הייתי גיימר של PC, ולא התעניינתי בקונסולות. לפני שנתיים-שלוש התחלתי להתעניין במשחקי מ"ת למחשב וקצת קווסטים, ומאז הספקתי לשחק ברוב המ"ת המוכרים של המחשב שהם לא האק-אנד-סלש. במקביל, המחשב שלי הספיק להתיישן ולהעשות גרוטאה, ולא עומד בדרישות הגבוהות שהמ"ת הממוחשבים קיבלו פתאום (וגם לא עומד בדרישות של Jade Empire. ארר).
    אז, התחלתי לחפש חלופות אחרות. ראיתי שFPSים יכול להיות נחמד אבל לא זה, ולאחר כמה המלצות קודמות וגם הרצאה באיקון התחלתי לחשוב בכיוון של RPG יפנים. חמוש בPS2 של חבר וFFX שנשכר בבלוקבאסטר יצאתי לפני כשבועיים לבדוק את העניין, וראיתי כי טוב.

ועכשיו הגעתי סוף-סוף לעיקר - השאלה היא, האם כדאי להכנס עכשיו לכל העסק הזה? שמעתי שיש המון משחקי RPG למכשיר, אבל לא שמעתי ~הרבה~ שמות של משחקים שהם גם טובים וגם מספיק לא-ישנים בשביל שאני באמת אשמע עליהם.
    בעיה אחרת בעניין היא הקושי למצוא משחקים - הרבה מהמשחקים ששמעתי עליהם וקראתי ביקורות טובות הם משחקים ישנים של 2 או בכלל של 1, ואני חושש לקנות קונסולה ולא למצוא משחקים.
    אם אני קונה את הקונסולה אני אקנה עם צ'יפ, ככה שאני אוכל לקנות מארה"ב (ועל דברים לא חוקיים אני לא חושב, כי גם אם הייתי מרגיש נוח עם הדברים האלה, אני לגמרי לא מתמצא), אבל אני גם לא מוצא חנויות שמחזיקות את כל המשחקים האלה, בעיקר כשהישנים מביניהם לא נמצאים במלאי.. (Shadow Hearts 1, FF7, Suikoden 1-2)
    בעיה אחרת היא שגם אם כרגע יש את חלק מהמשחקים במלאי, הם עלולים להעלם עד שאני אגיע אליהם, בעיקר כשהדור הבא כבר כאן, ונראה שלא יהיו עוד מ"ת טובים למכשיר.
    אז, what say you? מכירים חנויות שאני לא מכיר? תמיכה נפשית?
    תודות מראש למי שצלח את ההודעה הזאת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    התשובה הטובה ביותר היא: ebay.
    דרך ebay תוכל לקנות PS2 אמריקאית יד שנייה (וזולה) ומשחקים ישנים אמריקאים במחירים זולים מאוד (9.90 בשביל xenogears, זה בדיחה) - וככה גם לא צריך צ'יפ. כל הקונסולות שאצלי קניתי יד שנייה. אומנם רק אחת קניתי דרך איביי, אבל זאת היתה קנייה מוצלחת.
    הבעיה היחידה היא מחירי המשלוח, אבל אפילו זה לא נורא במיוחד בשביל משחקים ישנים או יד שנייה. הם כל כך זולים, שאפילו אם המשלוח הוא 10 דולר זה עדיין יותר זול מלמצוא אותם בארץ. ה-PS2 כנראה תהיה עם עלות משלוח משמעותית, בגלל המשקל, אז אולי בכל זאת כדאי לנסות להשיג אותה בארץ - אבל עדיין הייתי ממליץ יד שנייה, כי למה לך לקנות קונסולה חדשה בעצם?
    יש המוני משחקי RPG יפניים מצוינים ל-PS2, לפחות חמישה שממש כדאי לך לשחק ועוד מי יודע כמה שלא בדיוק תסבול מהם למשך כמה עשרות שעות כל אחד. אז אין ספק שכן, PS2 היא קונסולת ה-RPG בשבילך. (למרות שגם לגיימקיוב יש כמה הברקות ממש מעולות)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    חיכיתי לראות אם יהיו תגובות נוספות, אבל נראה שלא.
    אז, תודה ערן על התגובה, אבל זה לא ממש עזר לי - את ebay אני מכיר, ואני לא מאמין שההורים שלי יסכימו שנקנה קונסולה יד שניה בלי אחריות.
    בכלל, קצת מרגיז שהרבה מוכרים בebay לא כותבים שהם שולחים לכל העולם, למרות שחלקם יסכימו לשלוח בכל זאת. בנוסף, לא כולם כותבים על ביטוח, וגם אם כן, בדרך כלל המשלוח יקר. אבל, בסופו של דבר, זה עדיין יוצא יותר זול מלקנות בארץ.

