תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 18 מ 18
    הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    למי שיש כתובות של אתרים אמינים וזולים להזמנה של מוצרי היאבקות, זה המקום להעלות.
    אני אפתח עם לינק לאתר שכבר הזמנתי ממנו כמה פעמים והכל הגיע בזמן, לא כ"כ זול, אבל עדיין האתר הכי זול שראיתי:
    WWW.WRESTLINGSUPERSTORE.COM

:smiling: תהנו :smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    www.wweshop.com
    אתר הסחורה הרשמית של ה-WWE.XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני כרגע בתילאנד ופה ללא ספק הכי זול כל חולצה עולה 10-20 שקל קניתי את החולצה של DX שמפורסמת בWWE שמקדימה יש את שון וטריפל המציורים עושים את התנועה המפורסמת שלהם X.. בנוסף קניתי 15 בובות של הWWE (אנגל אנדטייקר ריי מסטריו*2 גריקו HHH קין סינה רנדי אדי גררו היינרך באטיסטה רוב ואן דאם ועוד שאני לא זוכר) שבארץ עולה 80 או 70 שקל לבובה ב350 שקל כולם ביחד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לחובבי המוצרים הנלווים של הWWE ובכלל של האיבקות כאן תוכלו לעלות אתרים שמוכרים מוצרי האיבקות, כמו כן מי שירצה לרכוש או למכור מוצרי האיבקות יוכל הפרסם את המוצרים כאן, תהנו...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    סלאדגאמר כמה זמן לקח למוצרים להגיע לארץ ואם אתה יודע אולי אם הם מקבלים מאסטרקארד?,
    בכל מקרה אני מעונין בבובה של ברט היטמן ארט למישהו יש במחיר טוב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    עיר
    בת ים
    בקשר למאסטרקארד אני לא יודע, ולמשלוח לוקח להגיע 2-4 שבועות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    סלדאגאמר כמה עולה המשלוח, ובנוסף אני מעוניין לקנות את המשחק HERE COME THE PAIN smackdown לPS2.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי y2pach
    סלדאגאמר כמה עולה המשלוח, ובנוסף אני מעוניין לקנות את המשחק HERE COME THE PAIN smackdown לPS2.
    יו למה אתה רוצה ליקנות את המישחק הזה הוא פשות ישן?

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Destroyer
    יו למה אתה רוצה ליקנות את המישחק הזה הוא פשות ישן?
    לפעמים אומרים שמשחקי עבר יותר טובים ממשחקי ההמשך שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי y2pach
    נראה לי זה עולה משהו כמו 150 ש"ח..ראיתי את המשחק בפריק פעם..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    המשחקים החדשים הם עם גריפקה משופרת וקרבות חדשים אבל מהירות המשחק יחסית איטית אם תשחק בסמקדאון HERE COME THE PAIN המשחק רץ בטירוף וחוץ מזה אני משחק זוגות 2-2 עם החבר"ה שלי ושם אפשר להנות יותר מהאלמנשיון טאג..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי y2pach
    המשחקים החדשים הם עם גריפקה משופרת וקרבות חדשים אבל מהירות המשחק יחסית איטית אם תשחק בסמקדאון HERE COME THE PAIN המשחק רץ בטירוף וחוץ מזה אני משחק זוגות 2-2 עם החבר"ה שלי ושם אפשר להנות יותר מהאלמנשיון טאג..
    צודק.
    יש לי חמישה שלטים אבל אין לי מפצל.
    אני רק מדמיין מה יהיה אם יקנו לי מפצל.
    אתה יודע אולי איפה אפשר לקנות אחד?ץ למה אני ממש רוצה.
    אפילו הלכתי ביום אראשן הזה עם אמא שלי לחפש אחד אבל לא היה באף מקום.
    איפלו לא לאופיס דיפו!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    צודק.
    יש לי חמישה שלטים אבל אין לי מפצל.
    אני רק מדמיין מה יהיה אם יקנו לי מפצל.
    אתה יודע אולי איפה אפשר לקנות אחד?ץ למה אני ממש רוצה.
    אפילו הלכתי ביום אראשן הזה עם אמא שלי לחפש אחד אבל לא היה באף מקום.
    איפלו לא לאופיס דיפו!
    אם היה לי מפצל,הייתי קורע את חברים שלי ב3 על 1..הם:3,אני:1..רק אחד יודע לשחק ממש טוב,השני בסדר והשלישי רק נותן בוקסים ואומר שהוא סוס..

שיחקתי עם חבר שלי בHERE COMES THE PAIN,ואני לא יודע למה אבל אני מעדיף אותו על 2007..המשחק זז הרבה יותר מהר,אין פרשנים ויש מוזיקה נמרצת לאורך הקרבות..
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Terminator
    לפעמים אומרים שמשחקי עבר יותר טובים ממשחקי ההמשך שלהם.
    זה מוזר לי כי כל המישחקים שאני מקיר המישחק האחרון בסידרה שיוצה הוא תמיד הכי טוב.

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    זה מוזר לי כי כל המישחקים שאני מקיר המישחק האחרון בסידרה שיוצה הוא תמיד הכי טוב.
    יש כאלה שחושבים כמוך, לדוגמה אני ויש כאלה עם מחשבות שונות.
    זה עניין של דיעה.:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זה מוזר לי, כי כל המישחקים שאני מקירתיקון-מכיר. המישחק האחרון בסידרה שיוצהתיקון-יוצא הוא תמיד הכי טוב.
    תוסיף פסיק, תוריד חלק מה"יודים", ותקן טעויות כתיב, מצטער, אבל אני לא יכול לסבול את זה יותר, זה פשוט מעצבן.

ולנושא: דווקא זה לא תמיד נכון, לפעמים היוצרים כ"כ מתלהבים מהמשחק הראשון שיצרו ואז חושבים שאין סיכוי שהשני לא יצא יפה, ודווקא אז הוא יוצא נורא.

או יש מקרים שהמשחק הראשון או השני כ"כ טוב עד שהאחרון אפילו לא יכול לשפר את מה שהיה בו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי CarlJohnson
    תוסיף פסיק, תוריד חלק מה"יודים", ותקן טעויות כתיב, מצטער, אבל אני לא יכול לסבול את זה יותר, זה פשוט מעצבן.

ולנושא: דווקא זה לא תמיד נכון, לפעמים היוצרים כ"כ מתלהבים מהמשחק הראשון שיצרו ואז חושבים שאין סיכוי שהשני לא יצא יפה, ודווקא אז הוא יוצא נורא.

או יש מקרים שהמשחק הראשון או השני כ"כ טוב עד שהאחרון אפילו לא יכול לשפר את מה שהיה בו.
    בדיוק, זה תלוי מאוד אם אפשר אפילו להכניס features חדשים למשחק כדי לשפר אותו כי לפעמים פשוט הכל כלול ואז לא בדיוק ניתן לשפר דברים חץ מדברים קטנים כמו סטוריליין או גרפיקה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    ה WWE הוציא המון מוצרים חדשים ומיוחדים במיוחד לרסלמניה החל מצמידים , כוסות ודובים.
    הWWE ראו את הפוטנציאל במכירת חולצות למתאבקים והחליטו להוציא בזמן הקרוב חולצה לכל מתאבק.

שתף ב-Google+

הרשמה