תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    ברוכים הבאים לסקירה השבועית של ה-ECW.
    ממש מאוחר ואני הולך עוד מעט לישון כי בזמן האחרון אני הולך לישון מאוחר אז אני אגיד רק מי ניצח בקרבות ואספר בקצרה על מאורעות חשובים.
    וינס מקמהון הזהיר את כל מתאבקי ה-ECW ה"אוריגינלי" שלא יגעו בו כי הוא הבוס ואם הם יגעו בו הם יאבדו את עבודתם ובחר את RVD להלחם נגד אליג'ה בורק. הוא גם הזהיר אותם לא לגעת בשופט או להתערב בקרב שקבע. מקמהון קבע גם קרבות אחרים בהם ניצחו המתאבקים החדשים של ה-ECW את התאבקים הישנים. מאט סטרייקר מונה ככרוז הקרבות.
    קווין ת'ורן ניצח את טומי דרימר.
    מרקוס קור וואן ניצח את בולס מהוני עם קוברה קלאץ'.
    בקרב בין RVD ואלייג'ה עזרו קווין ת'ורן, מאט סטרייקר ומרקוס קור וואן לאלייג'ה לנצח בקרב.
    אחרי שהקרב נגמר תקפו כל המתאבקים החדשים של ה-ECW שקוראים לעצמם The New Breed of Extreme את RVD וגם מתאבקי ה-ECW האוריגינלים הצטרפו להמלוה ובסוף המקור ניצח את החיקוי. כל המתאבקים הותיקים עמדו בזירה מוכנים לקבל עוד.
    במיינאיבנט ניצח בובי לאשלי את הארדקור הולי בקרב שלא היה על התואר.
    אחרי הקרב נכנס לזירה לא אחר מאשר סניצקי ותקף את בובי באכזריות על קלוסליין וביג בוט.
    אחר כך נתן הארדקור הולי אלבמה סלאם ללאשלי. האם יכול להיות שסניצקי והארדקור הולי משתפים פעולה יחדיו נגד בובי לאשלי?
    עד כאן הסקירה השבועית של ה-ECW.
    אל תשכחו לצפות בסקירה הבאה של Raw ביום שני, ECW ביום שלישי, ו-!Smackdown ביום שישי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    יאללה,סניצקי נראה יותר מפחיד מקיין..
    טוב נו,עוד ECW בינוני..

אה,שמתי לב שמונטי בראון מנצח כל קרב שלו בהכנעה..ממש לא מתאים לו להכניע יריבים,יותר מתאים לו להיכנס בהם..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    לפי דעתי ההוספה של סטינצקי תוסיף אקשן לECW יש לו נתונים מעולים ובתחילת דרכו בWWE הוא פירק את קין בקרב ללא חוקים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    לא הבנתי בדיוק את הסיפור של הECW הישן והחדש ולמה טסט לא הופיע בתוכנית....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי t bone
    לא הבנתי בדיוק את הסיפור של הECW הישן והחדש ולמה טסט לא הופיע בתוכנית....
    גם אני לא אבל זה מה שיש ואני רק מתרגם את הסיקורים מאנגלית לעברית עם הסטוריליין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2006
    תודה על הסיקור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Matt hardy
    תודה על הסיקור
    בבקשה .
    שתף ב-Google+

הרשמה