בכל מקרה. סוף סוף הוחלט סופית שהקונסולה תיקנה, ונשארה השאלה עם אילו משחקים להתחיל. המשחק הראשון יהיה FFX, שאני צריך לסיים לשחק בו לאחר שהגעתי ל~22 שעות משחק והקטע בו ריקו חוזרת לחבורה (עוד כמה נשאר לי?).
    השאלה היא מה אחרי זה - יש למוכר אחד את xenosaga, ffviii, ffix וchrono cross, ונראה שעל השניים הראשונים הדעות די חלוקות, אבל אני שואל בכל זאת. גם הצעות למשחקים אחרים שלא יהיה קשה מידי להשיג זה טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    נשארו לך עוד בערך 70 שעות. אני לא צוחק.

FF שמונה ותשע אכן פחות מוצלחים לדעתי, אבל הם עדיין FF, וזה רק טוב. xeno ו-CC הם אחלה בחלה. איך אתה עם משחקי אסטרטגיה בתורות\RPG? (סטייל Disgaea)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    נכתב במקור על ידי Zipnab
    חיכיתי לראות אם יהיו תגובות נוספות, אבל נראה שלא.
    אז, תודה ערן על התגובה, אבל זה לא ממש עזר לי - את ebay אני מכיר, ואני לא מאמין שההורים שלי יסכימו שנקנה קונסולה יד שניה בלי אחריות.
    בכלל, קצת מרגיז שהרבה מוכרים בebay לא כותבים שהם שולחים לכל העולם, למרות שחלקם יסכימו לשלוח בכל זאת. בנוסף, לא כולם כותבים על ביטוח, וגם אם כן, בדרך כלל המשלוח יקר. אבל, בסופו של דבר, זה עדיין יוצא יותר זול מלקנות בארץ.

בכל מקרה. סוף סוף הוחלט סופית שהקונסולה תיקנה, ונשארה השאלה עם אילו משחקים להתחיל. המשחק הראשון יהיה FFX, שאני צריך לסיים לשחק בו לאחר שהגעתי ל~22 שעות משחק והקטע בו ריקו חוזרת לחבורה (עוד כמה נשאר לי?).
    השאלה היא מה אחרי זה - יש למוכר אחד את xenosaga, ffviii, ffix וchrono cross, ונראה שעל השניים הראשונים הדעות די חלוקות, אבל אני שואל בכל זאת. גם הצעות למשחקים אחרים שלא יהיה קשה מידי להשיג זה טוב.
    דרגון קווסט, קינגדום הארטס ( יותר פעולה מאשר תפקידים אבל משחק מעולה),בתחלית החופש הגדול צריך להגיע רוג' גלקאסי שצריך להיות טוב ודאיסגה צריך להיות טוב גם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    70 שעות? w00t! ואני חשבתי שאני קרוב לחצי משחק.. אגב, יהיה אפשר לפני הסוף לחזור לכל המקומות שביקרתי בהם, או שאני אצטרך לסרוק כל אזור לפני שאני ממשיך?

אר, אני צריך לבחור אחד או שניים. אפשר לשחק בCC לפני CT?
    קסנו נראה סגנון שונה מהFFים (מבחינת המערכה, לפחות), שזה יכול להיות טוב אחרי משחק או שניים של FF. מצד שני, אני לא בטוח אם יש לי סבלנות לשבת חצי שעה ויותר בשביל סרטונים. ההפוגות הארוכות יחסית בין שיחות וקרבות (ולהפך) בFFX קצת הפריעו, אז אני לא יודע..
    בקשר לאסטרטגיה בתורות, אף פעם לא ניסיתי, ואני מתכוון לנסות - רק שאני לא מכיר שמות של משחקים כאלה מלבד Disgaea, שהיה נשמע טוב, אבל זכור לי שקראתי שהוא הארדקור.
    KH - אני לא יודע, היה מספיק רע כשהייתי צריך להסביר לחברים שלי שהקרבות בFF הם בסגנון פוקימון, אני לא צריך להוסיף לזה דמויות מדיסני.. חוץ מזה, אני חושב שעדיף שאני אשחק במשחקים בהם הדמויות מופיעות במקור לפני שאני משחק בקרוס-אובר. אגב, כשקראתי את הביקורת בויגיימס על המשחק היא ספיילרה לי את FF7, כשהיה כתוב שם מי הדמות שמתה. לפני שאפילו ידעתי שהיא קיימת. וכל נסיונות ההדחקה לא פעלו. נהדר.
    בקשר לDQ, קראתי את הביקורת על VIII, והוא נראה כמו משחק שאני אגש אליו, בהמשך.
    ושוב תודה לכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    לרוב המקומות תוכל לחזור לקראת סוף המשחק, להוציא איזה אחד או שניים, ואפילו גם תוכל למצוא כמה חדשים לקראת הסוף.
    בקשר לKH, אין לך מה להתבייש להגיד לחברים שלך שאתה משחק במשחק עם דמויות מדיסני, כי המשחק עצמו ממולץ מאוד (הוא לא מתקרב ל-FF, לדעתי, אבל בסקלה של משחקים 'רגילים' הוא במקום גבוה מאוד).
    ובקשר לספויילר על הדמות שמתה, אולי זה באמת הורס חלק נכבד מהמשחק, אבל לא לגמרי, בגלל שזה יחסית מוקדם בעלילה הכללית, ככה שיש עוד הרבה דברים חשובים (יותר ופחות) בהמשך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הייתי *מאוד* ממליץ לשחק ב-CT, גם היום. מבחינתי באמולטור על המחשב (אבל לא אמרתי את זה, לא אמרתי את זה). כי זה משחק מעולה.
    עד כמה ששיחקתי ב-CC (לא גמרתי אותו), לא ממש צריך להכיר את CT. אבל זה ממש לא רלוונטי - שחק ב-CT! שחק!

Disgaea הוא אכן הארדקור - אני חושב אפילו שאני כתבתי את זה בביקורת שלי - אבל כרגע אין לי רעיון למשחק אחר בסגנון לצערי. אני אנסה למצוא משהו, זה יופי של ז'אנר של משחקים.

KH מומלץ. הוא יפיפה להפתיע, והוא מהנה, והדיסני משתלב שם מצוין. שחק בו.

את DQ8 תשאיר בינתיים בצד. הוא קצת bland - קצת כמו ביסקווטים. כן, זה טעים, אבל עוד לא אכלת את העוגה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    מצטער על התגובה המאוחרת, לא ראיתי את התגובה שלך עד היום.

אז, היום הPS נקנה, והשמחה בארץ רבה.
    העניין הוא שעכשיו צריך לחכות למשחקים, שזומנו אתמול מאיביי (קסם מדרגה חמישית, הזימון אורך כשבוע וחצי, הקרבה של כסף). המשחקים שנבחרו בסופו של דבר הם פיינל פאנטסי 10 ו8 (לפי המלצה שקיבלתי). אחרי שנסיים איתם, נראה כבר, אני מאמין שזה יעסיק אותי למספיק זמן.
    סקוואל, בקשר לKH - לא הייתי לגמרי רציני כשכתבתי את זה, ואני מאמין שאני אכן אשחק בזה מתישהו - אבל כמו שאמרתי, אני רוצה לשחק קודם במשחקים המקוריים (אני לא אתלהב מזה שקלאוד מופיע בKH אם לא שיחקתי בפפ7 קודם..).
    גם DQ ודיסגאהא נכנסים לרשימת הto play list.

וכמו שאפשר לראות בחתימה שלי, התחלתי לשחק בCT עד להשלמת הזימון, עוד לפני ההמלצה כאן (:
    אני די בהתחלה, פגשתי עכשיו את רובו בעתיד הרחוק, ובינתיים אני לא מאוד מתלהב - הקרבות הם בעיקר ללחוץ על התקפה כמה שיותר מהר, וכרונו לא מדבר.
    אני רואה כאן שתי אפשרויות - או שאני מאוד בהתחלה והמשחק ישתפר, או שהוא פשוט ימלא את הסחורה וישעשע אותי עד שהפ"פים יגיעו.
    אז תודה פעם אחרונה, ועל הפעם השלישית הזו מגיעה לי גלידה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי ננסק
    עד כמה ששיחקתי ב-CC (לא גמרתי אותו), לא ממש צריך להכיר את CT.
    צריך

.................................
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אם צריך, אז צריך. אם כבר, אני מתכנן לקנות את CC (ביחד עם xenogears), הם במחיר נמוך לכדי גיחוך באיביי.
    שתף ב-Google+

הרשמה